Рибки, пташки, кізоньки (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 580грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Хочете дізнатися, як можна жити в гармонії з природою, роблячи свою улюблену справу? Запрошуємо вас в дивовижний фермертур з дегустацією сиру, який пройде в мальовничих куточках Київщини.

Дата: За запитом, в будь-який день

Фермертур і дегустація сиру

7:30 виїзд з Києва на автобусі від станції метро “Іподром”.

Екскурсія на страусину ферму в Синяві . Це особливе місце з душевною атмосферою, в якому мешкають не тільки страуси. А ще баранці, які люблять співати хором, дивовижні птахи, які ходять самі по собі. Благородний олень, якому складають компанію коза і олениха. Ослик Мультик, який не любить самотності, і страуси – красиві і зовсім не агресивні. Страуси люблять “показати себе” періодично розпушуючи крила і виконуючи шлюбні танці. Тут хочеться спостерігати за кожною твариною, так як вони всі веселі і цікаві.

За бажанням, ви зможете придбати страусині яйця, шкаралупу, пір’я і свіже бараняче м’ясо на кісточці.

Обід в кафе.

Переїзд в “Доообра ферма”. “Хочеш зробити щось добре – зроби це сам” – то кредо, яке допомогло працьовитим господарям створити невеликий оазис з виробництва якісних молочних продуктів. Молоко, масло, сметана, вершки, кефір, м’ясо, мед і чудовий сир. Відвідавши багато ферми Європи, господарі “Доообра ферма” обрали найкращу французьку технологію фермерської справи і втілили її в Україні. На фермі вас чекає дегустація місцевих видів сиру.

Якщо захочете, зможете придбати додому молочні фермерські продукти.

Остання наша зупинка чекає на незвичайної – рибної – фермі. Унікальному підприємстві, яке займається вирощуванням і дослідженнями сімейства осетрових (Sturgeon, family Acipenseridae). Такі підприємства можуть зберегти популяцію осетрів, яким на волі загрожує зникнення через браконьєрів і забруднення води. На фермі осетри вирощуються під наглядом досвідчених співробітників і виростають з крихітних ікринок в метрових рибин.

Перший (і єдиний) виробник чорної ікри в країні, осетрова ферма виготовляє свою продукцію за класичними рецептами, з гарантією екологічної чистоти і на найсучаснішому обладнанні.

Прибуття до Києва орієнтовно о 20:00.

Додаткова інформація

Тривалість: 10 годин

Початок: 07.30, ст. м. “Іподром”

Вартість – 580 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на автобусі по маршруту;
  • екскурсійне обслуговування по маршруту;
  • страховка.

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг