Хортиця, Дніпро і Петриківка – тур з Харкова (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1750грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Кожен куточок України по-своєму незвичайний і прекрасний. І буде неправильним вважати, що весь національний колорит сконцентрований в західній і центральній частині країни. Запрошуємо вас відправитися на схід України, щоб остаточно розвіяти міфи!

Що може бути колоритнее легендарної Хортиці – центру козацтва, де свого часу будували стратегічні плани Іван Сірко, Богдан Хмельницький, Іван Сулима? Або що яскравіше розповість про українське мистецтво, ніж селище Петриківка – батьківщина барвистою декоративного розпису?

Крім цього, ми прогуляємося по прекрасному місту Дніпру, дізнаємося, в чому полягає особливість Запоріжжя, і відкриємо для себе східну частину України заново!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

7:00 виїзд на автобусі з Харкова від площі Конституції.

Почнемо ми з легенди на річці Дніпро – острова Хортиця , де знаходиться музей під відкритим небом – історико-культурний комплекс “Запорізька січ”. Хортиця в часи козацтва служила важливим стратегічним опорним пунктом Запорізької січі. Легендарні козаки Сулима, Сірко і Хмельницький збирали тут війська для захисту від турецького султанату, кримського хана, польської шляхти і інших.

Тур по Україні: Запоріжжя, Хортиця, Петриківка і Дніпро - тур вихідного дня

Козацькі курені і оборонна вежа, церкви та інші будівлі створюють особливу атмосферу. Гуляючи по Хортиці, може скластися враження, що за вами спостерігають хитрі очі козаків-характерників, які не поспішають розповідати свої секрети першому зустрічному 🙂

Після екскурсії по Хортиці – вільний час для прогулянки по острову.

14: 30-15: 30 Обід.

Ситі і задоволені ми з вами прямуємо до готелю, щоб оселитися в комфортні номери та трохи перепочити. Попереду нас чекає оглядова пішохідна екскурсія по Запоріжжю, яка завершиться в 18:00 .

Тур по Україні: Запоріжжя, Хортиця, Петриківка і Дніпро - тур вихідного дня

Один з найдовших проспектів в Україні 11 км довгою, індустріальний Дніпрогес, запорізький дуб і каскад фонтанів, запорізький обласний краєзнавчий музей і багато іншого …

2 день

8:00 – 9:00 Сніданок та виселення з номерів.

Сьогодні прямуємо в Петриківки – селище, в якому народилася декоративний живопис, яка в 2012 році була названа об’єктом нематеріальної культурної спадщини України. А в 2013 році додана в репрезентативний перелік нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Ми з вами відвідаємо центр народного мистецтва, де представлені роботи 40 художників неповторної техніки. Тут знаходиться безліч зразків зі старовинним розписом, обереги. Саме в петриківськім центрі народного мистецтва можна побачити кращі експонати і майстерні петриківського розпису.

Тур по Україні : Запоріжжя, Хортиця, Петриківка і Дніпро - тур вихідного дня

14: 30-15: 30 обідаємо в одному з кафе Дніпра.

Після обіду нас чекає оглядова екскурсія по місту. Під час екскурсії ми відвідаємо Монастирський острів , який вважається найромантичнішим і загадковим місцем серед місцевих городян. Катеринославський бульвар , який має неофіційну назву “Новий Арбат”. Найбільший єврейський комплекс в світі “Менора”, один з найстаріших – парк Глоби. Історичний музей Яворницького, в якому зберігаються унікальні друковані видання XVI-XVII ст., Колекція зброї, меблів, пам’ятки східних культур і багато іншого.

Тур по Україні : Запоріжжя, Хортиця, Петриківка і Дніпро - тур вихідного дня

17: 30-18: 00 переїжджаємо в Новомосковськ . Тут ми відвідаємо Троїцький собор, побудований в XVIII в. Якимом Погребняком без єдиного цвяха і визнаний перлиною світової дерев’яної архітектури. Троїцький собор став “головним героєм” роману «Собор» Олеся Гончара.

Прибуття до Харкова орієнтовно до 21:00.

Додаткова інформація

Вартість – 1750 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на автобусі за маршрутом Харків-Хортиця-Харків;
  • екскурсія на о. Хортиця;
  • екскурсія по Запоріжжю;
  • екскурсія в Петриківці;
  • відвідування Монастирського острова;
  • екскурсія в Дніпрі;
  • екскурсія в Новомосковську (відвідування Троїцького Собору);
  • страховка.

Можна замовити додатково:

  • обіди;
  • вхідні квитки.

Доплата за одномісне розміщення – 450 грн.

Де проходить

Маршрут: Харків – Хортиця – Запоріжжя – Петриківка – Дніпро – Новомосковськ – Харків

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг