Загублені Замки Житомирщини

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Золоте кільце Житомирщини – за 1 день ви зробите масштабний вояж і побачите самі знакові архітектурні пам’ятники регіону. Ви дізнаєтеся, де черпали натхнення Врубель і Чайковський, як виглядає справжня хата Баби Яги. Подивіться на фортецю-монастир Босих Кармелітів і костел, де вінчався Оноре де Бальзак. Вам покажуть готичний палац польського шляхтича і розкішну садибу цукрозаводчиків.

Дата:

Програма туру

В гостях у казки

О 7:30 вирушаємо в дорогу з Києва, і вже через 1,5 години – перша зупинка в місті Копилов. Тут розташований замок садиби барона Фон Мекк , де неодноразово гостювали композитор Петро Чайковський і художник Михайло Врубель . Це двоповерхова будівля з терасою і мансардою, прикрашене геометричним орнаментом з дерева, і з загостреними невеликими башточками на даху. Територію навколо будинку раніше прикрашав парк. Зараз садиба в злегка занедбаному стані, але це лише додає їй особливу чарівність.

Загублені Замки Житомирщини
11:30
– вас чекає зустріч з казкою. Ви побачите хатинку Баби Яги в с.Старий Солотвин . Мисливський будиночок побудований з дерева і виглядає точь-в-точь як хатинка на курячих ніжках з народних казок. Розташований він на невеликому острівці, оточений водою і деревами, до нього веде невеликий дерев’яний міст, і все це виглядає неймовірно романтично.

О 12:30 приїжджаємо в Бердичів , де вас чекає смачний обід в затишному ресторанчику.

Незвідані сторінки історії

Далі в програмі старовинне єврейське кладовище . Перші поховання тут датуються ще 1798 роком. Головною місцевою святинею є усипальниця одного з найбільших хасидських святих – Леві Іцхака Бердичівського . Щороку сюди з паломництвом приїжджають близько 3000 хасидів з усього світу.

Загублені Замки Житомирщини О 14:00 прибуваємо до наступної перлині – монастирю-фортеці ордена Босих Кармелітів в Бердичеві. Це потужний оборонний комплекс з кількома вежами, костелом, монастирем, дзвіницею, магазинами. Все це побудували тут ще в 1642 році.

15:30 – переїжджаємо до костелу Св. Варвари , в якому в 1850 році повінчалися Оноре де Бальзак і його кохана Евеліна Ганська.

Через сім років, тим же священиком, був хрещений англійський літератор Джозеф Конрад.

О 16:00 вирушаємо в с.Червоне подивитися на готичний палац шляхтича Горохольського . В даний час в замку розташований монастир, а частина палацу знаходиться в занедбаному стані. Але ми все-таки зможемо проникнути всередину і побачити, як виглядав старовинний домашній театр.

Загублені Замки Житомирщини

17:00 – прибуваємо до садибі казково багатих цукрозаводчиків Терещенків . Зараз в цій будівлі працює школа, але ми зможемо зайти в класи і подивитися залишки старовинної ліпнини. Далі у вас буде час на прогулянку по мальовничому парку.

19:00 – приїжджаємо в с.Стара Котельня , де знаходиться Костел Антонія Падуанського . Він побудований в 1786 р в кращих традиціях стилю бароко. Розташований храм неподалік від давньоруського городища, біля засипаного оборонного рову. Народні легенди приписують Антонію безліч чудес.

Подейкують, під час його проповідей риби починали вистрибувати на берег, а одна голодна кінь раптом відмовилася від корму і схилила перед ним коліна. Розбитий стакан після його молитви ставав цілим.

19:30 – виїжджаємо в Київ .

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Початок: 7:30, ст. м. Житомирська, пр-т Перемоги, 134А, автоцентр

Вартість 1 людини (автобус з Києва) – 800 грн

У вартість туру входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом;
  • Екскурсійний супровід протягом всієї поїздки.

Додатково оплачується:

  • Обід в Бердичеві;
  • Пожертвування монастирю в Червоному по-бажанням.

Будь ласка, ОБОВ’ЯЗКОВО перед поїздкою визначитеся, що ви будете замовляти в ресторані, і приготуйте оплату БЕЗ Здачі для здійснення замовлення! Посилання на меню: https://goo.gl/cvvrLH (на обід відводиться 40 хвилин).

Де проходить

Маршрут: Київ – Копілів – Старий Солотвин – Бердичів – Червоне – Київ

Місце зустрічі: Київ, ст. м. Житомирська, пр-т Перемоги, 134А, автоцентр “Інфініті” о 7:30

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг