Славетний Люблін та околиці (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 190грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас відправитися в триденну подорож, в якій вас чекають незвичайні міста: Холм, Люблін, а також об’єкт ЮНЕСКО – місто Замостя.

Ви побачите:

 • центральну історичну частину Любліна – Старе місто;
 • величний Архікафедральний собор з Тринітарською вежею;
 • колишнє Краківське передмістя Любліна;
 • польське місто, що мало велике значення в історії України – княжий Хелм;
 • “ідеальне” місто Замостя;
 • один з кращих барокових палацово-паркових ансамблів в Польщі;
 • невеличке містечко на річці Вісла, яке в Польщі має реноме знімального майданчика для історичних фільмов.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • закохатися в Люблін з його костелами, красивими вулочками, ринковою площею з будівлею Коронного трибуналу;
 • дізнатися про походження нашого улюбленого ранкового “шведського столу”;
 • побувати в місці, де люблять відпочивати влітку поляки.

Дата: За запитом, в будь-який день

Программа тура

День выезда

Тур призначений для туристів із біометричним паспортом або діючою Шенгенською візою.


18:55-19:15 – переліт з аеропорту Київ Жуляни до Любліну.

Приліт, трансфер в готель, поселення.


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

1-й день

Сніданок в готелі.

Екскурсія Любліном.

Зранку ми вирушаємо на приємну прогулянку центральною історичною частиною Любліна – Старим містом. Між збереженими невпинним часом Краківською і Гродською брамами знаходиться майже все цікаве та історичне в місті – кам’яниці, костели, гарні вулички, ринкова площа з будівлею Коронного трибуналу, а за Гродською брамою гордо домінує замок. Оглянемо величний архікафедральний собор з Тринітарською вежею, а також домініканський костел, де присягою скріплювали рішення знаменитої Люблінської унії. Люблін стане вашим улюбленим містом. Також ми оглянемо колишнє Краківське передмістя Любліна, згадка про яке зафіксована в назві головного сучасного пішохідного променаду міста, де знаходиться ряд важливих споруд і закладів. Завершує цей ряд урочиста Литовська площа.

Вільний час у місті.

2-й день

Сніданок в готелі. Виїзд на екскурсію.

Перша зупинка сьогоднішнього дня – княжий Холм. Нині провінційне польське місто, що мало велике значення в історії України, адже це колишня столиця Галицько-Волинського князівства і резиденція українського князя-короля Данила Романовича. Холмщина подарувала українській культурі знаменитого історика і громадського діяча Михайла Грушевського. На Княжій горі височіє величний собор Різдва Пресвятої Богородиці, де довгий час перебував чудотворний образ Матері Божої Холмської.

Переїзд у Замостя.

Європа завжди прагнула до ідеалу – містобудування не було винятком. В часи Ренесансу існувала концепція ідеальних міст, і вона була вдало реалізована в створенні міста Замостя. До сьогодні чітко прослідковується план і спадщина фундатора міста Яна Замойського і його будівничого – італійця Бернардо Морандо. Це дало підставу внести цілий ансамбль історичної забудови Замостя в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час пішохідної екскурсії ви зрозумієте подібність міського організму до людського, побачите багато архітектурних шедеврів ідеального силуету Замостя – ратушу, вірменські кам’яниці, гарні площі, неприступні захисні стіни. А також дізнаєтесь ряд цікавинок – зокрема про походження нашого улюбленого ранкового “шведського столу”.

Вільний час у місті.

Повернення в Люблін.

3-й день

Сніданок в готелі.

Вільний час у місті, або факультативна екскурсія “Величні околиці Любліна” (500 грн + квиток в музей в Козлувці 24 злотих).

На околицях невеличкого польського села Козлувка знаходиться один з найкращих барокових палацово-паркових ансамблів в Польщі. Зараз тут музей з вишуканими інтер’єрами ХІХ ст. А ще так званою галереєю соцреалізму – єдиним в Польщі зібранням комуністичних пам’ятників.

Переїзд у Казімеж Дольний. Містечко, яке полюбили художники та поети, а після їх змалювання за ним закріпилась слава наймальовничішого місця відпочинку. Ренесансні старовинні будиночки ніби перенесені з інших віків, тож сучасні автівки додають відчуття сюрреалізму. Поляки досі полюбляють тут відпочивати влітку.

“Зупинись миттєвість – ти прекрасна” – так можна сказати про це невеличке містечко на річці Вісла, яке в Польщі має реноме знімального майданчика для історичних фільмів, адже час тут ніби зупинився в столітті XVII чи максимум в XVIII. Ринкова площа з вишуканими кам’яницями Пшибилів, амбари навпроти Вісли, руїни замку і просто приємна атмосфера поєднання природи і людського генія приваблюють велику кількість людей.

Повернення до Любліна.

19:45-22:05 переліт в Київ.

 

Додаткова інформація

Вартість:

 • 2-місний стандарт – 4900 грн.
 • одномісне розміщення – 5700 грн.

У вартість входить:

 • Авіапереліт
 • Проїзд на туристичному автобусі
 • Екскурсії по програмі
 • Проживання в готелі
 • Сніданки
 • Страховка

У вартість не входить:

 • Факультативні екскурсії

Партнер туру

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг