Католицьке Різдво на Закарпатті

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2550грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас відправитися на Католицьке Різдво на Закарпатті. Вас чекають чудові замки, смачні дегустації і розслабляючий відпочинок в чанах.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день туру на Католицьке Різдво

9-00 Виїзд зі Львова

12- 30 Бункер лінії Арпада – військовий об’єкт часів Другої світової війни під землею протяжністю 1,5 кілометра в селі Верхня Грабівниця Закарпатської області, створений для захисту Уклінського перевалу і найближчих гір. Колосальний об’єкт з цікавими розповідями і масштабами на додаток із засніженими зимовими Карпатами.

14-00 Обід

16-30 Екскурсія Берегово в рамках прогулянки: рождественско- новорічні вогні міста, центральна пішохідна частина з будівлею казино (нині ресторан «Золота Пава»), копія Лувру палац комітатського суду, спорудження резиденції графського двору, інтер’єри костелу Воздвиження Чесного Хреста XIII в., реформатська церква з діючим органом фірми «Рігер», управління Берегського комітату, міська синагога, будівлі XVIII-XIX століть, хороша затишна атмосфера.

19-00 дегустація вина в приватному підвалі. Дегустація закарпатського вина відбувається в приватному підвалі одного з виноробів Берегівського району. По черзі будуть запропоновані Кабарне Савін, мерло, леанька, мушкоталь, червоний диявол, троянда Закарпаття, кагор, кувье і легкі закуски твердими копченим сирами. Після закінчення дегустації вина можна придбати.

21-00 поселення в угорських садибах зеленого туризму. Вечеря

2 день Різдвяного туру в Закарпатті

8-00 угорський сніданок.

10-00 пішохідна екскурсія Ужгородом . В рамках екскурсії: набережна річки Уж та святкова новорічна атмосфера, Ужгородський замок – фортеця роду Другетів, ліхтарник дядя Коля, експозиції Закарпатського краєзнавчого музею, капсула часу, провулок Гірчичне зерно, Кафедральний Хрестовоздвиженський собор, глобус Ужгорода, найдовша в Європі липова алея, з захованим скарбом під 7й липою, вул. Корзо, пішохідний міст, міська синагога, аналогів якої немає у всій Європі, міні пам’ятників скульптура Михайла Колодко: Миколайчика, Джона Лорда, Енді Уорхола, Моцарта, пароплава «Карпатія», самого маленького маяка світу «Свобода», кафе – кондитерська Валентина Штефаньо та смачна закарпатська кухня.

15-00 Термальні басейни комплексу «Золота гора» . Один великий відкритий термальний басейн (t ° + 29 °), маленький відкритий термальний басейн (t + 39 °), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн (t ° + 26 °) і джакузі (t ° + 34 °). На території є роздягальня, душові, лобі – бар і піцерія і 4 сауни.

За хімічним складом і температурі вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

18-00 Театралізована костюмована екскурсія Мукачівського замку «Паланок» «Нічний Варош». На згаслому карпатському вулкані застиг в сутінках потужний замок. Прихований від сторонніх очей за неприступними стінами, він зберігає численні легенди про військові перемоги, боротьбу за владу, життя, і звичайно ж, – романтична любов … У супроводі коменданта замку, минаючи всі пастки, кам’яними лабіринтами ви потрапите в темряву гори, підніметеся на високі бастіони над Мукачево, і розкриєте всі таємниці Паланка! В рамках екскурсії розповіді, сюрпризи, міні дегустації

21-00 повернення в угорські садиби. Вечеря

3 день туру в Закарпатті на католицьке Різдво

8-30 сніданок

11-00 </em > Лумшорський чани – ємності для води під відкритим небом біля підніжжя долини Руна, поблизу водоспад найсвятіше між букових та смерекових лісів куди набирається сірководнева вода з високим вмістом мінералів і для контрасту холодна річка Туричках. Про це мало розповідати. Це треба раз спробувати. Перепад температур надзвичайно оздоровчий вплив на організм людини. Таке гірське СПА відразу «повертає до життя», проблеми, втоми, переживання, а ще поліпшується кровообіг, стан судин і опорно-рухової системи. Одна година – і Ви інша людина!

13-00 обід – кулінарна дегустація закарпатських страв “Смак Закарпаття”. 15 страв, узвр і фірмова сливовиця.

17-00 повернення до садиб. Вільний час.

19-00 Святий вечір за угорськими традиціями. Це справжня кульмінація туру в Закарпатті! Ви поринете в атмосферу Різдва перебувають в гостях у угорців, що тут живуть. Не тільки побачите і почуєте колядників, а й станете учасниками цього дійства. Спробуєте вивчити колядки на угорському, навчитеся танцювати угорські народні танці, побачите як дорослі і маленькі жителі ходять один до одного в гості і колядують. Смак Різдва завершать традиційний угорський Гуляш левеш, холодні страви, голубці.

4 день автобусного туру в Закарпатті

8-00 сніданок

10-30 огляд мисливського замку графів Шенборнів (санаторій Карпати). Сам мисливський замок побудований в неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (як тижнів) 12 входів (як в році місяців). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгера, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. На території палацу озеро в точних обрисах карти Австро-Угорщини і джерело молодості. Хороший ландшафтний парк з тисами, сакурою, Веймутова сосною, тюльпановим деревом, гліцинією, тощо.

15-30 повернення до Львова

& nbsp;

Додаткова інформація

Вартість туру:


  • дорослі – 2550 грн.

  • діти до 6 років без надання окремого місця – безкоштовно
  • від 6 до 12 років – 2200 грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг