Найнудніше тур (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2400грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Загребелля, Миропілля, Могриця, Ромни та Суми чекають вас в самому нудному дводенний тур вихідного дня, який тільки можна уявити.

Ви побачите:

 • самі нецікаві пам’ятки, які тільки вдалося відшукати;
 • нудні музеї та меморіальні комплекси;
 • зовсім унікальний пам’ятник мамонтові;
 • якісь гори з гучною назвою.

Ви дізнаєтеся:

 • багато нудних інформації про козаків;
 • як виготовити нікому не потрібний оберіг – ляльку-мотанку;
 • дати і цифри, які все одно ніхто і ніколи не запам’ятовує.

В цей тур можна поїхати тільки заради того, щоб:

 • помовчати в компанії з похмурим і мовчазним гідом, від якого і слова не дочекаєшся;
 • зустрітися зі справжніми козаками, покататися на конях і навчитися володіти шаблею, хоча і це дуже нудно;
 • поласувати козацькими вергунами, варениками та узваром.

Дата: За запитом, в будь-який день

Дуже нудна програма туру

Збір групи і початок подорожі

8:00 Найбанальніше місце зустрічі – виїзд з Києва від Південного терміналу ж / д вокзалу.

1-й день

Нудна екскурсія по старому місту Ромен на Сулі. Навіщо щось на стародавніх картах його позначали як Romion, може, щоб плутати з Римом. Встановлена зараз дата його заснування – 1113 рік, але археологи довели, що все ще запущеними – люди жили тут з часів раннього палеоліту. А це близько 10 тис. Років тому.

Обід.

Відвідування нудного музею та історико-меморіального комплексу останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського . Його життєвий шлях був звичайним і нічим не виділяється. Калнишевський потрапив на Січ в 8 років і пройшов шлях від зброєносця до отамана. У 1775 р Катерина II прийняла рішення про ліквідацію Січі, в основному з шкідливості, адже сила козаків навряд чи загрожувала цілісності імперії. Калнишевського заслали в Соловецький монастир. У 2008 р його канонізували.

Втомлива і зайва прогулянка до скіфські кургани некрополю (с. Загребелля). Поховання великих скіфських вождів з їх зброєю, золотом, улюбленої конем, іноді – дружинами або наложницями зустрічаються на кожному кроці, нічого цікавого або містичного в них немає. Те, що людей, які намагалися розкопати скарби скіфів, переслідували травми і невдачі – просто низка збігів.

На Сумщині вам попадеться черговий нецікавий пам’ятник. Стелла, встановлена в 1841 р, зазначила знахідку добре збереженого скелета мамонта. Колись це був перший і єдиний пам’ятник мамонтові , але за півтора століття в світі з’явилися і інші. Так що більше нічого унікального в ньому немає.

Приїзд до Сум, заселення в банальний готель мережі Рейкарц.

Увечері знову ніякого відпочинку – ви вирушите на екскурсію по місту. Людей і машин на вулицях буде менше, а кому це може сподобатися. Ви з працею відшукаєте якісь пам’ятники архітектури і собори в сутінках.

2-й день

остогидлої сніданок – шведський стіл в готелі.

Вирушаємо в с.Миропілля , маловідоме і нетуристичний місце. Складно уявити, що воно старше Сум і колись було значним містом з 6 храмами. До наших днів збереглася лише Миколаївська церква . У неї не найвища дзвіниця, всього-то 50 м і 5 ярусів, не більше звичайного 16-поверхового будинку.

Крейдяні гори біля с. Могриця зовсім не унікальні, адже в Україні таких кілька. Крейдяні поклади колись були дном первісного моря, яке хлюпало тут за часів динозаврів, але це малоинтересно. Тут можна знайти непривабливі “чортові пальці” – скелети головоногих молюсків. Незважаючи на гучну назву, “Білі гори” не особливо популярні у фотографів. Так що навряд чи й ви зробите тут вдалі знімки.

Переїзд на етно-хутір . Атмосфера козацтва, яка тут панує, мало кому до душі. Зустріч з справжніми козаками, катання на конях, уроки володіння батогом, козацькою шаблею, списом – досить нудне проведення часу. Нічого запального або небезпечного. Крім того вас чекає нудний майстер-клас з виготовлення оберега – ляльки-мотанки (навіть не вуду).

Обід теж буде прісним, козацьким – з несмачними вергунами, варениками та узваром.

Виїзд до Києва.

Орієнтовно о 22:00 повернення до Південного терміналу ж / д вокзалу. Нарешті.

Додаткова інформація

Вартість:

 • двомісне розміщення – 2400 Грн.
 • одномісне розміщення – 2750 грн.

У вартість входить:

 • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
 • Екскурсії
 • Вхідні квитки по програмі
 • Проживання в готелі
 • Сніданок
 • 2 обіди
 • Страховка

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг