Польське тріо: Ярослав, Ряшів і Ланьцут

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2450грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас в насичений, дводенний тур, під час якого вас чекають місця, які ще не розвідали українські туристи, а також цікаві міста польської провінції, пов’язані з українською історіей.

Ви побачите:

 • один з найкрасивіших провінційних міст Польщі – Ярослав;
 • величний монастир-фортецю;
 • найбільше місто Підкарпатського воєводства – Жешув;
 • одну з найкрасивіших аристократичних резиденцій в Польщі і всій Європі – Ланьцутський дворец.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • прогулятися по місту, заснованому Ярославом Мудрим;
 • помилуватися історичними пам’ятками Жешува;
 • побачити розкіш Ланьцутського палацу;
 • побувати в одній з найбільших бібліотек Польщі;
 • познайомитися з привидом господині замку – Ізабеллою.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1-й день

Самостійний виїзд з Києва потягом Інтерсіті №705к.

Прибуття до Пшемисля в 12:32 (за місцевим часом).

Зустріч з гідом на вокзалі, посадка в туристичний автобус. Нетривалий переїзд з Перемишля в одне з найкрасивіших провінційних міст Польщі – Ярослав.

У Ярославі, місті, який заснував Ярослав Мудрий та яке було частиною Галицько-Волинського князівства, ми вирушаємо на екскурсію (речі залишаються в багажнику автобусу). Ми оглянемо величний монастир-фортецю та колегіату Божого Тіла – великий та красивий комплекс, що колись належав єзуїтам.

Самостійний обід (гід зможе порекомендувати вам місця, оптимальні за ціною і якістю).

З новими силами продовжимо прогулянку. Ринкова площа порадує нас красивою Ратушею і старовинними кам’яницями, що мають свої імена. В одній з них, кам’яниці Орсетті, зараз знаходиться музей історії міста.

Повернення до автобусу. Переїзд у Жешув, поселення в готелі.

Жешув (український варіант назви міста – Ряшів) – найбільше місто Підкарпатського воєводства, його адміністративний центр. Незважаючи на те, шо зараз гасло Жешува – “місто інновацій” – тут не бракує історичних пам’яток. На екскурсії ви побачите ринкову площу на чолі з красунею ратушою, пішохідну вулицю 3-го Травня, Ряшівський замок, єврейський квартал.

Вільний час у місті.

Ніч в готелі.


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

2-й день

Сніданок в готелі, виселення із номерів.

Переїзд в місто Ланьцут.

В цьому місті знаходиться одна з найгарніших аристократичних резиденцій в Польщі та усій Європі – Ланьцутський палац, що “виріс” з місцевого замку. Своєю красою палац завдячує Ізабеллі Любомирській. Вже у кінці XVIII століття слава про палац лунала на всю Польшу. Тут збирались відомі діячі, митці, музиканти. Згодом палацом володіли Потоцькі. А тепер з його розкішшю познайомитесь і ви. Екскурсія з аудіогідом по території палацу.

Зараз замок відновлено у минулій красі – за масштабами, часом та витратами це був найбільший ремонт з часів Другої світової. Це не так дивно – на початку XX ст. замок вважався п’ятим у світі за житловою площею. А ще у ньому одна з найбільших бібліотек у Польщі.

Ланьцутський палац, як будь-який старий замок, має власних легендарних привидів. Якщо ви краєм ока побачите жінку у розкішному блакитному вбранні, це знаменита власниця замку, Ізабелла.

Час на обід.

Переїзд в Перемишль на потяг в 15:46.

 

Додаткова інформація

Вартість:

 • 2-містний стандарт – 2450 грн.
 • одномістне розміщення – 2850 грн.

У вартість входить:

 • Трансфер Перемишль-Ярослав-Жешув-Ланьцут-Перемишль
 • Проживання в готелі
 • Сніданок

У вартість не входить:

 • Вхідні квитки по програмі
 • Екскурсії по місту

Партнер туру

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг