Гранд вояж по Західній Україні + Замки

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
4097грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Якщо ви мрієте помилуватися старовинними замками і красою дикої, первозданної природи, не поспішайте їхати в Європу! «Гранд вояж по Західній Україні» розкриє перед вами всі принади величної архітектури Закарпаття, Львова та Тернополя; познайомить з історією міст славної Козацької слави; вразить потужною енергетикою головною православної святині світу – Почаївської Лаври; і, звичайно ж, уб’є наповал мальовничими панорамами західних гір і лісів!

Все ще сумніваєтеся? Забронювавши тур «Гранд вояж по Західній Україні + Замки» ви забезпечите собі ідеальну погоду в вигляді шквалу емоцій і граду вражень! Такий тур по Україні не можна пропустити!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

День 1. (Пн) «Знайомство з Закарпаттям: замок Паланок – Берегово – Термальний басейн Косино»

Зустріч туристів на ж / д вокзалі Мукачева в 8:48 і 10:02. Трансфер в готель, поселення. Сніданок. Виїзд на екскурсію в замок Паланок.

Замок Паланок – відреставрований середньовічний замок з фортифікаційної архітектурою, старовинні дворики і галереї з виставками сучасної скульптури. Тут представлені експонати рідкісних предметів кам’яного віку, мідно-бронзового періоду, зброя і знаряддя праці. Широко представлена ​​етнографія і побут жителів міста.

Паланок

Переїзд в Берегово. Незабутня подорож в місто Берегово, знайомство з колоритними традиціями і національною культурою закарпатських угорців.

У мальовничому куточку Закарпаття розташувався місто Берегово . Містечко розташовується біля підніжжя невисоких гір, схили яких засаджені виноградниками. Берегово є основним центром угорської культури на Закарпатті. Огляд головних визначних пам’яток: палац родини Бетленів, католицький костел, палац комітатського суду, казино Берег та ін.

Відвідування дегустаційних залів у винних підвалах м.Берегово (за бажанням).

Місцеві вина заслужено вважаються одними з найбільш якісних. Традиції місцевого виноробства сягають корінням в середні століття, а Берегівські вина високо цінувалися навіть при дворах Європейської аристократії. Обід в національному угорському ресторані (за бажанням).

Переїзд в Косино. Купання в басейні з термальною мінеральною водою.

Косино

У мальовничому куточку Закарпаття на території 200 річний дубового гаю і площею в 8 гектарів розташувався комплекс «Термальні води« Косино ». Гарячий гейзер термальної води випливає з самого серця землі, і потрапляє в термальний басейн з температурою 41 ° C. На території комплексу розташовано п’ять басейнів: три з них термальні і два з прісною. Термальна вода несе загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами і мікроелементами.

Повернення в готель. Вільний час. Відпочинок. Ночівля.

День 2. (Вт) «Душа Закарпаття: Мукачево – замок Шенборна – водоспад Шипіт»

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія по Мукачеву.

Мукачево протягом століть був притулком для людей різних національностей і культур. Прогулюючись по вузьких вуличках цього європейського міста, Ви поринете в бурхливу історію, багатонаціональну культуру і вражаючий колорит цього міста. Прогулянка по історичній частині стародавнього граду на берегах річки Латориці.

Переїзд в Чинадієво. Зупинка на станції Карпати. Екскурсія до мисливського замку графа Шенборна.

Замок графа Шенборна – істинної краси замок, в якому втілені всі наші уявлення про древніх, але прекрасних спорудах. У порівнянні з іншими Замок Шенборн, є свого роду твором мистецтва того часу, коли він був побудований. Тут прекрасна місцевість, яка відрізняється своєю красою і незвичністю, талановито побудований замок і, звичайно ж, історія самого замку, яка і формує головний настрій екскурсії.

Замок Шенбора

Виїзд в Пилипець. Огляд водоспаду Шипіт.

Біля підніжжя гори Гемба, серед крутих скель і лісів причаївся Водопад Шипіт . Милуватися каскадами можна в будь-який час року. Як влітку так і взимку водоспад подарує незабутні враження. А про легенди, пов’язані з кришталевими водами Шипіту, цікаво і колоритно розповість наш екскурсовод.

Поселення в гірський готель. Відпочинок. Ночівля.

День 3. (Ср) «Синевирський – Синевирське озеро – Міжгір’я»

Сніданок. Виїзд на екскурсію «Легенда Синевирського озера».

Виїзд на Синевирський перевал (1000м). На перевалі можна отримати насолоду від прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, а також придбати цілющий карпатський чай, гриби і ягоди.

Похід до найбільшого високогірного озера Закарпаття. Ви познайомитеся з околицями великого гірського озера «Синевир» , яке називають Морським оком. Синевирське озеро – найвідоміше і найбільше озеро в Українських Карпатах! Озеро утворилося в післяльодовиковий період. Про походження озера каже давня легенда пов’язана з трагічною історією кохання. Кажуть, що якщо люди познайомилися і полюбили один одного на озері, то їх чекає міцна любов. Обід в колибі (за бажанням).

 Синевир

Виїзд до центру реабілітації бурого ведмедя. У Закарпатській області відкрили реабілітаційний центр для ведмедів. Тварин, які зазнали жорстокого поводження, забиратимуть у господарів, і відправляти відновлювати здоров’я в Карпати. Тут двадцять спеціально навчених співробітників навчать клишоногих жити не в клітках, а в берлогах, на волі!

По дорозі в готель відвідування містечка Міжгір’я. Підйом на гору Маковиця.

Трьохкрісельний підйомник, довжиною 950 м, розташований на горі Маковиця (750м). З вершини гори відкриваються запаморочливі пейзажі карпатських хребтів Боржава та Горгани, а також долини річки Ріки.

Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.

День 4. (Чт) «Оленяча ферма – село Іза – Сироварня – Хуст – Соляні озера – Центр Європи – Рахів – Карпатські водоспади»

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію в казкову долину річки Тиса.

Маршрут пройде уздовж найбільшої закарпатської річки Тиси та її притоки Річки з відвідуванням єдиною на території України ферми з розведення плямистих манчжурських оленів. Відвідайте легендарне село Іза – визнаного центру лозоплетіння Закарпаття. Починаючи від першого будинку і закінчуючи останнім по дорозі в кожному дворі виставлено безліч різноманітних плетених виробів з різних рослинних матеріалів. При можливості відвідайте єдину на Україні сироварню в селі «Нижнє Селище» (на розсуд керівника групи).

Хуст – колишня столиця Карпатської України в 1939 році. Третє за чисельністю населення місто Закарпаття, розташований біля підніжжя гір в місці впадання річки Ріка в Тису. Огляд руїн Хустського замку колись належали предкам кровожерного графа Дракули. Відвідування Старої Реформаторської церкви.

Переїзд в Солотвино.

Селище Солотвино розкинувся на правому березі річки Тиса, в передгір’ї Карпат між гірськими хребтами Салаван і Магура на висоті 200-300 м. Над рівнем моря. Стара назва “Слатіна” румунським значить «ропа», тобто солона вода. Перше озеро з’явилося кілька десятків років тому на місці шахти Кунігунда, яка відпрацювала свій ресурс ще в минулому столітті. З часом площа водойм на місці просідання грунтів збільшувалась і нині сягає майже 10 га. Вода в цих озерах дуже з Олена (30-32 г / л) і корисна для лікування хвороб нервової системи, радикулітів, плевритів, артритів. Купання в солоних озерах (при хороших погодніх умовах).

Купання в озерах. (При гарній погоді).

Переїзд в село Ділове – Географічний Центр Європи . Обід в колибі-музеї (радимо спробувати справжній закарпатський бограч!).

Географічний центр Європейського континенту

Географи Австро-Угорської імперії проводили геодезичні дослідження в Закарпатті, і після ретельного вивчення визначили місце передбачуваного географічного центру Європи, а в 1887 році був встановлений історичний знак з каменем.

Тури в Закарпатті, Село Ділове – геоцентр Європи Закарпатская колиба

Продовження подорожі, переїзд Рахів.

Місто дуже цікаво розташований і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Самий високогірний місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

Огляд водоспаду Труфанец.

Труфанець – 36 метрів, знаходиться між Ясіня і Квасами. Чистий як сльоза вода бере початок з під гори Близниці, з субальпійських лісів з висоти 1720 метрів.

Поселення в готель в Буковелі. Вільний час. Ночівля.

День 5. (Пт) «Серце Карпат: Буковель – Ворохта – Верховина – Криворівня»

Сніданок. Виїзд в ТК «Буковель».

Буковель – найвідоміший гірськолижний комплекс Прикарпаття. Після зимового сезону Буковель пропонує своїм гостям не менше інтерстние розваги ніж взимку: купання в озері, катання на велосипедах, роликових ковзанах, квадроциклах, катання на конях, прогулянка по лісі і т.д. Підйом на оглядовому парнокрісельна підйомнику. Панорама зелених Карпат, яка відкриється Вам, просто не може залишити байдужим. Прекрасне огляд всіх найвищих вершин Карпат: Говерла, Петрос, Хом’як, Синяк, Довбушанка, Чорногірський Хребет, Горгани.

Буковель

Переїзд до Ворохти.

Огляд гірськолижних трамплінів, де в 80-х роках проходили міжнародні змагання зі стрибків з трамплінів.

Переїзд в одне з найстаріших і легендарних гуцульських сіл в Криворівні через Буковецький перевал (835 м. Над рівнем моря).

Криворівня – в першу чергу відома завдяки письменнику Івану Франку, який перетворив гірське село на літню резиденцію української культури, так як саме в цьому селі жили, писали і шукали натхнення для творчого пориву багато відомих письменників-літератори і діячі мистецтва початку XX століття, навіть Михайло Грушевський, перший президент України, мав свою резиденцію в цьому краї.

Саме в Криворівні була написана Коцюбинським повість, а через півстоліття в 1963 році знято кіно-шедевр світового кінематографа “Тіні забутих предків” легендарним режисером Сергієм Параджановим. Крім цього в селі знімали також фільми «Анничка», «Олекса Довбуш», «Час збирати каміння». Відвідування музею архітектури “гуцульської фортеці” – Хати-гражда.

Переїзд в Верховину. Відвідування музею «Народних інструментів Романа Кумлика».

Унікальна колекція музею збиралася понад 35 років і приурочена цікавого життя гуцулів. Нараховує в собі експонати гуцульського побуту, давню гуцульський одяг, грошові знаки всіх часів, але головною визначною пам’яткою і гордістю музею є колекція музичних інструментів, на яких Вам люб’язно зіграє екскурсовод музею.

Повернення в готель. Вільний час. Відпочинок. Ночівля.

День 6. (Сб) «Яремче – Івано-Франківськ»

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд в Яремче. Прогулянка по Яремче.

Яремче – найпопулярніший туристичний центр Карпат, розташований на березі річки Прут. Прогулянка по Яремче – огляд Яремчанського водоспаду «Пробій», над яким Ви пройдете по мосту заввишки 20 метрів до ринку гуцульських сувенірів. Вільний час для покупки традиційних сувенірів: вишиванок, національних головних уборів, поясів, унікальних дерев’яних шкатулок, багато прикрашених різьбою, хорошим подарунком друзям стане тканий ліжник з натуральної овечої вовни або теплі домашні тапочки з того ж матеріалу, зверніть увагу, що всі вироби виготовляються вручну за старовинними технологіями і з натуральних матеріалів! А також Ви пройдете біля пам’ятки архітектури початку XX століття – ресторан «Гуцульщина».

Далі екскурсійний маршрут на Скелі Олекси Довбуша.

Скелі Довбуша – унікальне творіння природи, нагромадження гігантських каменів і Брілл, що в поєднанні з переплетеними печерами, нагадують кам’яний, первісний вік.

Скелі Довбуша

Переїзд в Франківськ. Оглядова екскурсія по обласному центру Прикарпаття – Івано-Франківську.

Екскурсійні об’єкти: Майдан Шептицького – пам’ятник Діві Марії – Палац Потоцьких – Площа ринок – площа Міцкевича – Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового. Відвідування художнього музею, синагоги, кафедрального собору, міської ратуші.

Прибуття на ж / д вокзал, закінчення туру (для бажаючих організація трансферу на ж / д вокзал міста Львова).

Додаткова інформація

Тривалість: 6 днів / 5 ночей

Вартість для 1 чол.:

  • дорослому при 2-місць. розміщенні – 4097;
  • дорослому при 3-місць. розміщенні – 3497 грн.

У вартість входить:

  • Транспортне обслуговування;
  • Супровід керівником групи;
  • Проживання в готелях в комфортних номерах зі всіма зручностями;
  • Харчування: Сніданки;
  • Екскурсійне обслуговування: замки Олесько, Підгірці, Золочів, Кременець, Почаїв, джерело Святої Анни, Збараж, Тернопіль, Івано-Франківськ, Яремче, Скелі Довбуша, Буковель, Буковецький перевал, Криворівня, Верховина, Терношора, Львів; </li >
  • Страховка.

У вартість не входить і оплачується додатково:

  • Проїзд до / зі Львова;
  • Харчування: обіди, вечері (90 – 120 грн. / Чол.);
  • Вхідні квитки в музеї, фортеці, туристичні об’єкти для 1 чол .: Олеський замок – 45 грн., Золочівський замок – 45 грн., Китайський палац – 30 грн., Підгорецький замок – 30 грн., Кременецький замок – 10 грн ., Почаївська Лавра – 10 грн., Збаразький замок – 30 грн., Скелі Довбуша – 20 грн., підйомник в Буковелі – 105 грн., музей хата-гражда у Криворівні – 15 грн., музей в Верховині – 25 грн. < / li>

Де проходить

Маршрут: Львів – Олесько – Золочів – Підгірці – Кременець – Почаїв – Онишківці – Збараж – Тернопіль – Івано-Франківськ – Коломия – Яремче – Скелі Довбуша – Буковель – Криворівня – Верховина – Снідавка – Львів

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг