Екскурсія в Прилуки і Ніжин. «Лівобережні полковники» (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 730грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Одноденний тур з Києва в Прилуки та Ніжин – це можливість розвіятися і дізнатися багато нового про міста , які раніше здавалися зовсім звичайними . Кілька століть тому Ніжин і Прилуки були головними полковими містами Лівобережної України . І сьогодні тут можна відчути дух тих часів , зберігся в історичних будівлях і пам’ятниках архітектури .

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру :

Наш тур по Лівобережжі починається з екскурсії по Ніжина. Це місто відоме як «місто церков і студентів», і дійсно, тут багато і тих, і інших! За час екскурсії Ви відвідаєте музей «Поштова станція», головні церкви міста, побачите всі архітектурні пам’ятки, серед яких і пам’ятник огірочки!

Обід в Ніжині.

Наступний пункт маршруту Густинський монастир . Він був побудований ще в XVII столітті , і довгий час був оплотом боротьби з католицизмом і унією .

З Густині переїзд в Прилуки. Чи знаєте Ви , що за часів СРСР це місто було найважливішим стратегічним пунктом . Тут базувався 184 – й гвардійський авіаполк важких бомбардувальників . Після розпаду Радянського Союзу вісім літаків були передані Російській Федерації , а 11 – знищені американськими фахівцями .

Прилуки – один з найкрасивіших старовинне місто , багатий пам’ятками . Він розташувався в зеленій долині біля річки Удай . Ви побачите величні церкви і важливі історичні будівлі . Відвідайте Пантелеймонівську і Миколаївську церкви , храм Трьох Святителів . Побуваєте в Полковий Скарбниці , побудованої в 1714 році .

Не пропустіть цей козацький тур по Україні!

Додаткова інформація

Тривалість: 12 годин

Початок: 8:00 Київ, ст.м. “Лісова”

Вартість для 1 чол. – 730 грн.

Що входить в екскурсію:

  • трансфер комфортабельним автобусом;
  • обід;
  • екскурсії по всьому маршруту;
  • супроводжуючий гід;
  • страховка.

Де проходить

Маршрут: Київ – Ніжин – Густиня – Прилуки – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг