Коростишів – чудеса міста на граніті і заповідні місця Сили

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
440грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас в одноденну екскурсію “Коростишів – чудеса міста на граніті і заповідні місця Сили” , під час якої ви зробите майже неможливе – побачите найкрасивіші гранітні каньйони, побуваєте в цьому таборі козаків-характерників і відвідайте пам’ятки Коростишевщіни!

Дати:

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру :

9:00 – виїзд з Києва
10:30 – прибуття в околиці Коростишева. Прогулянка по околицях Коростишівського каньйону
11:30 – екскурсія по Коростишева: легенди, прогулянка по колишній садибі графів Олізарів і князів Горчакова, парк скульптур
13:00 – с. Високий камінь: дивовижна панорама, виходи пегматита – гірської породи часів формування земної кори, житло стародавньої людини
14:00 – 16:00 – с. Міське: обід в етнографічному центрі «Поліська хата». Майстер-клас з виготовлення сімейного оберега
16:00 – 18:00 – с. Міське. Знайомство в музеї з Трипільським періодом на Коростишевщіне. Червона гора: городище трипільців. «Чернеча криниця». Візит в майстерню художника.
18:00 – виїзд до Києва
19:30 – повернення до Києва

Як за один день на автобусній екскурсії зробити, здавалося б, неможливе? Побачити рукотворні і природні чудеса незвичайною Коростишевщіни і послухати її загадкові легенди, побувати в гостях у художників, покуштувати цілющої “срібною” води з джерела і зарядитися енергією на слов’янських місцях Сили?

Це екскурсія в царство гранітних каньйонів і народних переказів, в Коростишів і його околиці – с. Міське і с.Високе Камінь – це можливість зупинити час і опинитися в декількох епохах історії нашої української землі.

З самого ранку ми побуваємо в «українській Карелії» – на скелястих уступах самого мальовничого Коростишівського каньйону , природного декорації для зйомок численних фільмів і кліпів.

Ви побачите унікальні сакральні камені-дольмени , а також стародавній камінь, який підняли з дна річки і поставили, як святиню, на високій скелі, названої ім’ям польського поета Алоизия Фелінского. Кажуть, що цей камінь був священним у древніх слов’ян і вважався загадковим символом «богині-жаби».

Ви здивуєтеся – скільки в маленькому Коростишеві унікальних місць.

Помилуємося різьбленими прикрасами величного Костелу Різдва Пресвятої Діви Марії XVIII століття, відчуємо роздолля колишньої садиби стародавнього графського роду Олізарів , яким з XVI-го століття належав Коростишів. Ми прогуляємося по парку скульптур, створених скульптором зі світовим ім’ям Віталієм РОЖИК в стилі романтичного інтуїтивного реалізму.

Підйом на Високий камінь подарує нам дивним природним панораму. Тут ми доторкнемся до давньої історії, побачивши житло стародавньої людини. Постоїмо на виході пегматита, унікальною гірської породи періоду формування земної кори.

У цій «Поліської хаті» XIX століття гостинна господиня приготує для нас смачний український обід з справжній печі, тут ви скуштуєте страви справжньої поліської кухні. Кожен відвезе додому милий сімейний оберіг, виготовлений своїми руками на майстер-класі.

У селі Міське згадаємо в місцевому шкільному музеї про древніх трипільців, а потім піднімемося на Червону гору , де в давнину знаходилося їх велике поселення. Високі стрімкі схили Червоної гори круто здіймаються на 50 метрів над селом, відкриваючи вид на околиці. Спустившись, освіжити «срібною» джерельною водою з «Чернечої криниці».

Ми побуваємо в гостях у заслуженого художника України Юрія Камишного, в його «природного творчої майстерні» – рубаному поліському будинку, де весь сезон він живе відлюдником і творить, творить … Його цікаві розповіді про те, як він створює свої талановиті неповторні картини, стануть прекрасним завершенням екскурсії вихідного дня Коростишів – чудеса міста на граніті .

Подаруйте собі день відкриттів, чудес і спілкування з природою!

Додаткова інформація

Час і місце збору групи: 9:00 год, ст. метро Шулявська, від танка.
Повернення до Києва – 19.30 на ст. метро Шулявська.

Вартість:

 • для дорослого – 440 грн.;
 • для пенсіонера – 410 грн. (При собі мати пенсійне посвідчення);
 • для дитини 6-12 років – 320 грн.;
 • для дитини до 6 років – безкоштовно (без надання окремого місця);
 • для 2 дорослих та 1 дитину – 1150 грн.;
 • для 2 дорослих та 2 дітей – 1450 грн.;
 • для 2 дорослих та 3 дітей – 1750 грн.

У вартість входить :

 • проїзд на комфортабельному автобусі,
 • екскурсійний супровід,
 • вхідні квитки,
 • обід,
 • страховка,
 • майстер-клас.

Де проходить

м Коростишів

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг