Різдво на Полтавщині

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1630грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Пориньте в чарівний світ колоритною гоголівської України і побувайте в улюбленій казці на різдвяні свята. Дводенний тур “Різдво на Полтавщині” зачарує вас красою культури і побуту центральній частині країни. Природа і неповторне духовну спадщину змусить вас повертатися в ці місця знову і знову.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день (06.01.2018)

7:30 – збір групи на ст.м. Вирлиця.

8:00 – виїзд з Києва на Полтавщину!

ВАЖЛИВО! Місця в автобусі розподіляються за списком заброньованих. Докладний інфолист Ви отримаєте на e-mail за 2 дні до початку туру.

10:30 – прибуття в Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир . Мгарський монастир – духовна перлина Лубенської землі. Поява перших ченців-самітників на Мгарської горе переказ відносить до X-XI ст. Тому, кажуть, місця ці благодатні, намолені. У кожного, хто піднімається на цю гору, з’являється особливе відчуття – здається, ніби піднімаєшся в інший світ. Тут душа відпочиває, починає оживати, насичується життєвою силою і благодатним спокоєм. Тут можна придбати трав’яні чаї, медові пряники і інші монастирські продукти.

12:00 – Переїзд в Миргород. Початок оглядової екскурсії. Тут і починаються знамениті «гоголівські» місця. Адже саме в честь цього міста названий один із збірок повістей великого письменника. А від імен різних героїв цих повістей отримали назви вулиці і парки Миргорода. Забавні скульптури гоголівських персонажів в Миргороді – повсюдно! Це тихий милий курортне містечко з облагородженим центром, зручним для піших прогулянок. Обов’язково потрібно сходити до прославленої “Миргородської калюжі” зі скульптурами гоголівських героїв: Солохою і паном головою в мішку, Оксаною і Вакулою, що тримає царські черевички, Пацюком з варениками. У 1917 році в Миргороді, завдяки старанням лікаря І.Зубковского, був заснований курорт, відомий далеко за межами України лікувальну дію місцевої мінеральної води.

Вільний час на обід.

16:00 – виїзд в Полтаву.

17:30 – прибуття в Полтаву. Поселення в готель “Турист” (номери з усіма зручностями). Вільний час в місті.

2 день (07.01.2018)

8:00 – Сніданок в готелі. Виселення. Пішохідна оглядова екскурсія по Полтаві. Під час екскурсії по Полтаві, міста з більш ніж 1100-річною історією, Ви побачите Круглу площу з монументом Слави, спорудженому в 1809 р в честь перемоги над шведами, єдиний на Україні зразковий парковий ансамбль епохи класицизму; відвідайте Соборну площу з Білою Альтанкою, спорудженої на місці відпочинку армії російського царя перед битвою зі шведами. Тут же на площі знаходиться садиба І. П. Котляревського, Успенський Кафедральний Собор і старожитня дзвіниця, знаменита Спаська церква – сучасниця Полтавської битви, унікальний зразок дерев’яного зодчества 18 століття і багато іншого. Пройшовши по місту, помилуватися пам’ятниками Н. В. Гоголю, Т.Г.Шевченко, жартівливим пам’ятником полтавській галушці, пам’ятником дівчині-легенді Марусі Чурай.

12:00 – Виїзд в Диканьку , оглядова екскурсія. Миколаївська церква в Диканьці – родовий храм-усипальниця родини Кочубеїв. Церква побудована в 1794 р графом В. Кочубеєм на території графського маєтку, на місці старої дерев’яної церкви XVII в. За легендою, на цьому місці знаходився пень, на якому з’явилася ікона Миколи Чудотворця. Перед цим образом молилася про здоров’я майбутнього сина мати М.Гоголя, в його ж честь дала ім’я дитині. При спорудженні Миколаївської церкви арх. Н. Львів використав стиль моравських храмів-ротонд. Внутрішній об’єм перекритий складною системою подвійного купола з пелюстками скляних рам, які на літо відкриваються. Коли співають півчі на хорах, здається що звук спускається з небес. Також унікальна система повітряного опалення та провітрювання приміщень. Зберігся іконостас з мореного дуба, фрагменти оригінальної розпису. Надбрамна дзвіниця виконана в стилі, характерному для католицьких храмів. У підвалі знаходиться склеп з оригінальними саркофагами, в яких покояться кілька поколінь Кочубеїв. В радянські часи в приміщенні відкрили музей атеїзму. Зараз Миколаївський храм діючий. Неподалік ростуть Кочубеївські дуби віком 800 років, висаджені на в’їзді в колишнє княже маєток з боку Полтави.

14:00 – Відвідування розважального комплексу “Хутір поблизу Диканьки” . Вечорниці (ситний обід, музичний супровід)

Розважальний історико-культурний комплекс “Хутір поблизу Диканьки” ( “Шинок”) розташований на хуторі Проні поруч з Диканькою, який, за легендою, описаний Н. Гоголем як місце проживання пасічника Рудого Панька, оповідача з “Вечорів на хуторі біля Диканьки”. У комплекс входить шинок з ресторанним залом, оформлені в стилі українських хат банкетні будиночки, літні альтанки над ставком. Домашня полтавська кухня: наваристий борщ, парові вареники, галушки зі шкварками і т.д.

16:00 – Виїзд в В.Сорочинці. Ви побачите Спасо-Преображенську Церква – місце, де хрестили Миколу Гоголя. В інтер’єрі самої церкви панує високий 7-ми ярусний різьблений іконостас, який займає всю ширину храму, шириною – 22 м, висотою – 18 м. Також відвідайте місце проведення щорічного Сорочинського Ярмарку, Вам розкажуть незвичайні легенди про ярмарку! Адже за історичними даними, Сорочинському ярмарку вже більше 400 років!

18:00 – виїзд на Київ.

22:00 – прибуття до Києва на ст.м.Вирліца

Додаткова інформація

Початок: 7:30 Київ, ст.м. “Вирлиця”

Вартість для 1 чол.:

 • при розміщенні в номері стандарт 2-місний. – 1680 грн.;
 • при розміщенні в номері стандарт 1-місць. – 1980 грн.;
 • при розміщенні в номері стандарт тримісний – 1630 гр.;
 • діти до 12 років на додатковому ліжку – 1480 грн.

У вартість входить:

 • транспортне обслуговування по маршруту;
 • проживання (1 ніч) в готелі «Турист» в номері обраної категорії;
 • екскурсії згідно програми (по Мгарському монастирю, Миргороду, Диканьці, Полтаві);
 • сніданок в готелі;
 • Вечорниці в «Хуторі Поблизу Диканьки»;
 • страховка.

У вартість не входить і оплачується додатково:

 • додаткове харчування;
 • вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Лубни – Миргород – Полтава – Диканька – Проні – Великі Сорочинці – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг