ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Екскурсії в Умань і парк Софіївка: обов’язково для відвідування

Екскурсії в Софіївський парк – можливість своїми очима побачити предмет національної гордості і найбільший дендропарк в Європі. Як культурне явище він відомий далеко за межами України, представляючи собою видатне творіння садово-паркового мистецтва. Тож не дивно, що тури в дендропарк Софіївка користуються величезною популярність у туристів.

Приїхавши до Умані в парк Софіївка на екскурсію, можна дуже здивуватися, виявивши на території Єлисейські поля, Женевське озеро, частинку Китаю та інших дивовижних куточків світу. Цей тур по Україні буде не повним без відвідування легендарного парку, де чарівним чином природа поєдналася з рукотворними фонтанами і скульптурами.

Що ще подивитися під час туру в Умань?

Звичайно, головна визначна пам’ятка Умані – парк Софіївка, ціна екскурсії по якому доступна всім бажаючим. Але це не єдине, що можна подивитися, приїхавши в місто.

Відвідайте Василіанський монастир, одну з найстаріших будівель регіону. Його фінансуванням займався сам граф Потоцький. Сьогодні на території комплексу – педагогічне училище.

На місцевому єврейському кладовищі – могила рабі Нахмана. Її відвідують хасиди з усього світу, і саме в Умані святкується єврейський Новий рік.

Збираючись на екскурсію в Умань з Києва, не пропустіть можливість відвідати невеликий Миколаївський собор в центрі міста. У будівлі Успенського костелу діє художня галерея. Уваги заслуговують і Торгові ряди, що займають цілий квартал.

relax) пропонує екскурсійні та романтичні тури в Умань, під час яких не доведеться нудьгувати. Також рекомендуємо звернути увагу на тури в Одесу.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг