Екскурсія в Переяслав (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
395грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Якщо ви хочете побачити Переяслав у всій красі, запрошуємо вас в травні на фестиваль повітряних куль .

Переяслава понад 1100 років. Свого часу, місто було третім за величиною в Київської Русі . Сьогодні – це один з головних туристичних центрів Київщини.

Одноденна екскурсія в Переяслав – для тих, хто цікавиться історією України. Ви побачите унікальні музейні експозиції, старовинні церкви XVII століття, місце проведення доленосною Переяславської Ради і залишки давніх Змієвих валів.

Дата:

Програма екскурсії

Цей маленький і тихий містечко недарма називають місто-музей. У Переяславі більш 30 музеїв. Найзнаменитіший з них – музей народної архітектури і побуту в Переяславі , перший в Україні скансен (музей під відкритим небом).

В історико-культурному заповіднику знаходиться п’яти церков, двадцять сільських будинків, унікальна колекція млинів, рукотворних ставки. Всього тут 385 пам’яток народної архітектури і побуту різних етапів історії України! До слова, саме тут, в музеї під відкритим небом, знімався новорічний мюзикл “Сорочинський ярмарок”.

В ході екскурсії Ви також відвідаєте Борисоглібський собор – тут зберігається мироточащий хрест 1664 року Михайлівську церкву (1646-1666), Свято-Троїцьку церкву і величний Свято-Вознесенський собор, побудований в кінці XVII століття на кошти гетьмана Івана Мазепи. Побачите місце, де в 1654 році пройшла Переяславська Рада , що визначила історію України на наступні три століття. У XIX столітті відвідавши місто Тарас Шевченко написав «Заповіт» – в Переяславі цьому присвячений окремий музей.

У декількох кілометрах від Переяслава тягнуться Змієві вали – стародавні зміцнення, що збереглися ще з часів Київської Русі. Піднявшись на них, Ви побачите прекрасну панораму на Дніпро.

Екскурсія в Переяслав займе весь день і відкриє Вам багато невідомі факти з історії України. Повернення до Києва поле цього чудесного туру по Україні – о 19:00.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 1 день

Початок екскурсії: о 9:00 виїзд з Києва на автобусі (мікроавтобусі) від метро “Харківська”

Вартість – 395 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • екскурсія в дорозі і по місту;
  • страхування.

У вартість не входить:

  • обід;
  • вхідні квитки.

Де проходить

Маршрут: Київ – Переяслав – Київ