Між Збручем і Дністром (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1890грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Всім, хто полонений красою Західної України, присвячується! Екскурсія по Поділлю з відвідуванням стародавніх замків і міст з багатою історією. Ці місця розкажуть вам про історію та культуру України краще будь-яких підручників.

Ми проїде по місту з поетичною назвою Городок, де трапилася одна з перших битв Першої світової війни; заїдемо в курортний Сатанів і познайомимося з його багатими пам’ятками; відвідаємо місце, де готують найсмачнішу борщ в Україні і побачимо ще багато дивовижних місцях. Тут відбилися різні епохи та стилі, але в усьому цьому є одна спільна риса – дивовижний і неповторний шарм Поділля!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

Прибуття в Кам’янець-Подільський вранці до 06:00 (поїзд з Києва № 139).

Збір групи і відправлення в дорогу. Першими нас вже зачекалися Сутківці. Тут ми познайомимося з унікальною церквою-фортецею Покрова , аналогом якої в світі є лише вежа-донжон в Етампі (Франція), і залишками Сутківських замку XV століття.

Сутківських замок

Після екскурсії в Сутківцях вирушимо в місто Городок, де крім величного костелу Святого Станіслава ми дізнаємося про одне з перших битв Першої світової війни. Зараз про битву під Городком знають лише нечисленні історики Першої світової війни і місцеві краєзнавці. А сто років тому ця баталія гриміла на всю Російську імперію.

Заселення в готель. Обід.

Далі прямуємо до курортного містечка Сатанів. Свого часу сатанівські зміцнення мало чим поступалися кам’янецьких. А Сатановський замок був найзначнішим серед прізбручанськіх замків. Ми оглянемо залишки замку, з якого відкривається вид на річку Збруч, по якій свого часу проходив старий кордон. У місті побачимо костел Ясногорський Пресвятої Діви Марії побудований на місці старовинного костелу, від якого збереглося старовинне кладовище з пам’ятниками. Міські ворота і оборонну синагогу мавританському стилі початку XVI століття, старовинне єврейське кладовище, пам’ятник Скорботний Ісус 1663, який є найдавнішим в Україні пам’ятником, присвяченим визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького та старовинний Свято-Троїцький монастир XVI століття.

Сатановський замок

Повернення в готель.

Вільний час. Факультативно у вільний час пропонується похід по екостежкою заповідника “Медобори”.

2 день

Сніданок. Виселяти з номерів і продовжуємо нашу подорож.

Перша зупинка сьогодні – в невеликому селищі, повному легенд. Ми оглянемо руїни Скала-Подільського замку XVI століття і Палацу XVIII століття, побачимо церкву Святого Миколи XIX століття, в якій одружився Михайло Грушевський і старовинний неоготичний Успенський костел XVII століття. А на завершення подорожі нас очікує фото зупинка у сучасного палацу XXI століття, який своїми архітектурними формами нагадує замки над Луарою.

 Скала-Подільський замок

Проїхавши містечко Борщів, названий на честь улюбленого української страви, в честь якого тут щорічно проводять колоритний гастрофестиваль, потрапляємо в Кривче. Тут ми оглянемо залишки замку Концькіх XVII століття і замковий костел, що зберігся до наших днів. І звичайно вирушимо до найвідомішої печері Поділля – Кришталевої . Це одна з найбільших гіпсових печер Європи покрита білими кристалами, багато з яких мають химерні форми і нагадують різних тварин.

Обід.

Далі – потрапляємо в стародавнє місто Чертков , де крім руїн замку XVI століття нас чекає знайомство з містом, в якому побачимо нову і стару ратушу, величний Домініканський костел, який височить над містом і старовинні дерев’яні церкви: Успенська і Вознесенська. Вони, до речі, є найкращим зразком подільської народної архітектури.

Чертков

Після Чорткова вирушаємо в місто, якого немає – Червоногород . По дорозі в місто оглянемо Михайлівську церквою в селі Товсте, яка своєю неоготичному архітектурою приваблює туристів. І, власне, Червоноградський замок, який зустріне своїми зубчастими готичними вежами, які підносяться на дні гігантського кратера. Ми дізнаємося історію старовинного міста, замку, і палацу XIX століття. Подивимося одну з головних туристичних визначних пам’яток – Джуринський водоспад – найбільший рівнинний водоспад України.

Джуринський водоспад

Після водоспаду – їдемо в один з наймальовничіших містечок Поділля – Заліщики, які омиваються Дністром. Які таємниці приховує колишній Австрійський курорт ми дізнаємося під час прогулянки по місту.

Заселення в готель. Вільний час.

3 день

Сніданок в готелі. Виселення з номерів.

Прямуємо в Язловець – колиска польських князів, де оглянемо залишки Язловецького замку XVI століття. Замок вважається “ключами Поділля”. Свого часу він був потужним бастіоном. Які історії приховують ці величні руїни, і з іменами яких відомих людей пов’язані, ми дізнаємося під час екскурсії.

Язловецький замок

Після Язловця їдемо в місто Бучач . Тут, крім залишків замку, ми побачимо творіння XVIII століття видатного архітектора Бернарда Меретина і скульптора Івана Пінзеля. Серед них: величний Василіанський монастир, Успенський костел і Покровська церква, скульптури Божої Матері та Яна Непомуки. І звичайно Бучацьку ратушу – візитку міста. Місто також славиться Золотий липою і виготовленням коньяку ще з часів панування тут Потоцького.

Обід.

Далі ми відвідаємо руїни Підзамочківська замку , які підносяться над річкою Стрипою і вирушимо до Теребовлі, де на вершині вже добре нам відомих Медобори височить Теребовлянський замок , з якого відкривається неповторний вид на місто . Легенди, таємниці і історію цього древнього міста, ми будемо бачити з стін замку. Як на долоні, вони перенесуть нас подумки в стародавні часи.

Теребовлянський замок

На завершення дня нас чекає один з найстаріших міст Тернопільщини – Микулинці, де ми зможемо оглянути залишки замку XVI століття, відомий як єдиний в Україні житловий середньовічний замок. Палац Потоцьких XVI і століття, величний Троїцький костел, і найстаріший діючий пивзавод України “Старий Бровар”.

Трансфер в місто Тернопіль . Рекомендований склад для відправки до Києва №358 (час відправлення 23:44, прибуття в Київ 6:18).

Додаткова інформація

Вартість 2600 грн. ;

У вартість входить:

 • проїзд на автобусі по маршруту;
 • проживання в готелі 2 ночі;
 • екскурсія в Сутківці;
 • екскурсія в Сатанові;
 • екскурсія та вхідні квитки в Теребовлі;
 • екскурсія в Бучачі;
 • екскурсія в Язлівці;
 • екскурсія в Червоногороді;
 • екскурсія в Чорткові;
 • харчування: 2 сніданки, 3 обіди;
 • все вхідні квитки згідно програми;
 • страховка.

У вартість не входить:

 • катання на військовій машині БРДМ в Кам’янці-Подільському – приблизно 250-350 грн. Точну вартість зможе повідомити гід під час туру.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Кам’янець-Подільський – Сутківці – Городок – Кривче – Чортків – Нирків – Заліщики – Бучач – Теребовля – Тернопіль

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг