Три горішки для Попелюшки: Дрезден, Моріцбург, Прага (4 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 5997грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У цьому захоплюючому багатоденному турі вас чекають казкові міста та можливість відвідати замок Морицбург, де знімалася казка “Три горішки для Попелюшки”.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1-й день

Самостійне прибуття до Львова. Безкоштовні трансфери від залізничного вокзалу на Термінал А. Відправлення на автобусі, перетин кордону.

Переїзд до Кракова.

Екскурсія “Королівський шлях”. Старе місто… Різнокольорові будиночки, романтичні башточки і символ Кракова – Марьяцкий костел, з якого щогодини лунає хейнал. Пам’ятки і міські перекази, Ринкова площа і вулиця Гродська, фотопаузи і сувеніри з Сукняних рядів. Краків – привітний і близький, чимось схожий за відчуттям на Львів.

Краков

У вільний час ви можете відвідати факультатив:

 • Пива багато не буває! (Дорослі: 26€ / діти до 16: 21€). У Польщі теж варять чудове пиво! Пориньте в пивні історії різних епох і покуштуйте традиційну польську кухню.

Переїзд. Ніч в готелі.

2-й день

Сніданок. Переїзд в Дрезден.

На оглядовій екскурсії по Дрездену ви познайомитеся з цим красивим містом, якt сім століть було резиденцією монархів. Дрезден відомий чудовими музеями і галереями, красивою архітектурою і Дрезденської оперою.

У вільний час ви можете відвідати факультативи:

 • Дрезденська картинна галерея (16€ + вх. квиток). Засноване ще в XVI столітті, це одне з найбільших зібрань шедеврів майстрів епохи Відродження і бароко. Тут зберігаються 15 картин Рембрандта, Рубенс, Дюрер, Ван Дейк. “Спляча Венера” Джорджоне і “Сикстинська Мадонна” Рафаеля.
 • “Грюнес гевельбе” (16€ + вх. квиток). “Зелене склепіння” – найбільше зібрання коштовностей в Європі, скарбниця саксонських курфюрстів. Більше 3 тис. витворів з дорогоцінних металів, самоцвітів, слонової кістки, скла… Творіння наймастерніших творців епохи.
 • Замок Моріцбург (18€ + вх. квиток). Мисливський замок Августа Сильного в стилі бароко що ніби пливе на водах озера. Ви побачите колекцію мейсенскої порцеляни, старовинні інтер’єри і… знайомі місця. Адже в цьому замку проходили зйомки фільму “Три горішки для Попелюшки”.
 • “Чарівність Ельби” (38€/30 €). “Саксонська Швейцарія” – одне з наймальовничіших місць Німеччини. Гарний каньйон, химерні скелі, лабіринт ущелин, доріжок і містків… Тут хочеться поблукати подовше.

Замок Морицбург

Переїзд в Прагу.

 • Якщо ви ще не втомилися від великої кількості вражень, пропонуємо відвідати факультативи:
 • Прогулянка по Влтаві (30€/26€). Дайте ногам відпочинок і поплавайте на кораблику, розглядаючи місто з води. На вас чекає буфет, розповіді екскурсовода, неквапливі миті релаксу і насолоди красою.
 • “Тіні старого міста” (18€/13 €). Містична вечірня Прага сповнена загадок, легенд і романтичних історій.

Заселення в готель, відпочинок.

3-й день

Сніданок.

На вас чекає “Зустріч з Прагою” – екскурсія лабіринтом вузьких вуличок атмосферного Старого міста: єврейський квартал, Порохова вежа, Ставовський театр, Карлів університет (найстаріший в Європі), Тинський костел, Карлова вулиця… Середньовічний Карлів міст, де ви зможете загадати бажання. На Староміській площі помилуємося Празькими курантами (Орлой) на ратуші, які показують не тільки точний час, а й дату, час сходу і заходу сонця, фазу місяця.

Прага

У вільний час ви можете відвідати факультативи:

 • “Таємниці королів – Градчани” (18€/13 €). Інтриги Градчанського двору: життя монархів і аристократів, політика і змови, злочини і подвиги… Ви побачите Градчанську площу, Шварценберзький палац, дивовижний собор Святого Віта – усипальницю королів.
 • “Вишеград – колиска легенд” (18€/13 €). Ворота Вишеграду – Таборскі, Шпічка і Леопольдові. Давня романська ротонда. Міфи і легенди. А ще – мальовничі краєвиди Влтави і Празького граду.
 • “Пивними дорогами Праги” (30€/26 €). Чеське пиво! Про нього складають легенди… Ви відвідаєте відомі пивні і послухаєте розповіді за кухликом хмільного (на дорослих чекає дегустація пива).

Переїзд. Ніч в готелі.

4-й день

Сніданок.

За наявності часу (і бажання туристів), можете відвідати факультативи:

 • Брно – столиця Моравії (13€/10 €). Особлив місто, інші люди, традиції і навіть манера говорити … Місто храмів і монастирів, стародавніх легенд та історичних пам’яток.
 • Соляні Копальні Велички (18€ + вх. квиток). Підземні озера, соляні статуї і барельєфи, каплиці і зали… А ще тут корисно перебувати і дихати особливим солоним повітрям.
 • Моравський Крас (18€/13€ + вх. квиток). Природний заповідник на моравській землі буде цікавий безстрашним туристам, любителям печер. Це ціле підземне палац, в якому свої палацові зали, прикрашені гірляндами сталактитів і сталагмітів, галереї і скарбниці.

Музей «Солевая шахта»

Повернення в Україну. Прибуття до Львова в Комплекс Термінал «А» після 24:00 (точний час залежить від швидкості проходження кордону).

Трансфер на Львівський залізничний вокзал.

Додаткова інформація

Вартість: 4175 грн.

У вартість входит:

 • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
 • Екскурсії по програмі
 • Проживання в готелі

У вартість не входит:

 • Факультативні екскурсії
 • Доплата за одномісне розміщення – 68 €
 • Візова підтримка
 • Послуги Візового центру
 • Консульський сбір

Партнер туру

Де проходить

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг