Замки і храми Поділля (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2100грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Замки та храми Поділля – дводенна екскурсія, яка відкриє Вам захоплюючі своєю красою і величчю замки. Ви побачите лицарські фортеці, оборонні споруди і чудові храми.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

О 8:00 виїзд на автобусі з Києва від Південного терміналу ж / д вокзалу. Рекомендуємо прибути з Харкова до Києва вранці поїздами №63 або №138.

Перша зупинка – Бердичів. Ви побачите фортецю, яка зберігає в своїх стінах монастиря Босих кармелітів і красивий Маріїнський костел. Незважаючи на всі перипетії та війни, монастир постійно реконструювався і зберіг свій зовнішній вигляд і внутрішнє оздоблення. У нижньому костелі можна дізнатися історію монастиря, а в санктуарії – побачити чудотворну ікону Божої Матері Бердичівської, короновану Папою Римським Іоанном Павлом ІІ.

З Бердичева вирушаємо в Хмільник, відомий завдяки родовищу радонових вод і бальнеологічних курортів. Ви побачите костел Пресвятої Трійці XVI ст. і Палац графа Ксідо, побудований на руїнах Хмельницького замку XV ст. Палац будував І. Фомін, архітектор будівлі Кабінету Міністрів, а відремонтувати його зможе лише той, хто “велику любов має” …

Обід.

Переїзд в Летичів на злитті річок Південний Буг та Вовк. Ви відвідаєте Святиня Летичівської Богородиці, дізнаєтеся історію чудотворної ікони і побачите її не менше намолену копію, короновану Папою Римським Франциском. А також дізнаєтеся про українського Робін Гуда і яке відношення має Летичів до появи американської мафії.

Переїзд в Меджибіж. Екскурсія в грандіозний Меджибізький замок, з якого відкриваються захоплюючі види на околиці Південного Бугу. Побудований на місці впадання Бужка в Південний Буг князями Коріатовичами в XIV ст., Ренесансний замок займає понад гектар. Зараз на території діє музей, виставки народного мистецтва і ткацтва.

Меджибіж цікавий не тільки замком. Тут знаходиться могила Бешта – засновника хасидського руху Баал Шем Това, і знищена нацистами синагога, де зароджувався хасидизм. За відсутності великих паломництв можна подивитися склеп і навіть загадати своє бажання.

І останньою зупинкою в цей насичений день стане зелене село Сутківці. Тут знаходиться унікальна церква Покрови, одночасно фортеця і храм, побудована в формі равноплечних хреста. Аналогом її можна вважати тільки донжон в Етампі (Франція).

Заселення в готель.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю.

З ранку ви познайомитеся з містом Хмельницьким і його багатою історією. Ви прогуляєтеся центральної пішохідною вулицею – Проскурівській, яка нагадує нам попередня назва міста.

Переїзд в Старокостянтинів. Обід.

Відвідування руїн костелу Матері Божої Громнічей 1612 року і домініканського монастиря, де ви побачите оборонну вежу XVI в. і подивіться на середньовічний колодязь знизу. А при гарній погоді вам пощастить спуститися і досліджувати підземні ходи. А в костелі Святого Іоанна Хрестителя XVIII в. ви познайомитеся з історією ордена капуцинів і дізнаєтеся, в честь кого назвали напій капучино і багато іншого.

Екскурсія в музей “Старий Константинов”, який розташовується в Старокостянтинівської (Случ-Ікопотской) фортеці, побудованої в XVI в. князями Острозькими. Ви відвідаєте фортеця і подивіться особистий кабінет Костянтина Острозького, з якого відкривається панорама Случа.

Відвідування палацово-паркового ансамблю “Самчики”, який називають українським Версалем. Зараз ця прекрасно збереглася садиба і єдиний в країні парк у французькому стилі мають статус державного історико-культурного заповідника. Родзинка палацу – анфілада залів, прикрашених паркетами, ліпниною, а також розписами, які іноді приписують авторству Врубеля. Ви побачите Римський зал, Японський кабінет – єдину збережену кімнату з таким інтер’єром в країні, австрійське піаніно 1880 року.

Прогулянка ви і по “саду в стінах”, парку, для створення якого був запрошений відомий ландшафтний архітектор Діонісій МакКлер, ірландець за походженням. Відвідайте Китайський будиночок, льодовик і сутерена.

Самчики відомі не тільки завдяки садибі – ви зможете познайомитися з символічною Самчиковській розписом, не менше красивою, ніж відома Петриківський.

Повернення до Києва до Південного ж / д вокзалу орієнтовно до 21:00. Рекомендуємо поїзда в Харків №124, №64.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 дня

Початок: 8:00 Київ, ст.м. “Житомирська”

Вартість для 1 людини – 2100 грн.

У вартість туру входить:

 • проїзд на автобусі по маршруту;
 • проживання в готелі 1 ніч;
 • харчування: 1 сніданок, 2 обіди;
 • екскурсія до Бердичева з відвідуванням Бердичівського санктуарію;
 • екскурсія по Старокостянтинова з відвідуванням Острозького замку;
 • екскурсія в Сутківці з відвідуванням Летичівського санктуарію;
 • екскурсія в Меджибізький замок;
 • екскурсія по місту Хмельницький;
 • екскурсія в Хмільнику;
 • екскурсія та вхідні квитки в палацово-парковий комплекс «Самчики»;
 • страховка.

 

Де проходить

Маршрут: Київ – Житомир – Самчики – Старокостянтинів – Хмельницький – Сутківці – Меджибіж – Хмільник – Бердичів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг