Спелео-тур “Печера Оптимістична”

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 495грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Під час екскурсії в печеру-музей Оптимістична – найдовшу гіпсову печеру в світі – ви побачите прекрасні і дуже тендітні кристали, побуваєте в міфічному світі галерей, гротів, підземних озер і сплячих кажанів. Ви насолодитеся спокоєм і відпочинете від мирської суєти. Найдовша печера Євразії та п’ята по довжині на Землі печера, яка занесена в Книгу рекордів Гіннесса чекає на Вас!

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис туру

Відразу виникає питання: Чому “Оптимістична”? Може з-за того, що тільки оптимісти можуть з неї вибратися? А й справді, печера знатна. Сумарна її довжина становить 230,5 км і це при тому, що вона до кінця не розвідана. Але, тут зовсім інша історія. Спочатку передбачалося, що довжина підземелля не менше 3 кілометрів, проте спелеологи львівського клубу “Циклоп” в 1966 році, при подальшому її дослідженні, з’ясували, що це найдовша печера всього Радянського Союзу.

На відміну від наших співвітчизників їхні колеги були більш скептично налаштовані, тому й прозвали львів’ян «оптимістами». Звідси і назва печери – “Оптимістична”.

 Тур по Україні: Печера Оптимістична. Чудо природи на Тернопільщині

Крім незвичайного назви в цьому казковому місці є чому здивуватися. Не дарма це природне диво знають всі спелеологи світу.

Підземелля повно прекрасних і несподіваних знахідок! За 20 мільйонів років тут утворилися різні види кристалів, унікальні лабіринти, підземні озера, величезні зали, джерела і сифони, справжні сталактити і сталагміти! На екскурсії у вас буде можливість все це побачити, доторкнутися і побачити в спелео-музеї.

Кристалічні освіти у вигляді троянд, казкових риб, міфічних атлантів і інших неймовірних і химерних істот оживають в підземному світі, як в казці.

Будьте готові до того, щоб спробувати свої сили в надзвичайно вузьких ходах підземного царства і побачити кажанів. Це дуже захоплююче і здорово!

Тиша, естетичну насолоду і екстрим! У печері Оптимістична вам гарантований цілий спектр нових і незабутніх емоцій! Не зволікайте ні хвилини – бронюйте екскурсію в “Печеру Оптимістичну” прямо зараз!

Програма туру

7:00 виїзд зі Львова
Прибуття в Королівка, екскурсія в печеру
Обід-вечеря
1:00 повернення до Львова

Додаткова інформація

Вартість для 1 чол .: 495 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на комфортабельному автобусі,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • страховка.

У вартість не входить і оплачується додатково:

  • екскурсія в печеру,
  • харчування.

Вартість вхідних квитків:

  • екскурсія по печері (4 год.): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150 грн. / чол.

Прокат спорядження:

  • каска, ліхтарик – 50 грн. / чол.
  • комбінезон – 80 грн. / чол.
  • взуття -40 грн. / чол.
  • рукавички – 10 грн. / чол.

Харчування: можна брати з дому або замовити на спелеобазі. Меню: овочевий салат, борщ, картопляне пюре, риба смажена, хліб. Вартість – 80 грн. / Чол.

Технічна інформація:

-Екскурсія по печері Оптимістична триває до 4 годин.
-Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей.
– Для участі в екскурсії попередня підготовка (досвід) не обов’язкові.
– Для участі в екскурсії рекомендуємо взяти одяг, що дозволяє вільно рухатися (штани, футболка з довгим рукавом, можливий спортивний костюм), взуття (яку не шкода), шапка, рукавички (будівельні).
– З їжі в печеру рекомендується брати батончики, сухофрукти, горіхи (не дозволяється брати таку їжу як бутерброди, яблука тощо).

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг