Рукотворна Швейцарія

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 540грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ви вірите, що в Швейцарії можна потрапити, не виїжджаючи за межі України? А ми доведемо вам, що це можливо!

Шматочок справжньої Швейцарії розташувався в селі Тростянець, що на Чернігівщині. Це унікальний за своєю красою дендропарк, який зобов’язаний своєю появою онука легендарного українського гетьмана Павла Скоропадського. Іван Михайлович так старанно домагався розташування своєї дружини, котра не хоче “жити в селі”, що вирішив відтворити рельєф і природну красу швейцарських Альп. Чи вдалося йому це, покаже наша поїздка!

Крім того, ми побачимо чудовий архітектурно-парковий комплекс і незвичайний Густинський монастир. Естетичне задоволення і повний релакс гарантовані!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

8:00 – Відхід від ст. м. Чернігівська

10:15 – Екскурсія в Густинський монастир . Отримала місцевість таку назву від густих дубових лісів зростаючих в окрузі. Красивий архітектурний ансамбль, а також культурна і духовне збагачення – наша мета під час цієї зупинки.

11:30 – Переїзд в Сокиринці , де нас чекає величний палацово-парковий комплекс початку XIX в. Вікова діброва тут перетворена в чудовий парк з озером, газонами і алеями. Останній власник палацу Г. Галаган – представник дворянської-старшинського роду, громадський діяч і меценат. Він зібрав у палаці багату художню колекцію, яку подарував потім чернігівському музею. Галаган був покровителем місцевим кобзаря О. Вересаю, у нього гостювали Т. Шевченко, П. Куліш, П. Чубинський.

13:30 – Прийшов час пообідати! Запрошуємо Вас на справжню сільську садибу, де готують тільки українські національні страви, а свіже молоко дає корова Ласунка)

Тур по Україні: Рукотворна Швейцарія

14:30 – Остання на сьогодні і найцікавіша наша зупинка – дендропарк у Тростянці . Цей парк не настільки відомий, як, наприклад, Олександрія, або парк в Умані, але за красою і багатством природи, на нашу думку, він навіть перевершує їх. Творцем цього парку був І.М.Скоропадський – онук знаменитого українського гетьмана. Його дружина Єлизавета Тарновська не хотіла жити в селі і він створив в Тростянці для неї справжню «гірську» країну з великими насипними пагорбами і озерами. У цьому унікальному парку були висаджені найрізноманітніші види рослин, був створений гірський рельєф з загостреними вершинами, які нагадують профіль швейцарських Альп. Між «горами» пролягали ущелини, через які перекинулися містки. Їх схили скріплювалися і декорувалися козацьким ялівцем – вічнозеленою рослиною, яке в народі зветься «зелене полум’я». Є в Тростянецькому парку і лава бажань. Місцеві жителі стверджують, що якщо посидіти на цій лаві і загадати бажання – воно обов’язково збудеться. А ще головною прикрасою паркових озер є лебеді. Вся ця краса в поєднанні з дивовижною історією парку і садиби, яку нам повідає екскурсовод стоїть того, щоб виділити 1 день і відвідати парки Чернігівщини.

21:00 – Орієнтовний час повернення до Києва

Додаткова інформація

Вартість: 54 0 грн.

У вартість включено:

  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту
  • Екскурсійне обслуговування
  • Все вхідні квитки
  • Страховка
  • Супровід туру штатним співробітником фірми

У вартість не включено:

  • Обід (приблизно 60 грн. З людини)

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Густинський монастир – Сокиринці – Тростянець – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг