Тур по Україні: Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1650грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Тур вихідного дня по Україні в Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин – хороша можливість розслабитися і відпочити від роботи. Ці міста славляться своїми визначними пам’ятками, які варто подивитися! Цей тур – для тих, хто любить історію. Тут буде цікаво і дорослим, і дітям.

Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин – насичений тур, де Ви побачите багато пам’яток, відвідайте історично важливі куточки регіону. Чернівці – «Маленький Париж Карпат», Кам’янець-Подільський – «Квітка на камені» і Хотин – місто козацької слави, фортець та багатої історії!

Дата:

Програма екскурсії

1 день

Прибуття в Чернівці до 7:30 (рекомендований потяг з Києва № 117). Зустріч з гідом на ж/д вокзал, трансфер в готель.

По приїзду заселення в готель (заселення в номери за правилами готелю з 14:00, якщо вони вільні – заселення за часом прибуття). Трансфер в центр міста для початку екскурсійної програми.

Оглядова екскурсія по місту Чернівці – «Маленькому Парижу Карпат» : чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев’яна церква XVII ст.), Храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) І багато інших архітектурних та історичних пам’яток.

Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХ ст.). Цей унікальний об’єкт включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прогулянка по пішохідній вулиці О.Кобилянської (в минулому Панська вулиця).

Вільний вечір в Чернівцях.

2 день

Сніданок в готелі до 8:30. Виїзд в Хотин – місто козацької слави і один з найдавніших міст Буковини (перша письмова згадка відноситься до 1001). На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться історико-архітектурний пам’ятник (XI-XVIII ст.) – найпотужніший замок Східної Європи, місце основних військових дій Хотинської війни (1621р.) Огляд оборонного валу “Траянів” (II-III ст. ), який тягнеться на південь від східної частини міста. Екскурсія з відвідуванням історичних місць стародавнього замку.

Обід.

Переїзд в Кам’янець-Подільський . Оглядова пішохідна екскурсія по місту: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Тріумфальна арка, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Вітряні ворота, перший комерційний банк на Поділлі, історія готелю “больові”, Домініканський костел, будинок “Потоцьких”, Російський магістрат, Вірменський торговий дім, Миколаївська церква, Трінітарський костел.Екскурсія в музей «Стара фортеця»: Російські ворота, Турецький міст, Російські і Польські фільварки, огляд по фортеці. Західний бастіон, етнографічний зал «Традиції та обряди».

Вільний час. Виїзд на поїзді з Кам’янця-Подільського №140 (місця купе/плацкарт, відправлення з Кам’янця-Подільського о 20:35, прибуття в Київ в 5:08) або №770 (сидячі місця, відправлення о 00:54, прибуття в 08: 31).

А також, якщо у вас є бажання і час, ми рекомендуємо Вам залишитися ще в “середньовічному” Кам’янець-Подільському. Пропонуємо додаткову ночівлю в готелі.

Додаткова інформація

Початок туру: 07:30 Чернівці, на ж/д вокзалі зустріч з гідом і трансфер в готель

Тривалість туру: 2 дня.

Вартість – 1450 грн.

У вартість входить:

  • зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях;
  • трансфер в готель;
  • проживання в готелі 1 ніч;
  • сніданок у 2й день;
  • проїзд на автобусі по маршруту;
  • страховка.

При бажанні ви можете замовити у гіда:

  • обід у 2й день.
  • вхідні квитки в Ратушу;
  • вхідні квитки в Хотин;
  • вхідні квитки до Чернівецького університету.

Партнер туру

& Nbsp;

Де проходить

Маршрут: Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг