Техногенна фантастика в Кривому Розі (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 790грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Яким Ви уявляєте собі Кривий Ріг? Червоним від пилу, промисловим і нецікавим? Не поспішайте робити висновки. Ми покажемо Вам його з нового боку! Парадоксальним, гігантським і неймовірно атмосферних місцем! Ви побачите інший Кривий Ріг – з чистими водоспадами, величезними шахтами, мальовничими скелями і потужними кар’єрами!

Хочете дізнатися таємниці штолень і рудників, побачити озера різних кольорів і відобразити штучні пагорби і “гори”? Спеціально для любителів пригод – наш новий тур! Приєднуйтесь швидше!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

Для туристів з Києва рекомендуємо поїзд №76. Зустріч групи в 6:50 на вокзалі. Для туристів з Харкова рекомендуємо поїзд №375. Зустріч групи в 8:00 на вокзалі. Сніданок в кафе для тих, хто прибуде до 6:50.

Екскурсія на “Південний гірничо-збагачувальний комбінат” (Південний ГЗК). Ви побачите об’єкти, які дивують своїми розмірами і масштабом. Кар’єр ПівдГЗК настільки великий, що тут функціонує власна залізниця. Це один з найбільш глибоких кар’єрів у світі і одна з головних визначних пам’яток промислового Кривого Рогу, яку щорічно відвідують тисячі туристів. Глибина кар’єру – 400 метрів, що дорівнює 13-ти 9-поверховим будинкам, які поставили один на одного. Кар’єр складається з 25 (!) Горизонтів. У вас буде можливість споглядати міць об’єкта з оглядового майданчика.

Екскурсія в музей ПГЗК, який вважається найкращим музеєм промислової тематики в Україні. Музей створювався протягом 2,5 років. У колекції музею ви побачите безліч ексклюзивних фото, дізнаєтеся цікаві історичні відомості.

Катання на метротрамі. Візит до Кривого Рогу не може обійтися без хоча б короткої поїздки на цьому унікальному виді транспорту, існуючому в місті з 1986 р

Обід в кафе.

Екскурсія в старий залізний Кочубеївський рудник. Ви побуваєте в підземеллях Кривбаса. Тут є і штольні, і великі штучні підземні печери. Штольні Кривбаса стали основною локацією для українського фільму «Червоний» (прем’єра фільму відбулася в 2017 році). Відвідайте музей гірничої техніки, який знаходиться під відкритим небом.

Відвідування незвичайного озера техногенного походження, схожого на якийсь марсіанський пейзаж – Червоного озера з дуже солоною “залізної” водою.

Екскурсія до шахти “Гвардійська”. Ви побачите в атмосферне місце, так звану криворізьку “зону відчуження”. Подивіться на гігантські провали шахти, зможете зібрати колекцію криворізьких мінералів і гірських порід. Екскурсія до провалів шахти безпечна, так як ви не будете спускатися в глибину, але зможете зверху оцінити її масштаб.

Екскурсія по Кривому Рогу. Ви прогуляєтеся по місту і послухаєте історії про те, як зароджувався створювався і ставав промисловим центром України. Побачите особливі місця міста і прогуляєтеся по найдовшій вулиці в країні. Екскурсія закінчується близько 18:00 в центрі міста. Після неї гід покаже вам найцікавіші закладу, в яких ви зможете провести час до від’їзду.

Відправлення після 21:00 . Рекомендуємо поїзда в Харків №375 і №76,72,102 до Києва.

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Початок: 06.50 Дніпропетровська обл, Кривий Ріг, ж / д вокзал

Вартість – 690 грн.

У вартість входить:

  • екскурсія на “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;
  • екскурсія в музей ПГЗК;
  • екскурсія в Кривому Ріг;
  • екскурсія у давнину залізний Кочубеївський рудник;
  • екскурсія в шахту “Гвардійська”;
  • вхідні квитки та дозволи на відвідування об’єктів;
  • транспортні послуги;
  • страховка.

Оплачується додатково:

  • сніданок (для прибулих до 6:50);
  • обід.

Де проходить

Кривий Ріг

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг