Паркове намисто Чернігівщини (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 850грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Природа, архітектура, історія – все є в цій екскурсії. Всього за один день Ви зрозумієте, що Чернігівщина – це не тільки батьківщина Олега Ляшко, а й дивовижний туристичний край.

Всього в декількох годинах їзди від Києва Вас чекають дворянські садиби Чернігівщини , ландшафтні парки, місця, де жили і творили знамениті українці. У програмі екскурсії: Тростянецький дендрологічний парк і національний заповідник “Качанівка”.

Дата:

Програма екскурсії

Відвідавши парки Чернігівщини, Ви зможете насолодитися буйством природних фарб і ліній. Кожна зміна сезону вносить в екскурсію свій шарм. Чи знаєте Ви, що саме тут Рєпін продовжив написання своєї картини “Запорожці пишуть листа турецькому султану”, а місцеві дерева, ставки і джерела стали свідками прогулянок Глінки, Петрова-Водкіна, Шевченка, Куліша і багатьох інших відомих творчих особистостей?

Тому, якщо на Вас нахлинули турботи, Ви шукаєте натхнення або думаєте, як провести вихідні, саме час відправитися на екскурсію в парки Чернігівщини!

О 8:00 збір групи на Броварському проспекті біля метро “Лісова”. Відправлення на туристичному автобусі в напрямку заповідника “Качанівка” .

Після екскурсії у Вас буде вільний час для приємної прогулянки по старовинному парку з віковими соснами і чудовими ставками.

Переїзд в Тростянець .

Ситний обід на свіжому повітрі. Вас чекає справжній козацький куліш та інші домашні смаколики.

Після обіду екскурсія по мальовничому Тростянецький парк. Тростянецький дендрологічний парк – один з видатних ландшафтних парків в Україні. Це прекрасна альтернатива Софіївці і Александрії. Парк цінний великою кількістю різноманітних дерев і чагарників, які надають парковим пейзажам високу декоративність у всі пори року.

Після екскурсії – вільний час в оточенні чудової природи.

До 22.00 в озвращеніе до Києва.

& Nbsp;

Додаткова інформація

Тривалість: 14 годин

Початок: 8:00 Київ, ст.м. “Лісова”.

Вартість для 1 чол .: 790 грн.

Що входить в екскурсію:

  • проїзд по всьому маршруту автобусом /мікроавтобусом;
  • супровід гіда на всіх екскурсійних об’єктах;
  • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти за програмою;
  • обід;
  • страховка

Де проходить

Маршрут: Київ – Качанівка – Тростянець – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг