Олів’є в Міжріченському – новорічний тур (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1090грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Останній день року, що минає можна провести далеко від передноворічної метушні, серед снігових заметів і густого лісу. Екскурсія по ландшафтному парку «Міжрічинський» дасть корисні знання про життя в лісі, в музеї Лісових промислів розкажуть про тонкощі рибальства, полювання, плетіння лози та інших полезностях. А «Олів’є» з поліськими наливками повернуть в передсвяткову реальність і налаштують на правильний лад.

Не витрачайте дорогоцінний передноворічний час на підготовку улюбленого салату! Ми самі приготуємо його для вас в регіональному ландшафтному парку «Міжрічинський», який знаходиться в Чернігівській області. А ще наженемо звірячий апетит і гарантовано створимо мандариново-олівьешное настрій.

Дата: За запитом, в будь-який день

Лісова пригода

О 09:00 ми відвеземо вас з міста не в очікувану баню, а в зимову казку. У ній вас чекає:

 • прогулянка по зимовому лісі;
 • екскурсія в музеї;
 • смачний обід з наливками.

Міжрічинський парк знаходиться між Десною і Дніпром. Власне, тому він і отримав свою назву. Доїхавши в зручному сучасному автобусі в село Отрохи, приготуйтеся до довгої прогулянки екостежкою.

В парку є дві екологічні стежки «Журавлина» і «Соколиний Луг». Вони визнані еталоном подібних стежок в Україні.

Під час екскурсії ви відмінно оздоровитесь чистим морозним повітрям, підготувавши організм до затяжних новорічних свят. Очі відпочинуть від незграбного міського ландшафту на плавних обрисах білих заметів.

Але не сподівайтеся провести всю екскурсію в медитативних спогляданнях! Разом з гідом ви знайдете в лісі сліди живуть там звірів і птахів, навчитеся їх «читати» – розпізнавати час, коли вони були залишені, і швидкість пересування звірів. Отримайте чимало цікавої інформації про особливості зимівлі різної живності і про те, як їй допомогти пережити холоди.

Як бонус дізнаєтеся, як не заблукати в лісі, що робити, якщо це все ж сталося. Знайдете корисна навичка розпалювання багаття на снігу.

Тур по Украине: Оливье в Межреченском — новогодний тур

Берег річки

Чим багаті

По поверненню в село, вас чекає ще одна екскурсія – в музеї Лісових промислів. Гід розповість, про особливості рибальства, полювання, обробки дерева, плетіння з лози, бортництва та іншої діяльності, її вплив на екосистему району. Окремий розповідь присвячена повстанським рухам, які існували в місцевих лісах.

Переривається екскурсія по музею новорічним обідом з тим самим обіцяним «Олів’є». А до нього запропонують місцеві настоянки: медову варенуху, калганівку і інші.

Підкріпившись і набравшись сил, ви закінчите екскурсію і з новими силами і враженнями відправитися додому на тому ж зручному автобусі. О шостій годині вечора бадьорі і повні нових вражень ви зможете готуватися до свята в запланованому місці.

Так Новий рік ви ще не зустрічали! Замовляйте новорічний тур «Олів’є в Міжріченському» на сайті relax).

Додаткова інформація

Тривалість: 9 годин

Початок: 9:00, Київ, ст.м. “Мінська”

Вартість для 1 чол .: 890 грн.

У вартість входить:

 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • супровід гіда;
 • екскурсія в музеї Лісових промислів та народного побуту;
 • дегустація настоянок;
 • екскурсія екостежкою;
 • святковий поліський обід;
 • страхування.

У вартість не входить і оплачується окремо:

 • перекус (візьміть бутерброди, термос з чаєм, або інші напої).

Де проходить

Маршрут: Київ – Отрохи – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг