Хортиця-Запоріжжя (з Харкова) (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 480грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Відправившись з нами в цю міні подорож, ви зможете помилуватися на Олександрівську фортецю, з якої Почаїв історія Запоріжжя (XVIII ст.), Дніпровську ГЕС, старезний дуб, якому довіряли свої секрети козаки-характерники, Найбільший острів на Дніпрі и Офіційно Визнання чудо України.
Ви дізнаєтеся:

 • як називається вулиця довжиною 11 км, одна з рекордсменів по довжині в країні;
 • хто жив на Хортиці до козаків багато століть назад;
 • і як виглядала столиця козацтва кілька століть тому.

На цю екскурсію обов’язково варто вирушити, щоб відчути нестримний дух свободи, що панує в цих місцях і зберігає пам’ять про славних козаків, насолодитися атмосферою справжнього Запорізької Січі.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

7:00 виїзд на автобусі з Харкова від площі Конституції. Переїзд в Запоріжжя.

Вас чекає оглядова екскурсія по місту . Чи знаєте ви, що Канберра, Бразиліа і Запоріжжя будувалися за одним міському проекту? Тому, якщо ви побуваєте в Запоріжжі, то будьте впевнені, що вже точно не заблукаєте в інших згаданих містах.

У Запоріжжі знаходиться одна з найдовших вулиць України – більше 11 км. А також найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі – Дніпровська ГЕС . Також ми побачимо Олександрівську фортецю XVIII століття, яка поклала початок місту Запоріжжя. Старовинний запорізький ду б, який зберіг безліч секретів козаків-характерників. Мости Преображенського і, звичайно ж, острів Хортиця .

Тур по Україні: Запоріжжя, Хортиця, Петриківка і Дніпро - тур вихідного дня

Обід.

Далі прямуємо на острів Хортиця – одне з семи чудес України і найбільший острів на Дніпрі. На території острова знаходяться ліси, луки і степи. У стародавні часи тут жили скіфи, про що свідчить кругле кам’яне святилище. А одна з версій свідчить, що саме тут, в битві з печенігами, загинув князь Святослав. Також тут знаходиться один з найпопулярніших місць серед туристів – історико-культурний комплекс “Запорізька Січ”. Хортицкая сікти побудована за образом столиці козацтва тих часів. Тут відтворено атмосферу, зібрані унікальні елементи архітектури і побуту запорізьких козаків. Таким чином весь острів стає цілим музеєм під відкритим небом.

Тур по Україні: Запоріжжя, Хортиця, Петриківка і Дніпро - тур вихідного дня

Після екскурсії – вільний час. Ви можете подивитися шоу козаків (факультативно), які продемонструють відмінне володіння батогом, шаблею, списом, луком і стрілами, виконають різні прийоми вольтижировки (акробатичні вправи на коні на ходу), що тільки посилить враження від занурення у часи сміливого козацтва. або покататися на катері навколо Хортиці (факультативно).

Після 22:30 повернення в Харків.

Додаткова інформація

Вартість – 550 грн.

У вартість включено:

 • проїзд на автобусі за маршрутом Харків-Хортиця-Харків;
 • екскурсія в дорозі;
 • оглядова екскурсія по Запоріжжю;
 • екскурсія в історико-культурному комплексі “Запорізька Січ”;
 • страховка.

У вартість не включено:

 • обід;
 • виступ козаків;
 • на катері навколо Хортиці.

Партнер туру

Де проходить

Місце збору: пл. Конституції в 7.00

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг