Містичне подорож до Чернігова і Козелець

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
480грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас в містичне одноденну подорож в древній і мабуть, самий езотеричний місто України – Чернігів . Місто досі свято зберігає великий Дух Київської Русі. Це місто стародавніх Храмов, унікальних місць Сили та святих Антонієвих печер.

Дата:

Дата: За запитом, в будь-який день

По дорозі до Чернігова ми заїдемо в Козелець і відвідаємо знаменитий Собор Різдва Богородиці, побудований в 1752-1763 роках за проектом Бартоломео Растреллі.

Унікальний Собор – подарунок Наталії Розумихи Богу в подяку за незвичайні долі своїх знаменитих синів Олексія і Кирила Розумовських.

У Чернігові ми побуваємо біля древніх курганів на Болдиній горі . Ми відчуємо на собі Силу і енергетику цього стародавнього місця, священного для наших предків і попрацюємо з ним на тонкому плані під керівництвом нашого провідника Ігоря Титаренко * . На Болдиній горі можна дотягнутися до більш високих рівнів нашої свідомості, які закрилися соціальними засадами і стараннями нашого повсякденного метушливого життя. Це висока свідомість було розкрито у наших древніх предків, які були більш цілісні, гармонійні і щасливі, ніж ми зараз. Повертаючись через їх спадщина до себе, ми знову стикаємося з цією цілісністю, розкриваємо в собі більш глибоке сприйняття світу, Співналаштовуємося і вчимося чути голос свого Роду і Духа. Це і є жити в Ладу з собою і зі світом.

Ми побуваємо з вами в Антонієвих печерах – в сакральному місці, де Великий Антоній залишив, на невидимому оці плані, вхід у вищі світи нашої реальності. Це місце Сили, де відбувається розширення свідомості і встановлюється зв’язок з так званим супраменталом.

Багато історій зібрано про ці дивовижні місцях і про чудеса в них відбуваються. Так про Антонієвих печерах ходить безліч чуток і легенд. Часто від екскурсоводів та місцевих жителів можна почути історії про ченців-затворників живуть там до сих пор.К вивчення печер залучалися різні фахівці, аж до екстрасенсів, і всі були єдині в одному: Антонієві печери роблять благотворний цілющий вплив на Людину в цілому – і на тіло, і на духовний стан.

 Тур по Україні: Містичне подорож до Чернігова і Козелець Свято-Троїцький кафедральний собор, Чернігів

Потім ми піднімемося до Троїцького собору, а після переїдемо до Єлецькому Успенському монастирю і дізнаємося його історію. Єлецький Успенський монастир один з найдавніших перших і найбільш багатих монастирів Київської Русі.

Зведення соборного Успенського храму пов’язане з ім’ям родоначальника династії Ольговичів, чернігівського князя Олега Святославича, (жовтень 1053 – 1 серпня 1115). Цей пам’ятник майже цілком дійшов до нашого часу, хоча і з пізнішими нашаруваннями в стилі українського бароко.

Ми з вами смачно пообідати в центрі Чернігова і продовжимо нашу чарівну прогулянку по древньому місту.

Ми оглянемо знамениту красуню П’ятницьку церкву , побудовану чернігівськими посадскими людьми в кінці XII – початку XIII століть на П’ятницькому поле.

Ми привітаємося і віддамо шану Ангелу-Хранителю міста , а потім прогуляємося по знаменитому Дитинця і помилуємося чудовими видами стародавнього сивого Чернігова, які відкриваються з кріпосного валу.

Ми відвідаємо Спасо-Преображенський собор – один з найдавніших діючих до цього дня храмів, який був закладений київським князем Мстиславом Володимировичем Хоробрим в центрі чернігівського Дитинця в 1031-1036 роках. Це потужне місце Сили і наш провідник Ігор Титаренко навчить нас взаємодіяти з живими іконами.

Наш тур вихідного дня в Чернігів важливий і цікавий не тільки як паломництво до Святинь нашої історії. Це містичне подорож до себе через стану, через розкриття сприйняття реальності внутрішнього і зовнішнього світу на інших сакральних рівнях свого Я.

У древніх Святих намолених місцях нашої землі присутній Божий Дух і кожен, хто приходить з відкритим серцем, відчуває його присутність і пробуджує в собі його іскру. Відбувається хвильовий взаємодія на генному рівні, активуються незримі енергетичні нитки ДНК (астральне бачення) і розпаковується в свідомість на біологічний рівень інформаційний код (версія хвильової генетики).

Нашим провідником і провідним по Чернігову і Козельця буде – Ігор Титаренко:

“Як показує мій досвід, Чернігів зберіг свій сакральний дух, його енергетика« працює », і побувати там корисно для Духовного здоров’я. Здоров’я не тільки адже тілесне, ми багатовимірні, тілом фізичним не закінчується і дуже важливо мати Духовне здоров’я. Коли «душа болить», хоч тіло і здорово, людині набагато гірше, ніж якщо душа співає, а тіло хворіє. Під час подорожі ми дізнаємося історію місць, які відвідаємо, «спеціалізацію» – відчуємо їх через настрій, а також повчимося з ними взаємодіяти на супраментальном рівні. ”
Для нас, слов’ян, зима – час духовного очищення і осмислення подій життя. У християнстві цьому періоду відповідають багатоденні пости і час духовного спостереження (що відбувається в житті, чому, як рухатися далі …). Добре в цей час здійснювати паломництва до святих місць, місць Сили живої природи, які співзвучні загальному стану нашого світу. В резонанс з цим станом ми пропонуємо ряд подорожей, орієнтованих на духовний розвиток і створення сильних намірів на наступний рік.

Якщо ти готовий до змін, це подорож для тебе!

* Наш провідник Ігор Титаренко , фізик, психолог, відомий фахівець по місцях Сили, езотерик, мандрівник, автор маршрутів: ” Трахтемирів – подорож до сакрального серця України “, ” Містика і загадки Холодного Яру “, ” Подорож в Голосіївський ліс “, ” Екскурсія-практика Стежками Серафима Саровського ” магія і Сила Карпатських гір “.

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Початок: 9:00 Київ, ст.м. “Лівобережна” (біля готелю Турист)

Вартість для 1 чол .: 480 грн.

Де проходить

Маршрут: Київ – Козелець – Чернігів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг