Фестиваль дерунів у Коростені (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 490грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Любите деруни? Любите гучні заходи? Хочете побувати на унікальній події в самому серці древньої древлянської землі? Екскурсія на Фестиваль дерунів у Коростені – то що Вам потрібно!

Ви зможете взяти майстер-клас у професійних кухарів, навчитися готувати правильні деруни у представників різних кухонь, і звичайно ж спробувати їх! Фестиваль проходить з метою зближення слов’янських народів, відродження традицій та передачі молоді дбайливого ставлення до майстерності предків.

 

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії:

Фестиваль дерунів у Коростені за традицією починається опівдні, в Центральному Парку міста. Кращі кухарі не тільки України, а й інших країн приготують свої фірмові деруни і інші блюда з картоплі, а відвідувачі і журі визначать кращого!

В меню фестивалю: польські, білоруські, англійські, норвезькі, французькі і, звичайно ж, українські деруни.

Незаміжні дівчата країни, ваше щастя, можливо, – тут! «З усього світу женихи, з’їжджаються на деруни» – радо залучити туристів місцеві жителі. В українських дівчат є шанс на щасливе заміжжя, тому що в Коростені під час фестивалю працюватиме школа дерунярства, яка спеціалізується на підготовці наречених.

Цікаво, що на Першому фестивалі коростенці випекли найбільший дерун в Україні ваг в 118 кілограм. Він був занесений в Книгу рекордів України. На другому фестивалі був урочисто відкритий пам’ятник Деруну. Хто знає, може і в цьому році учасники і гості заходу зможуть залишити пам’ятний слід в історії.

Якщо Вам теж хочеться взяти участь в заході, стати безпосереднім творцем історії, тоді поспішайте замовити екскурсію на Фестиваль дерунів у Коростені!

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Початок екскурсії: 8:00. Київ, ст.м. «Житомирська».

Вартість для 1 людини: 420 грн.;

У вартість включено:

  • проїзд на мікроавтобусі / автобусі Київ – Коростень – Київ;
  • супровід екскурсоводом в дорозі і по Коростеня;
  • страховка.

У вартість не включено і оплачується окремо:

  • дегустації на фестивалі;
  • особисті витрати.

Де проходить

Маршрут: Київ – Коростень – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг