Печера Атлантида і Хотин – спелео-тур зі Львова

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 945грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Подорож в стилі пригодницьких романів – спелео-тур “Печера Атлантида і Хотин” подарує незабутні емоції та враження. Казкові підземні лабіринти, химерний природний декор, кам’яні квіти – дослідження печери Атлантида стане самим казковим пригодою для вас. Неприступні стіни фортеці в Хотині вразять величчю і могутністю. А підземний музей в печері Вертеба перенесе за часів Трипілля.

Дата: За запитом, в будь-який день

Казкове підземелля або подорож в країну сталактитів

 Печера Атлантида

Печера Атлантида знаходиться неподалік від села Завалля Хмельницької області. Її називають природним мінералогічним музеєм. На стінах розцвіли кам’яні квіти – кристалічні освіти химерної форми, що переливаються мільйоном різних відтінків. У печері є три сполучених ярусу, протяжність лабіринтів – більше 2,5 км. загальною площею майже 4,5 тис. кв. м. Пройти по тунелях і гротів не складе труднощів – печера обладнана зручними драбинками, поручнями та доріжками. Це дивне місце було відкрито для туристів завдяки суворому вчителеві і неслухняного учня.

Валерій Рогожников – батько української спелеології в 1969 р привіз на цю територію чергову групу своїх учнів. Один з дітей – хлопчик Міша в покарання за пустощі отримав від учителя наганяй і завдання – копати в невеликому гроті. Через деякий час пролунав Мішин крик, а самого хлопчика на колишньому місці не виявилося. Перелякані учасники групи виявили діру в глиняній долівці. Діти полізли за Мішею і опинилися в величезному залі печери, в центрі якого лежав камінь, на якому стрибав Миша і кричав: “Радість!”. Так і відкрили одну з найбільш чудових печер світу “Атлантида”, а зал, в який провалився Миша, назвали “Радість”.

Екскурсія по підземних лабіринтах триватиме близько 4 годин, за цей час ви побачите різноманітність гіпсових кристалів: від мініатюрних найтонших, схожих на химерні зарості до гігантських півтораметрових фігур.

Чудо оборонної архітектури

 Хотинська фортеця

Другий день подорожі – це знайомство з Хотинської фортецею і ще однією загадковою печерою. Одне з 7 чудес України – Хотинська фортеця. Ці стіни відбивали атаки поляків, турків, татар, і вистояли. Хотинське зміцнення – це яскравий зразок оборонної архітектури: 5 веж з бійницями, рів шириною понад 6 метрів, комендантський палац, під яким знаходяться збройові і продовольчі склади. У різний час тут також розміщувалися гарем, лазні і басейн. На одній зі стін фортеці видніється мокра пляма, прагматики пояснюють його появу вологістю і грибковими утвореннями, а ось романтики вірять в легенду. Нібито в цьому місці замурували молоду дівчину і її невичерпні сльози видно досі. Жертва ця призначалася духам, які повинні були зробити фортецю неприступною для ворогів, а воїнів – безстрашними в бою.

Підземний музей

 печера Вертеба

Далі ваш шлях лежить в село Більче-Золоте. Там знаходиться чудова печера Вертеба , одна з найбільших в Європі. Довжина її лабіринтів – майже 8 км. Це єдиний в Україні музей-печера, де знаходяться декілька десятків розкопок трипільського періоду. Печера являє собою якийсь підземний замок: коридори тут короткі, а ось зали просторі, схожі на кімнати. Саме тому жителі древніх поселень використовували Вертебу як укриття від негоди, воєн. Під час розкопок тут були знайдені цінні артефакти: посуд, кам’яний інвентар, предмети побуту, амулети, кам’яні статуї.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 дня / 1 ніч

Початок: 8:00 Львів, просп. В’ячеслава Чорновола, 7

Вартість для 1 чол .: 945 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на комфортабельному автобусі,
  • проживання,
  • страхування,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах.

У вартість не входить і оплачується додатково:

   • вхідні квитки на туристичні об’єкти;
   • харчування.

Вартість вхідних квитків:

    • Печера Атлантида: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 200 грн. / Чол (у вартість входить комбінезон і ліхтар);
    • Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., Студенти і учні – 15 грн.);
    • печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 15 грн., Учні – 10 грн.).

Де проходить

Маршрут: Львів – Завалля – Кам’янець-Подільський – Хотин – Кривче – Більче-Золоте – Львів

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг