Трахтемирів – подорож до сакрального серця України

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 450грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Історія Трахтемирова налічує десятки тисяч років. Тут були розташовані духовні центри різних епох – від праслов’янських племен і скіфів до вільного українського козацтва. Тим часом в наші дні це місце Сили відомо лише обмеженому колу людей. У нашому новому турі в “Трахтемирів – подорож до сакрального серця України” ми відкриємо його для вас і досліджуємо його таємниці і загадки.

Дата: За запитом, в будь-який день

Трахтемирів розташований на півострові, утвореному крутим вигином Дніпра навпаки р Переяслав-Хмельницький на березі Канівського водосховища, в 100 кілометрах від Києва.

Сьогодні на території Трахтемирівського півострова діє національний ландшафтний заповідник. А в княжі часи тут стояв літописний давньоруський місто Заруб, відомий своїм монастирем. Під час навали татар монастир був зруйнований і знову відбудований тільки в XVI столітті, коли місто (що отримав назву Трахтемирів) служив столицею козаків-характерників. В епоху розквіту населення Трахтемирова налічувало тридцять тисяч чоловік. У 1665 році, під час придушення одного з повстань, місто і монастир були зруйновані, і так і не відновилися до колишніх розмірів. Населення в цих місцях ставало все менше і менше, поки в кінці XX століття не виявилося, що в селі Трахтемирів живе тільки один офіційно зареєстрований мешканець.

Олег Георгійович Петрик, на прізвисько Скіф – місцева легенда. Він переїхав до Трахтемирова 25 років тому і з тих пір живе тут без електрики і газу, в спілкуванні з природою. Мандрівникам та учасникам турів до Трахтемирова Олег Георгійович завжди радий і називає себе Провідником в “Зону” – територію неподалік від села, де змінюється відчуття часу і простору.

Трахтемирівський півострів – одне з найбільш сакральних місць України. Дніпро, огинаючи його, своєю течією закручує величезні енергетичні вихори, створюючи по центру півострова (так звана “висота 222”) потужний потік природної енергії, яка живить все живе в цьому світі. Саме тому з давніх часів це місце приваблювало своєю міццю людей відають: жерців, волхвів, християнських ченців і козаків-характерників.

Це місце було і є місцем відновлення зв’язку з Богом і як результат – зцілення. Дослідники ретроспективи стверджують, що на цьому місці існували культові споруди десятки, а може й сотні тисяч років тому.

 Тур по Україні: Трахтемирів - подорож до сакрального серця України Трахтемирів, Канівський р-н, Черкаська обл.

Територія півострова насичена сакральними історичними об’єктами. В язичницький період тут були численні капища, а після поширення християнства – церкви. Вважається, що урочище Монастирок є місцем 70 церков. Вченим вже вдалося виявити більше половини древніх Святилищ. Незвичайна історія Трахтемирова тісно пов’язана з історією України, її станом і з цієї причини Трахтемирів можна назвати Духовним серцем України і можливо раніше всієї Київської Русі.

Особливість Трахтемирова, як і багатьох інших місць Сили, в тому, що без досвідченого провідника їх просто неможливо відшукати. Нам пощастило, адже нашим провідником і провідним в цій подорожі буде – Ігор Титаренко, фізик, психолог, відомий фахівець по місцях Сили, езотерик, мандрівник.

 Тур по Україні: Трахтемирів - подорож до сакрального серця України Хрест-дерево, Трахтемирів, Канівський р-н, Київська обл.

У нашій подорожі на Трахтемирів ми побуваємо на висоті 222 і гряде Маркова. Побачимо шпиль Маркова і цілюще джерело, а також спустимося в урочищі Монастирок. За допомогою нашого провідника ми проведемо практики взаємодії і кожен учасник зможе відчути велику силу цих місць.

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Початок: 9:00 ст.м. “Дружби народів”

Вартість для 1 чол.: 450 грн.

Де проходить

Маршрут: Київ – Трахтемирів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг