ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Тури по Західній Україні: кращі екскурсії та відпочинок

Останнім часом екскурсійні тури на Західну Україну стають все більш затребуваними і популярними у наших туристів. Українці все більше починають цікавитися власною історією, культурою, різноманітністю традицій. Екскурсії на Західну Україну допомагають краще зрозуміти неординарність, контрастність і навіть таємничість України, особливості менталітету її народу. У цьому регіоні гармонійно переплітаються історичні пам’ятники з їх загадками і легендами і красива архітектура, неперевершена українська природа, але головне – люди: відкриті, щирі, з лукавою хитринкою, гострі на слово і щедрі душею.

Відпочинок на Західній Україні: вибираємо напрям

Тури на Західну Україну – це можливість відвідати найцікавіші місця Буковинського, Подільського, Прикарпатського, Галицького, Покутського, Львівського та Закарпатського краю:

  • помилуватися цвітінням сакури в Ужгороді і оцінити особливий аромат закарпатського вина
  • відчути насичений аромат кави і покуштувати гарячого шоколаду у львівських кав’ярнях
  • прогулятися середньовічними вуличками Львова, Луцька або Ужгорода
  • хвацько скотитися на лижах чи сноуборді по засніжених схилах Карпат під час гірськолижного туру
  • відвідати численні фестивалі, національні свята, взяти участь в українських обрядах, дізнатися більше про традиції наших предків і спробувати споконвічні українські страви
  • купуватися, половити рибу або назбирати ягід-грибів на Шацьких озерах
  • поправити здоров’я на мінеральних курортах – Поляні, Шаянах, Трускавці, Сваляві, Хмільнику
  • побувати в неприступних фортецях Хотина і Кам’янця-Подільського

Крім визнаних і популярних у туристів напрямків (Львів, гірськолижні курорти, Кам’янець-Подільський), все більшу популярність у туристів набувають тури на Волинь: Рівне, Острог, Володимир-Волинський чи Луцьк.

Розвинена туристична інфраструктура, близьке розташування туристичних об’єктів роблять привабливими автобусні тури на Західну Україну. За вихідні можна відвідати відразу кілька міст, що дозволяє зробити відпочинок максимально насиченим і інформативним.

Тури на Західну Україну з Києва і будь-який інший точки України актуальні і привабливі незалежно від погоди і пори року. Тури по Україні з relax) – відкриємо скарбницю нашої країни разом!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг