Подорож в Пирятинський парк (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 595грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У сучасному світі поняття “дика природа” стає все більш і більш розмитим. Міста розростаються з неймовірною швидкістю і знайти шматочок незайманої людиною природи все складніше.

Але Пирятинський парк, що на Полтавщині – це зовсім інша історія. Один з наймолодших парків розкинувся більш, ніж на 12 тисяч гектар. І все це – природно-заповідна зона, де можна побачити рідкісних тварин і споглядати рослини з Червоної книги.

Запрошуємо вас подивитися на цю красу в нашому незвичайному подорожі. Уявіть: тиша, спокій, безкраї простори справжньої української природи і ви в центрі всього цього … Подібні відчуття в наш час -редкость. А в Пирятинському парку ви отримаєте їх сповна!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

8:00 Збір групи біля станції метро “Харківська”.

На нас чекає переїзд в Національний природний парк «Пирятинський» .

Прибувши в мальовничий куточок Полтавщини, вирушаємо в подорож по заповідних і красивим берегів річки Удай. В її плавнях проживає і росте велика кількість червонокнижних представників, за якими ми можемо спостерігати поблизу. А для спостереження за найбільш полохливими і рідкісними представниками флори і фауни у нас будуть на чеку біноклі.

Відвідаємо заповідне урочище «Куквин» з усіх боків оточене заплавними болотами, одне з небагатьох на Полтавщині, де ростуть бубенець лісистий, а також рідкісні рослини: ярмішнак, лілія лісова та інші.

В кінці екостежкою нас чекає пікнік. Після якого – вільний час, коли кожен зможе насолодитися красою місцевої природи і вдосталь надихатися свіжим повітрям.

Прибуття до Києва орієнтовно в 20:00.

Додаткова інформація

Вартість: 595 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування по маршруту;
  • екскурсійний супровід;
  • екскурсія екостежкою;
  • пікнік;
  • оренда біноклів;
  • страхування.

У вартість не входить:

  • особисті витрати.

Де проходить

Маршрут: Київ – Висока – Дейманівка – Шкурати – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг