Зимове сафарі: до зубрів в сеймський заповідник

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1750грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Щоб насолодитися величністю дикої природи не обов’язково їхати в заморські країни. Повірте, Україні є чим здивувати вас! На Сумщині вас чекає справжнє українське сафарі, під час якого ви зробите багато дивовижних відкриттів. А ще ви побачите палаци, храми і фантастичні пейзажі. Замовляйте тур до зубрів в сеймський заповідник і насолоджуйтеся, дивуйтеся, відпочивайте і радійте разом з нами!

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис туру

День 1

Перша зупинка село Вирівка. Тут є на що подивитися: дерев’яна Покровська церква 18 століття, яка пережила пожежу, перебудову і радянські часи. Краса і енергетика цього духовного місця незмінно притягує до себе відвідувачів. Тут же знаходяться церковно приходська школа і фельдшерський пункт ХІХ ст. Після, ми поїдемо в село Бочечки. Ця назва походить від перших поселенців, які обґрунтовувалися групами по боках села.

Головною тутешньої пам’яткою є розкішний палац князів Львових – відомих землевласників і родичів Рюриковичів. Стіни цього красивого двоповерхового палацу в стилі класицизму зберігають пам’ять про багато подій, що відбувалися тут. Гучні бали, пізніше технікум, школа і, нарешті, місце дислокації фашистів.

Незважаючи на низку подій, будівля так само гордо і монументально перебуває у своїй величі і до цього дня.
Далі Будинок лісника. Ви добре відпочинете, зможете поїсти і випити гарячого глінтвейну. Адже ще трохи і нас чекає головна подія програми – фотополювання на зубрів!

 Тур по Україні: Зимове сафарі: до зубрів в сеймський заповідник Зубр на снігу [/ caption ]

День 2

Ситний, смачний сніданок після ранкового сафарі і серія фото зубрів на пам’ять зроблять вам настрій на весь наступний день. А ми незабаром перемістилися в наступний пункт нашого маршруту – урочище Драгоміровщіна. Дівоча краса і чистота природи цих місць, річка Сейм і паркові ліси подарують вам відчуття гармонії і спокою, які панують тут всюди.

Далі Конотоп. Так-так, той самий !! Це місто багатьом знайомий ще зі шкільної лави і стійко асоціюється з відьмами і містичним розповіддю Квітки-Основ’яненка. Правда, сюди ми приїдемо не заради відьом і магії, а в гості до генерала Драгомирову. Старовинні меблі та картини в будинку-музеї великого бойового генерала і одного з педагогів Миколи II перенесуть вас в минулі століття і дозволять доторкнутися до подій тих років.

На славу пообідавши, ми поїдемо в Зарічанській заказник. Тут нам відкриються види на природні краси – заплавні ландшафти річки Сейм.

Звідти, попрямуємо в село Спаське, де отримаємо задоволення просторами сеймський річкової долини. Переповнені враженнями, до вечора ми закінчимо подорож в столиці.

 Тур по Україні: Зимове сафарі: до зубрів в сеймський заповідник Замерзла річка [/ caption]

Ці два насичених дня запам’ятаються на багато років і вам буде про що розповісти близьким і знайомим. Замовляйте тур “Зимове сафарі: до зубрів в сеймський заповідник” прямо зараз і увібрати в себе величність дикої краси природи!

Програма туру

День 1

7:00 – виїзд з Києва
Прибуття в Вирівка.
Переїзд в Бочечки.
Поселення в Будинку мисливця ДП “Конотопське лісове господарство”. Приготування їжі та напоїв для святкової вечері. Розваги.

День 2

Ранкова фотополювання на зубрів.
Сніданок.
Переїзд в урочищі Драгоміровщіна.
Прибуття в Конотоп.
Обід.
Переїзд в Зарічанській заказник.
Прибуття в Спаське, огляд долини річки Сейм.
20:30 – повернення до Києва.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 дня / 1 ніч

Початок: 7:00 Київ, ст.м. “Лісова”

Вартість для 1 чол.: 1750 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування,
  • харчування,
  • екскурсійний супровід,
  • проживання 1 ніч в Будинку лісника в Бочечках (2-3-місць. Номера без зручностей, в коридорі душ з гарячою водою і туалет),
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Де проходить

Маршрут: Київ – Вирівка – Бочечки – урочище Драгоміровщіна – Конотоп – Озаричі – Спаське – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг