Мистецтво Білокур і піраміда Закревських (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 790грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
09.03.2020

Тур “Мистецтво Білокур і піраміда Закревських” – це можливість дізнатися відповіді на багато історичних загадки.

Ви відвідаєте загадкові родові маєтки, де черпали натхнення відомі українські поети: Микола Гоголь, Тарас Шевченко, Євген Гребінка. Побуваєте в угіддя Розумовських з унікальним парком і музеєм-флігелем, в якому жив Кобзар. Палац Закревських розкриє вам таємницю знаменитої родової усипальниці, виконаної у вигляді єгипетської піраміди. А ще ви дізнаєтеся подробиці життя і творчості знаменитої української художниці-самоучки Катерини Білокур, роботами якої захоплювалися знамениті митці всього світу.

Дата: 09.03.2020, 03.05.2020, 30.05.2020, 25.07.2020, 29.08.2020, 12.09.2020, 17.10.2020, 06.12.2020

Програма туру

8:00 Відправлення туристичного автобуса від станції метро “Вирлиця”.

Короткий переїзд до Яготина, де ми відвідаємо палацово-парковий комплекс Розумовських . Саме в цій садибі внучка останнього лівобережного гетьмана приймала в гості Євгена Павловича Гребінку, Миколу Васильовича Гоголя і Тараса Григоровича Шевченка. У флігелі, де жив видатний кобзар, відновлений інтер’єр часів його перебування в Яготині. Збережені особисті речі. В музеї знаходиться картинна галерея, де експонуються роботи видатних художників, в тому числі і велика кількість картин Катерини Білокур в стилі наївного мистецтва.

Після того, як ви наситітітесь архітектурно-художньої їжею, вас чекає обід в кафе.

Наступне на нашому шляху – відвідування садиби Катерини Білокур , де відома художниця провела майже все своє життя і написала більшість своїх робіт, відомих в Україні та за її межами. Саме про неї видатний художник Пабло Пікассо сказав: “Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б про неї заговорити весь світ”.

Далі ви відвідаєте село Березова Рудка , де знаходиться палацово-парковий ансамбль родини Закревських , побудований в стилі необароко. Саме в цьому палаці не раз гостював Тарас Григорович Шевченко у свого товариша Платона Олексійовича Закревського. І як же не відвідати знамениту усипальницю родини Закревських у вигляді 9-метрової єгипетської піраміди , вхід в яку свого часу охороняла богиня Ісіда? Чому саме піраміда? Дізнаєтесь під час екскурсії!

Після екскурсії ви прогуляєтеся мальовничим Березоворудський парком , який надихав не лише Закревських, а й Тараса Григоровича Шевченка.

Повернення до Києва до 21:00

& Nbsp;

Додаткова інформація

Вартість: 590 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на автобусі за маршрутом Київ-Яготин-Б. Рудка-Київ;
  • екскурсія в дорозі;
  • страховка.

У вартість не входить:

  • обід;
  • вхідні квитки в Яготинську галерею;
  • вхідні квитки у Флігель;
  • вхідні квитки в музей в Богданівці;
  • вхідні квитки в музей в Березовій Рудці.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Яготин – Богданівка – Березова Рудка – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

098 776 06 91 063 443 99 09 066 403 21 86

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00