Екскурсія в Переяслав (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 490грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Переяславу понад 1100 років. Свого часу, місто було третім за величиною в Київської Русі . Сьогодні – це один з головних туристичних центрів Київщини.

Одноденна екскурсія в Переяслав – для тих, хто цікавиться історією України. Ви побачите унікальні музейні експозиції, старовинні церкви XVII століття, місце проведення доленосною Переяславської Ради і залишки давніх Змієвих валів.

Дата:

Програма екскурсії

Переїзд у Переяслав.

Екскурсія в Переяслав – місто музеїв, так як останніх тут близько тридцяти. Додайте до цього камерність маленького міста і отримаєте ідеальний варіант для поїздки у вихідний день. Програма екскурсії: огляд Михайлівської церкви (1646-1666 рр.), Свято-Троїцької церкви, Вознесенського собору (1695 р.), на території якого знаходиться дзвінниця (1776 р.) і колегіум (1938 р.), Успенського собору.

У 1654 році у Переяславі відбулася відома Переяславська Рада, яка проголосила приєднання України до Росії. Ми відвідаємо площу, на якій відбувалися події, які змінили хід української історії на багато століть…

У цьому місті, в колегіумі викладав Григорій Сковорода і саме переяславська земля стала батьківщиною Шевченківського “Заповіту”.

Обід.

Екскурсія в Переяслав фото

Екскурсія у Переяславі, у Музеї народної архітектури та побуту – першого скансену (музей під відкритим небом) в Україні. Це прекрасний ансамбль, який складається з п’яти церков, двадцяти сільських будиночків, унікальної колекції вітряків, рукотворних озер – в цілому 385 пам’ятників народної архітектури і побуту різноманітних етапів історії України! Саме тут, завдяки красі та українському колориту музея під відкритим небом, знімався новорічний мюзикл “Сорочинський ярмарок”.

Під час екскурсії ви зможете відвідати за бажанням різні музеї (музей рушника, пошти, історії бджильництва, наземного транспорту тощо).

Повернення в Київ до 19.00.

 

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 1 день

Початок екскурсії: о 9:00 виїзд з Києва на автобусі (мікроавтобусі) від метро “Вирлиця”

Вартість – 490 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • екскурсія в дорозі і по місту;
  • страхування.

У вартість не входить:

  • обід;
  • вхідні квитки.

Де проходить

Маршрут: Київ – Переяслав – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг