Легенди гранітних берегів (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
650грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Цілий день ми будемо споглядати гранітно-кам’яні чудеса. Ця насичена поїздка – данина природі, яка перетворює камені в людей, а гранітні кар’єри в озера. Ми будемо досліджувати Житомирську область на предмет невідомих, незвичайних і захоплюючих своєю красою місць. Основна наша мета – залишити масу враження тим, хто вирішить провести цей чудовий день з нами. Приєднуйтесь!

Дата: За запитом, в будь-який день

8:00 Виїзд на туристичному автобусі з Києва від метро “Шулявська “.

Ви вирушаєте в літописне місто Коростишів, недалеко від якого розташований однойменний кар’єр. Колись тут видобували граніт. Після закінчення робіт Коростишівський кар’єр був затоплений і перетворився в красиве і дуже мальовниче місце з високими гранітними берегами і чистою водою.

У Коростишеві подивіться міський парк, де колись був маєток Олізарів. У парку можна зустріти сучасні химерні скульптури: цілуються камені, камені в капелюхах, кам’яні кактуси і навіть кам’яного Ейнштейна.

Переїзд в Житомир. Оглядова екскурсія по місту.

Обід.

Тур по Україні: Екскурсія в «Замок Радомисль» з відвідуванням Коростишева

Далі вас чекає “Житомирський каньйон” – скелястий берег річки Тетерів з химерними скелями “Голова Чацького” і “Чотири брати”.

Продовження подорожі, переїзд в Дениші , де серед буйства природи підносяться своєї триярусної вежею руїни палацу цукрових магнатів Терещенків. Трохи далі – Тригірський монастир, красиве Тетерівське водосховище і “мекка” альпіністів – височенні гранітні скелі. Хороші враження і красиві фотографії в турі гарантовані!

Повернення до Києва до 21:00.

Додаткова інформація

Вартість: 710 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на автобусі по маршруту;
  • екскурсії;
  • обід;
  • страховка.

У вартість не входить:

  • факультативні екскурсії

Де проходить

Маршрут: Київ – Коростишів – Житомир – “Житомирський каньйон” – Дениші – Тригір’я – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг