колоритна Полтавщина

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2050грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Під час дводенного туру “Колоритна Полтавщина” ви познайомитеся з історією краю, народними ремеслами та традиціями, а також з яскравими персонажами гоголівських творів.

Під час туру ви побачите:

 • гоголівські місця: Диканьку , Гоголеве, Полтаву ;
 • основні визначні пам’ятки Полтави;
 • гончарну столицю – Опішне.

Ви дізнаєтеся :

 • як народні умільці Решетилівки створюють унікальну вишивку “білим по білому”;
 • який вік у знаменитих Кочубеївських дубів в Диканьці;
 • які цілющими властивостями володіє Миргородська вода.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • побувати в гостинному краї, де переплітається реальність і казка;
 • взяти участь у весільному обряді в селі Великі Будища;
 • покуштувати справжніх полтавських галушок .

Дата:

Програма туру

1 День

7.00 Виїзд з Києва автобусом в г. Миргород – відомий бальнеологічний курорт. Про жителів цього містечка багато писав Микола Гоголь. З героями його творів можна познайомитися в курортному парку на р. Хорол. І, звичайно, набрати цілющої «Миргородської води», яку рекомендують для лікування хвороб органів травлення.

Далі – переїзд в Решетилівки . До містечка, який відомий своєю вишивкою “білим по білому». Роботи народних умільців Решетилівщині заворожують вишуканістю, зачаровують душу і погляд кожного, хто стосується витонченого майстерності виконання вишиванок, килимів, гобеленів, картин. Тут діє музей вишивки і ткацтва, в якому співробітники музею проводять майстер-класи з виготовлення гобеленів.

Після цього – смачний обід з полтавських галушок.

Переїзд в Полтаву . Поселення в готель.

Старовинне місто Полтава виник ще в 9 ст. А в Іпатіївському літописі згадується в 1174 р як містечко Лтава. В роки визвольної боротьби Хмельницького був центром Полтавського полку, а під час Північної війни між Росією і Швецією став місцем основної битви між ними. Також місто відоме тим, що саме тут народився і написав «Енеїду» Іван Котляревський, жив Гоголь, Т. Шевченко. Про все це і трошки більше можна дізнатися з оглядової екскурсії по місту.

Вільний час.

2 День

9.00 – сніданок, виселення з готелю.

Вранці ми прямуємо в Диканьку , відомий містечко, який прославив Гоголь у своєму творі «Вечори на хуторі біля Диканьки». З 17 в тут було родове гніздо Кочубеїв, зараз на його місці ландшафтний парк, який ми відвідаємо. Поруч знаходиться Миколаївська церква 18 ст – родинна усипальниця родини. Візитною Диканьки вважається Тріумфальна арка, побудована до приїзду царя Олександра 1, а також чотири 800-літні дуби Кочубеїв.

У селі Великі Будища місцеві жителі створили унікальний музей. Це музей українського весілля, де гості можуть взяти участь у весільному обряді, де їм заспівають весільних пісень і подарують на пам’ять шишку з короваю.

Опішня – гончарна столиця України. З 2001 р тут існує Національний музей-заповідник українського гончарства. В Опішні представлені роботи всіх національних шкіл художньої кераміки. У дворі музею розкинувся Гончарська етнопарк , в якому стоять неймовірні твори найрізноманітніших розмірів і форм, виконані художниками з різних міст України. Не менш цікаві експонати і в самому музеї, де можна переглянути унікальну виставку фото кінця 19 ст, ознайомитися з колекцією декоративних тарілок і навіть виготовити своє глиняне твір. Це ні з чим не зрівнянне відчуття, коли під пальцями шматок глини оживає і перетворюється в виріб.

Далі подорожуємо гоголівськими місцями . Село Гоголеве, де письменник провів свої дитячі та юнацькі роки. Сама садиба згоріла під час другої світової війни. Музей реконструювали з фотографій, малюнків, листів і спогадів сучасників. Було відновлено батьківський будинок з флігелем і робочим кабінетом Гоголя. Також збереглися водойми, романтичний грот і сад, де приємно прогулятися і насолодитися атмосферою цього чудового місця.

Наша подорож закінчується і ми прямуємо до Києва.

Додаткова інформація

Вартість туру за 1 особу (Проживання в готелі «Reikartz Галерея Полтава»):

 • «Стандарт Double», «Стандарт« Twin »- 2050 грн.
  – Діти до 12 років, які проживають в номері з 2 дорослими – 1900 грн.

У вартість туру входить:

 • Проїзд по маршруту;
 • Проживання зі сніданком;
 • Оглядова екскурсія по Полтаві;
 • Екскурсії;
 • Страхування.

Доп. послуги за доп. плату:

 • Вхідний квиток в музей в Опішні;
 • вхідний квиток в музей-садибу Н.В. Гоголя;
 • обід (рекомендуємо взяти з собою);
 • Особисті витрати.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Миргород – Решетилівка – Полтава – Диканька – Великі Будища – Опішня – Гоголеве – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг