ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Тури на Волинь: відкрийте загадкове і казково красиве Полісся

Тури на Волинь – можливість зануритися в незвичайну історичну та культурну атмосферу краю з непростою історичною долею. Край, де поруч розташовані пам’ятники різних імперій, держав і релігій, де біля замку польської шляхти можна зустріти царську фортецю, де на одній вулиці можна зустріти православний храм, німецьку кірху, католицький костел і єврейську синагогу. Якщо ви давно хотіли відправитися в тур по загадковим місцям України, то тур на Волинь – це те, що вам потрібно.

Тури на Полісся: відкриття Волині

Волинь надзвичайно багатолика і різноманітна, вона приваблює своєю непомітною, трохи стриманою красою. Але зате скільки в ній гордості і сили, тут небачені скарби – буквально на кожному кроці, тому такий тур по Україні буде дуже насиченим:

  • Луцьк – перлина Полісся, місто з більш ніж з тисячолітньою історією, що зберігло на своїх вулицях атмосферу шляхетного Середньовіччя. Візитівка міста – замок Любарта, місце проведення численних фестивалів середньовічної культури
  • Володимир-Волинський – колись княжа столиця, згадка про яку є в «Повісті временних літ», з тих часів збереглися Успенський собор і залишки земляних валів замку
  • Кременець – невелике містечко, що приваблює туристів замком сім’ї Радзвілла, а так само Єзуїтським монастирем і колегіумом. Навпроти Єзуїтського монастиря розташований Миколаївський православний собор, з незвичайною для православних храмів архітектурою – він був перебудований з францисканського костелу, зведеного в 1631 році
  • Берестечко – тут живе дух вільного і неприборканого козацтва, місто слави і тріумфу української зброї. Туристам варто відвідати Троїцький костел, старовинну дерев’яну церкву на меморіалі «Козацькі могили»
  • Олика – невелике містечко, одне з найстаріших містечок України, згадку про нього можна зустріти ще в Іпатіївському літописі. Основна визначна пам’ятка – Олицький замок, відомий ще як Замок Радзвілла, що охороняється ЮНЕСКО. Варті уваги Троїцький і Петропавлівський костели, Луцька брама.

Тури на Шацькі озера: відвідайте диво Волині

Шацькі озера входять до сімки головних природних чудес України – це більше 30 блакитних діамантів, розсипаних в межиріччі Західного Бугу і Прип’яті, в число яких входить і Світязь – найглибше і найбільше озеро України. Тури на Шацькі озера приваблять тих, хто хоче відпочити насичено і різноманітно: рибалка, лісові та велосипедні прогулянки, збір грибів та квітів, купання і просто насолода прекрасними видами.

Також рекомендуємо звернути увагу на тури по Закарпаттю.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг