Незвіданий край свободи (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1850грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Слобожанщина – місце, де обов’язково повинен побувати «щирий українець»! Кожне містечко тут може розповісти про культурні традиції, історичні події і колориті України. Наприклад, в селі Заньки розташований меморіальний музей однієї з найславетніших актрис України – Марії Заньковецької. У Кролевці на 1000 квадратних метрів розкинула свої гілки 220-річна яблуня-кущ, а в Конотопі розташований Авіаційний музей з великою виставкою вертольотів. Місто Глухів досі пам’ятає час, коли він був столицею Лівобережної України, а тисячолітній Путивль з гордістю згадує, як охороняв кордони Київської Русі від ворогів.

І все це вам належить побачити на нашій екскурсії. Не пропустіть!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

Ви прямуєте в Кролевець . Подивіться і зробите класні фото біля унікальною яблуні-куща старше 220 років, яка займає площу 0,10 га. Тут утворилася колонія з 15 пов’язаних між собою родинних дерев. Коли яблуня цвіте, околиці наповнюються чудовим квітковим ароматом. Саме тому ми пристосовуємо весняні поїздки до цієї події.

Кролевець

Сам Кролевець відомий своїми тканими рушниками в яскравих червоних кольорах . Ви відвідаєте приватний будинок, де для вас проведуть цікаву демонстрацію ткацької справи. Майстер на старому ткацькому верстаті покаже технологію і розповість про весь процес виготовлення рушника, який здавна вважався оберегом сім’ї.

Обід.

Переїзд до Глухова. Розміщення в готелі.


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.


Екскурсія по Глухову – забутої столиці України . Глухівчани досі пам’ятають, що колись місто було гетьманською столицею всієї Лівобережної України. Своїм розвитком колишня гетьманська столиця багато в чому зобов’язана родині Терещенків. У центрі міста зберігся будинок сім’ї цукрозаводчиків та храм Святих Трьох Анастасій у візантійському стилі, побудований на кошти мецената. Крім того, в місті є старовинна будівля педінституту з невеликим парком і Миколаївська церква. А в’їзд до Глухова прикрашає Тріумфальна арка .

Глухів

Вільний час.

2 день

Сніданок у готелі.

Переїзд в Путивль , один з основних міст древньої Сіверщини.

“У Путивлі плаче Ярославна,

Одна, на міській стіні. “

Тисячолітній Путивль … Це стародавнє місто на Сеймі зіграв важливу роль в історії Русі. В ряду інших давньоруських фортець він надійно захищав південні кордони російської землі від спустошливих набігів степовиків, а в середні віки – від нападів литовських феодалів, польської шляхти, кримських татар. Краса міста і його околиць втілена в творах літератури і мистецтва. Екскурсія по місту.

Путивль

Прогулянка в Спадщанському лісі , пам’ятнику партизанської слави, присвяченому легендарним історичним подіям і боротьбі за свободу.

Обід в кафе по маршруту.

Переїзд в Конотоп . Сама назва міста знайоме багатьом, завдяки Григорію Квітці-Основ’яненко, який в 1833 році написав твір “Конотопська відьма” . Зараз місто може похвалитися трамваєм , який “бігає” тут з 1949 р Авіаційним музеєм (велика виставка вертольотів) і музеєм-садибою генерал-лейтенанта М.І. Драгомирова. Батько якого, до слова сказати, билучастніком бойових дій війни 1812 року з Наполеоном.

Приїзд до Києва орієнтовно до 22:00.

Додаткова інформація

Вартість туру:

  • Дорослий. двомісне розміщення – 1850 грн. ;
  • Дорослий, одномісне розміщення – 2100 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по програмі;
  • екскурсійне обслуговування в турі (екскурсовод в дорозі);
  • все вхідні квитки по програмі;
  • проживання в готелі Глухова;
  • харчування: 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря;
  • страховка.

У вартість не входить:

  • особисті витрати.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Кролевець – Глухів – Путивль – Конотоп

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг