Солоно-Солодкий новорічний Краків

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 228 €грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас зустріти Новий рік в дивовижному і казковому Кракові. Бронюйте тур онлайн.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

День 1

Зустрічаємося з гідом у Львові, поруч з центральним входом залізничного вокзалу, після чого виїжджаємо на кордон і переїжджаємо до Польщі.

Після прибуття для нас проведуть захоплюючу оглядову екскурсію по красивому зимовому Кракову. Увечері заселяється в готель і лягаємо відпочивати.

День 2

Краків-Ченстохова-Краків

Смачно снідаємо, після чого всі отримують вільний час, який можуть провести в Кракові на свій розсуд.

Краков

Всі, хто захоче, можуть відправитися на додаткову екскурсію в Ченстохову. Вартість складе 20 євро при кількості людей в групі від 15 осіб. Кращі автобусні тури в Європу з Києва тільки у нас!

Ченстохова – це справжній духовний центр Польщі, і щорічно сюди приїжджають тисячі християнських паломників з усієї Європи. Перш за все, це місто відоме чудотворною Ченстоховською іконою Божої Матері, яка зберігається в Ясногорському монастирі з 1382 року.

Як каже старовинний переказ, цю реліквію написав ще євангеліст Лука. На сьогоднішній день ікона є однією з найбільш шанованих і відомих святинь не тільки в Польщі, а й у всій Європі. Ще одна назва ікони – «Чорна Мадонна», що пов’язано з темним відтінком лику.

Увечері повертаємося до Кракова. Зустріч Нового 2020 року, під феєрверки і шампанське!

Зустріч Нового Року може бути різною – ми можемо як відправитися на площу Ринок, і приєднатися до загального свята разом з місцевими жителями, або ж посидіти в одному з безлічі надзвичайно затишних ресторанчиків або традиційних броварень. Буде весело і цікаво в будь-якому випадку!

Відпочинок.

День 3

Після сніданку всі гості отримують весь день в своє повне розпорядження, і можуть провести його, насолоджуючись прогулянками по зимовому Кракову. Увечері повертаємося в готель і лягаємо відпочивати.тури на новий рік

День 4

Снідаємо, і продовжуємо досліджувати Краків у вільний час. Всім, хто захоче – буде проведена екскурсія в Величко (мінімум 10 осіб в групі, вартість 25 євро). Далі відвідуємо музей «Сольова шахта». Гарячі тури в Європу з України найкраще що з вами трапиться!

Музей «Солевая шахта»

Музей «Сольова шахта» – надзвичайно велике родовище кам’яної солі, яке активно розробляли з XIII по XX століття. Ви зможете своїми очима побачити, як протягом семи століть змінювалися і удосконалювалися технології видобутку «білого золота».

Сьогодні сольова шахта внесена в список ЮНЕСКО як об’єкт всесвітньої спадщини. Самий незабутній тур на Новий рік у Вашому житті!

Повні вражень після святкування, вирушаємо назад до Львова, ділитися враженнями з друзями і рідними.

Додаткова інформація

Вартість:

ПроживанняКатегорія
номера
Вартість туру на одну особу
Дорослий BB
Готель 3* КраківStandart
Double
с/у в номере
245 €
Standart
Twin
с/у в номере
245 €
Standart
Triple
с/у в номере
228 €

 

У вартість входить:

  • Проживання у готелі 3* (3 ночі)
  • Харчування – сніданки,
  • Проїзд на автобусі зі Львову за маршрутом туру,
  • Супровід гіда,
  • Всі включені в програму екскурсії

У вартість не входить:

  • Жд квитки до Львову
  • Медичне страхування (3 євро), для осіб старше 60 років (6 євро)
  • Вхідні квитки в музеї та замки,
  • Додаткові екскурсії,
  • Новорічна вечеря (від 70 євро / особа)

Партнер туру

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг