Тунель кохання + замки Волині (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2550грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Хочете відпочити від мирської суєти? Кращий спосіб – це тур по Україні. Так Ви не тільки розслабитися, а й побачите і дізнаєтеся багато нового і цікавого. Під час екскурсійного туру «Тунель кохання + замки Волині» ви відвідаєте історичні місця і міста північно-західної України: Острог, Дубно, Тараканівський форт, Луцьк, Клевань з відомим романтичним Тунель кохання.

Приєднуйтесь до екскурсійного туру «Тунель кохання + замки Волині»!

 

Дата:

Програма екскурсії

День 1

Виїзд з Києва на автобусі або мікроавтобусі о 07:00 від Південного залізничного вокзалу. Переїзд в місто Острог Рівненської області. По приїзду обід в місцевому кафе.

В одному з найстаріших міст України – Острозі Ви відвідаєте: Державний історико-культурний заповідник «Острог», родовий маєток князів Острозьких – Острозький замок ХІV століття, що збереглася вежу міської зміцнення – Луцьку вежу ХVІ століття (музей книги), перше слов’янське вищий навчальний заклад – Острозьку академію , музей нумізматики та інші пам’ятки.

Саме в Острозі в 1581 році була видана перша слов’янська Острозька Біблія першодрукарем Іваном Федоровим.

Потім ви відвідаєте одне з найромантичніших місць нашої країни – Тунель кохання , який знаходиться в селі Клевань . Це сплетені між собою дерева над залізницею, які і створюють неймовірно романтичну атмосферу.

Переїзд в Луцьк , заселення в готель. Вільний час.

День 2

Після шведського сніданку в готелі – огляд визначних пам’яток. Ви побачите один з найзнаменитіших замків України і символ Луцька – Замок Любарта , побудований в XIV столітті литовсько-руським князем Любартом. Замок також називається Луцьким і Верхнім. Далі ми відвідаємо унікальний музей дзвонів і музей книги, пройдемося середньовічними підземеллями під Кафедральним собором.

Переїзд в Дубно . Після обіду Вас чекає екскурсія в Дубенський замок ХV століття в стилі пізнього ренесансу. Це було неприступне фортифікаційна споруда, яка жодного разу не було захоплено.

Основні дії роману Миколи Гоголя «Тарас Бульба» розгортаються навколо Дубенського замку. Саме тому щороку поряд із замком проводиться рок-фестиваль «Тарас Бульба».

Завершувати день буде відвідування надсекретного об’єкта XIX століття – Тараканівського форту . Це унікальна споруда, яка була побудована для захисту залізничної колії Київ – Львів. Для того, щоб зробити форт неприступним був насипаний великий пагорб. А при будівництві, на яке було виділено 66 млн. Руб., Використовували бетон – новий для того часу матеріал. Примітно те, що будувався форт близько тридцяти років.

Повернення в Київ до 22: 00-23: 00.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 дня

Початок: 7:00, Київ, Південний ж / д вокзал

Вартість – 1990 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на автобусі за маршрутом без нічних переїздів;
  • проживання 1 ніч в готелі;
  • екскурсія в Острозі;
  • екскурсія в Дубенському замку;
  • екскурсія в Тараканівському форті;
  • 1 сніданок;
  • страховка.

Оплачується додатково:

  • екскурсія і вхідний квиток в Луцький замок;
  • комплексний обід в 1 або 2 день.

Де проходить

Маршрут: Київ – Острог – Клевань – Луцьк – Дубно – Тараканів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг