На схилі гір: Пилипець + Синевир + Хуст і Долина нарцисів

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3450грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Підкорити висоту, насолодитися свободою і відчути на собі цілющу силу води водоспаду Шипот. Все це пропонує п’ятиденний релакс тур «На схилі гір Пилипець + Синевир + Хуст і Долина нарцисів»! Програма туру насичена, але складена так, що у вас буде час не тільки на відвідування місцевих визначних пам’яток, а й на прогулянки по околицях Закарпаття. Це дасть можливість спокійно насолодитися красою природи і сфотографуватися.

Під час туру ви побачите:

  • найбільше Карпатське озеро – Синевир;
  • центр реабілітації ведмедів, які постраждали під час стихійного лиха або від жорстокого поводження людей;
  • руїни Хустського замку;
  • середньовічну митницю – наскельне місто фортеця Тустань.

Ви дізнаєтеся:

  • чому водоспад Шипот має таку назву і чому косметологи рекомендують купатися в його водах;
  • чим торгували в 9 столітті;
  • все про процес приготування сиру.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

  • насолодитися природою і відпочити від міської метушні;
  • дізнатися все про традиції та культуру Закарпаття;
  • знайти джерела з лікувальною мінеральною водою;
  • насолодитися весняним відпочинком в Карпатах.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 День. 08.05 середи

20:30 посадка в м.Києві на м. Житомирська і виїзд автобусом в п. Пилипець Закарпатської обл.

22:30 зупинка і посадка туристів в Житомирі біля центрального автовокзалу.

00:30 зупинка і посадка туристів м.Рівне (Рівненська окружна, с. Колоденка, готельний комплекс Айвенго)

3:30 зупинка і посадка туристів м.Львів (Львівська окружна, с. Солонка заправка WOG)

6:30 зупинка і посадка туристів смт . Воловець

2 День. 09.05 четверга

Приїзд в Пилипець (07: 00-08: 00 час вказано орієнтовно).

Вільний час в курортній зоні п. Пилипець.

Сніданок (самостійно) в одному з численних кафе.

Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гемба.

Пилипець по праву вважається популярним і відносно не дорогим зимовим курортом, з усіма атрибутами для гірськолижного відпочинку: сучасні підйомники, прокат ковзанів і лиж, різні за складністю траси, в тому числі фрірайд, інструктора для початківців лижників.

Але відпочинок на цьому курорті це не тільки світ зимового спорту, це не залежно від сезону і погоди – насолода приголомшливою природою Закарпаття. Весняно-літній відпочинок в Пилипці подарує абсолютно іншу сторону Закарпаття, пашить квітами, ароматами і буйством фарб. Ваш відпочинок буде багатий зеленню дерев і трав, приємним шумом водоспадів і гірських річок. Спокійний релакс і єднання з природою дозволить вам відпочити від суєти запорошеного міста і наповнитися силами і натхненням.

Радимо прогулятися до водоспаду «Шипіт» , визнаним одним з найкрасивіших і повноводних водоспадів Закарпаття. Шипотом його прозвали за гучний голос, який видали чується як шепіт. Вода стікає з полонин Боржави і падає мальовничими каскадами з висоти 14 м. Водоспад особливо гарний навесні, під час танення снігів, а також восени, в сезон дощів. За легендою, водоспад дарує молодість купальщикам. Але не всі сміливці наважуються на купання під каскадами, тому що температура води гірського Шипота навіть влітку не піднімається вище +8 С. А ось монетку на щастя в водоспад кинути може кожен! (Вхідний квиток оплачується додатково – 10 грн, дійсний на весь період поїздки).

Водоспад Шипіт

Рекомендуємо піднятися на панорамному підйомнику – цілий рік працює канатно-крісельна дорога дозволить вам опинитися на вершині гори Гемба, побачити безкраї простори Закарпаття і зробити дивовижні фотокадри« Полонини Боржава »з висоти пташиного польоту (оплачується додатково 120 грн. – екскурсійний підйом туди-назад).

Поселення в готелі після 14. Вільний час.

У теплий період року в Пилипці Вам запропонують відпочинок на будь-який смак:

  • Прогулянки на вершини гір Боржавського масиву: Стій, Гемба, Жид Магура.
  • Катання на кінних візках або каретах. Прокотившись в Карпатах удвох або всією сім’єю на кінній кареті або відкритої возі, потім довгі роки можна згадувати враження від захоплююче проведеного разом часу.
  • Катання на квадроциклах. Кращий спосіб легко і весело познайомитися з місцевістю – це квадроцикли. Невелике транспортний засіб з високою прохідністю не вимагає особливого досвіду, дарує відчуття пригод і забави.
  • Прокат велосипедів. Плануючи відпочинок в Карпатах на курорті Пилипець, обов’язковим пунктом відпускної програми включите катання на гірських велосипедах промаркованими велосипедними туристичними. Курорт Пилипець пропонує кілька велосипедних маршрутів в мальовничих околицях і для новачків, і для любителів крутих гірських схилів.

Цілий працює канатно-крісельна дорога дозволить вам опинитися на вершині гори Гемба, побачити безкраї простори Закарпаття і зробити дивовижні фотокадри з висоти пташиного польоту.

Сауни, лазні, фіто-бочки (діжкі) – практічскі всі готелі курорту мають свої, тому, повернувшись з прогулянки, ви завжди зможете туди вирушити і приємно завершити насичений день.

Випробувати найсмачніші страви традиційної закарпатської кухні можна в місцевих ресторанчиках, кафе і колибах.

3 День. 10.05 п’ятниці

Сніданок в колибі готелю. Вільний день в Пилипці.

Для бажаючих пропонується факультативна екскурсія «Столиця Карпатської України м Хуст и Долина нарцисів» (факультативно, з вхідними квитками і гідом, дорослі – 400 грн., Діти до 12 років 350 грн.).

Виїзд в м Хуст.

Оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

Пішохідна екскурсія до Хустського замку – фортифікаційній споруді XI-XVIII ст. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам’яні укріплення були закладені ще в 1090 р У 1191 р вже існував замок. У 1242 р його захопили і спустошили татари. У XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як зміцнення, яке захищало Мараморошської королівство і соляні рудники. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.

Вільний час для самостійного обіду.

Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської обл. Відвідування унікальної пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів» . Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого.

Долина нарцисів

Переїзд в с. Іза, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас. Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні України. Вашій увазі пропонується екскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 8 сортів сиру з вином або кавою / чаєм. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці. (Вартість екскурсії / дегустації сирів 120 грн.)

Іза – невелике село, яке здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

Повернення в Пилипець.

Різдвяний автобусно – екскурсійний тур в Закарпатті. Фото10

4 День. 11.05 суботи

Сніданок в колибі готелю. Вільний день в Пилипці.

Для бажаючих пропонується факультативна екскурсія «На Синевир трембіти кличуть» . (факультативно, з вхідними квитками і гідом, дорослі – 350 грн., діти до 12 років 300 грн.).

Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

Екскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» та озера Синевир.

Озеро Синевир, його ще називають« Морським Оком »,« Перлиною Карпат ». І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким островом посередині. У дзеркалі Синевира відбивається вся краса Карпат. Озеро оточене зеленими пралісами – віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів – це Національний природний парк, який оберігає унікальну флору і фауну: 38 видів рослин і 20 видів тварин занесені до Червоної книги України. В озері плаває форель: озерна, струмкова і райдужна. А на берегах бродять ведмеді, розшукуючи в кущах дикі ягоди. Це край недоторканої природи. День за днем, не зупиняючись, переливають свої потоки в Синевир чотири джерела, прозорі і цілющі. Купатися в озері заборонено, але природа сама застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші літні дні. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво-блакитний. Повітря тут, як ніде, свіжий і легкий, наповнений ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Дивовижна і незвичайно мальовнича краса навколо, яскрава і пахуча влітку, кристально-спокійна взимку, створює унікальну атмосферу, яку неможливо забути.

Вільний час для неспішної прогулянки навколо озера.

Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно).

Далі в програмі – відвідування єдиною в Україні ведмежою ферми . Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

Повернення в готель. Вільний час.

5 День. 12.05 неділі

Сніданок в колибі готелю. Звільнення номерів.

Переїзд в с. Урич Львівської області. Відвідування наскального міста-фортеці Тустань </a > – пам’ятки природи та археології національного значення.

Тустань – унікальна пам’ятка ІХ-ХІІІ століття, місце, що дозволить вам заглянути назад, в історію і культуру Українського Середньовіччя, зразок зодчества домонгольського періоду, який не має аналогів в Європі!

Тустань

Дивлячись на самотньо підносяться три скелі поблизу від села Урич, тільки силою уяви можна уявити, що в давнину тут розміщувався величезний дерев’яний місто-фортеця висотою в п’ять поверхів! Оборонний комплекс називався Тустань: «тут стань!» Говорили місцеві «митники», які збирали податки з проїжджали купців. Камінь, Гострий Камінь і Мала Скеля – на цих скельних утвореннях в IX столітті і була побудована дерев’яна фортеця. Вона була призначена була охорона західних рубежів Русі (пізніше – Галицько-Волинського князівства). Також це була своєрідна митниця: в цій місцевості проходив шовковий шлях Португалія – Китай і торгові соляні шляхи з Дрогобича через Карпатські перевали. Можливо, приказка, «що з воза впало – те пропало» народилася в цих краях. Купці повинні були платити податок на свій солоний товар, а щоб він був менше, навантажували два вози солі на одну. Сіль в ті часи була дефіцитом (один її кілограм прирівнювався до кілограма золота), тому підприємливі місцеві жителі розбивали дороги, вози ламалися під вагою, а випало біле багатство вже належало громаді.

Фортеця Тустань проіснувала до середини XIII століття, вона згадується в літописах нарівні зі Львовом, Галичем, Перемишлем та іншими містами. Згодом необхідність в оборонному і митному пункті відпала і Тустань занепала. Останні згадки про фортецю відносяться до XVI століття. На самих скелях залишилися сліди будівництва: видовбані пази і вруби (всього близько 4000), штучні печери, залишки кладки кам’яної стіни і цистерн для зберігання води.

Нині скелі Тустані – це однойменний історико-культурний заповідник і одна з найпопулярніших стародавніх фортець України.

Виїзд до Києва.

Приїзд до Києва орієнтовно 23:00 – 23:30.

Додаткова інформація

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):


  • Номер «Стандарт»: 3550 грн.
    – Діти з 3 до 12 років на додатковому місці: 3390 грн.

Вартість туру за 1 особу в грн. (Поїзд, власний автомобіль):

  • Номер «Стандарт»: 3450 грн.
    – Діти з 3 до 12 років на додатковому місці: 3290 грн.



У вартість туру входить:


  • Проїзд на автобусі Київ – Пилипець – Урич – Київ;
  • Проживання 3 ночі в готелі;
  • Харчування: 3 сніданки;
  • Трансфер та екскурсійна програма по фортеці Тустань (крім вхідного квитка 52 грн.);

  • супровід представником фірми;
  • Страховка (групова).




Дод. послуги за доп. плату:


  • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
  • факультативні екскурсії і трансфери;
  • Обіди, вечері, особисті витрати, сувеніри;


& Nbsp;

Партнер туру

Де проходить

Маршрут туру: Київ – Пилипець- Урич – Київ

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг