Замки Західної України (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2900грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

В Україні запрацював «безвіз». Але поки на європейський напрям організувався великий ажіотаж, ми пропонуємо вам відправитися в чудовий тур по замках Західної України , які, до слова, за красою не поступаються, а іноді навіть перевершують величні будівлі бабусі-Європи.

Триденний тур по старовинних містах Западенщина дозволить вам абсолютно іншими очима подивитися на культуру і архітектуру рідної країни. Вас чекають чудовий Свірзький замок, древній Бережанський замок, історичний центр козацтва – Збаразький замок, одне з найкрасивіших будівель України – Вишневецький палацовий комплекс, прекрасний Дубенський замок і багато інших відкриттів!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1-й день

8:20 зустріч з гідом на ж / д вокзалі у Львові.

Першим ми відвідаємо Свірзький замок – один з найбільш нетипових замків Західної України. Замок, який ви могли бачити в фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” у вигляді Бетюнського монастиря, де гинуть Констанція і Міледі. Замок кілька разів реконструювався. Кожен новий власник (а їх тут було чимало) намагався внести у внутрішнє і зовнішнє оформлення щось своє.

Переїжджаємо в Рогатин, який став відомий з часів нападу в 1520 році татар, які захопили в полон місцеву дівчину Настю Лісовську, продану в гарем султана Сулеймана II під ім’ям Роксолана. Ви побачите пам’ятник Роксолані, площа, костел Св. Миколая, церква Св. Духа, яка вважається одним з 10 таких дерев’яних храмів України. Храм вдалося зберегти в первозданному вигляді 400-річної давності.

Обід в кафе.

Далі – екскурсія в Бережанський замок , де жило польська родина Синявських. Над модернізацією замку попрацював французький інженер Гійом Левассер де Боплан. Також з екскурсією ви прогуляєтеся і по Бережан. Побуваєте на ринковій площі міста, на якому стоїть міська Ратуша, побачите комплекс Вірменської церкви, церква Святої Трійці, костел Різдва Діви Марії і інші цікаві місця.

Теребовля – стародавня столиця Теребовлянського князівства, згадуваний якого ви можете зустріти, читаючи “Повість временних літ”. Її ви також відвідаєте з екскурсією.

Переїзд до Тернополя. Поселення в номери з вигодами, комфортного готелю 3 *.

* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

** Туркомпания має право замінити готель на інший готель рівній категорії без попереднього повідомлення туриста.

2-й день

Виселення з готелю. Сніданок в ресторані готелю.

Вирушаємо на ранкову екскурсію по Тернополю . Місто, заснований Яном Тарновським, сильно нагадує Львів. Але значно дешевше 🙂 Ви подивіться церква Воздвиження Хреста, Тернопільський замок, побудований в 1540 році, парк Т. Шевченка, греко-католицьку церкву Непорочного Зачаття (в ній, першої в західному регіоні, почали проводити служби англійською мовою). Пам’ятник Данилу Галицькому, пам’ятник Івану Франку, а також огляньте будинку міської забудови, які збереглися тут ще з часів Австро-Угорщини.

Екскурсія в місто легенд – Збараж . У старій частині міста ви побачите костел Св. Антонія ордену бернардинів. І, звичайно ж, свої ворота нам відкриє Збаразький замок , який був свідком основних історичних подій козацької доби.

Обід.

Переїзд в Вишнівець, де ви відвідаєте Вишневецький палацовий комплекс з елементами французького ренесансу. Палац вважається одним із самих мальовничих комплексів в Україні. Часто його можна зустріти під назвою “волинський” або “польський Версаль”.

Прямуємо в Кременець . Уздовж річки Ічви, серед пагорбів і крутих скель, вишикувалися садиби, будинки, храми, єзуїтський колегіум, приватні оселі на пагорбах, давнє єврейське і польське кладовища, козацькі могили і навіть ботанічний сад – один з найстаріших на території сучасної України. Ви підніметеся на гору Бона і побачите залишки колись могутньої фортеці польської королеви і великої княгині литовської Бони Сфорци. Замок носить ім’я королеви, яка прославилася особливою жорстокістю.

Поселення номера готелю. Вільний час.

3-й день

Сніданок у готелі.

Екскурсія в одну з найбільших святинь православного світу – Почаївську Лавру. Потім прямуємо в Білокриниці. Там подивимося палац в англо-готичному стилі, який належав роду Збаразьких. У 1705 році в будівлі гостював гетьман Мазепа. Поруч з палацом знаходиться графський дендропарк.

Далі нас чекає екскурсія в Дубенський замок XV-XVIII ст. Ви відвідаєте палац князів Острозьких, Любомирських та надбрамний корпус, Луцька брама XVI ст., Синагогу XVI ст., Спасо-Преображенську церкву XVII ст., Свято-Юр’ївська церква XVII ст., Монастир кармеліток XVII ст., Костел бернардинів і келії XVII ст ..

Обід в кафе.

Екскурсія в Луцькому замку – одному з найбільших і найстаріших замків країни. На території замку працює безліч цікавих експозицій: музей живопису, книги, дзвонів, а також виставки “Арсенал” і “Камера тортур”, які ви обов’язково відвідайте. Після екскурсії по замку рекомендуємо туристам з Харкова поїзд з Луцька №128.

Екскурсія по Луцьку. Прогулянка по головній пішохідній артерії міста – вулиці Лесі Українки, пам’ятника архітектури XIX століття. Кажуть, вулиця чимось нагадує київський Хрещатик, тільки миниатюрнее. Перевіримо? 🙂

Трансфер на ж / д вокзал. Виїзд додому.

Додаткова інформація

Вартість туру: 2900 грн.

Що входить в екскурсію:

  • транспорт;
  • екскурсії;
  • вхідні квитки;
  • харчування: 2 сніданки;
  • страховка.

У вартість не включені: обіди

& Nbsp;

Де проходить

Маршрут: Львів – Свірж – Рогатин – Тернопіль – Збараж – Вишнівець – Кременець – Почаїв – Дубно – Луцьк

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг