Ігри для посиденьок з друзями: 15 найцікавіших ідей для веселої компанії


Хто з нас не любить веселі компанії, вечірки та сімейні свята? А якщо ти організатор веселощів, то треба подбати про багато речей, і це не лише напої та їжа на столі, а й розвага гостей. Один із найефективніших способів не нудьгувати – зіграти у настільні ігри. Тим більше, що на сьогодні є безліч різноманітних ігор для будь-якої компанії. Це чудовий спосіб краще познайомитися, розрядити обстановку і навіть виявити приховані таланти!

Як вибрати гру для посиденьок з друзями?

На що звертати увагу під час вибору гри для компанії друзів? Є кілька критеріїв:

1. Час гри. Якщо у вас у пріоритеті інші заняття крім гри, варто віддати перевагу швидким іграм. А от якщо ви зібралися з метою пограти, можна розглянути тривалі ігри зі складним сюжетом.

2. Правила. Для того, щоб скоротити час і не занудьгувати на вечірці, виберіть веселу гру зі зрозумілими правилами, що легко запам’ятовуються. А ось для любителів “настілок” є сенс вибрати щось більш заплутане.

3. Категорія гри. Ігри зі словами подобаються всім, адже у них важливий сам ігровий процес, а не кількість очок. Динамічні ігри, наприклад, “Твістер” чудово підійдуть для непосидючої компанії, де не люблять довго сидіти на місці. Психологічні ігри стануть цікавим продовженням вечора і зможуть об’єднати найрізноманітнішу компанію.

Ігри для посиденьок з друзями

Найпопулярніші ігри для компанії друзів

Ми підібрали для вас найцікавіші ігри для компанії друзів за столом. Хоча б одна має бути обов’язково у вас вдома, щоб внести родзинку у ваші вечірки.

Чарівний світ. Джерело сили

Чарівний світ. Джерело сили фото

Оригінальна настільна гра за мотивами української міфології, яка чудово підходить як для дітей, так і для дорослих. З цією картковою грою ви точно не занудьгуєте! У процесі гри вам доведеться познайомитися з героями української міфології та відкрити їх “суперсили”.

Монополія

Монополія фото

Ось вже багато років “Монополія” не здає позиції “най-най” популярної гри. Вона однаково захоплює як дітей, так і дорослих. Секрет не лише у створенні особливих стосунків між гравцями, а й у дусі суперництва, без якого неможливо уявити цю гру. Сидячи за столом у компанії друзів, ви зможете відчути себе справжнім володарем світу, купуючи, продаючи, розділяючи та пануючи!

Party Alias

Party Alias фото

Ця гра настільки популярна, що навіть у серіалі “Доктор Хаус” герої грають в один з її різновидів. До нас ця розвага прийшла із Заходу. Гравці поділяються на два типи: одні пояснюють, інші повинні відгадувати. Завдання перших – пояснити слово так, щоб другі його відгадали. Думаєте, просто? Зовсім ні! Іноді це складно та практично завжди дуже весело. Сумувати не доведеться! “Party Alias” випускається також у компактній версії, а це означає, що грати в неї ви зможете навіть у дорозі.

Зелений мексиканець

Зелений мексиканець фото

Одна з найкращих настільних ігор для компанії, з цікавим та захоплюючим сюжетом. Головний мексиканець Дон хоче піти на заслужений відпочинок, але для цього слід призначити приймача. Заслужити на пошану Дона можна, виконавши його завдання, але є серйозна перешкода – підступний радник, який мріє отримати тепле містечко. Радник усіляко заважатиме гравцям виконувати їх завдання, а завдання гравців – впоратися зі своєю частиною завдань вчасно.

Доббль

Доббль фото

Динамічна і дуже весела гра, яка відмінно розвиває… гарний настрій! А ще з її допомогою ви зможете перевірити зорову пам’ять і швидкість своєї реакції. Мета гри “Доббль” – знайти збіги на картах. Її правила дуже прості та запам’ятовуються буквально за одну хвилину.

Уно

Уно фото

Просто неможливо уявити топ настільних ігор без “Уно”. Ця гра проста, компактна і в неї можна грати з будь-якою кількістю гравців. Мета гри – позбутися карт і зробити це раніше за інших гравців. Вишенька на торті – спеціальні карти, за допомогою яких можна шкодити іншим гравцям: додавати їм карти, міняти хід тощо. Візьміть колоду “Уно” в гості або в дорогу, і ви не пошкодуєте.

Карти Конфлікту

Карти Конфлікту фото

Гра «Карти Конфлікту» стане одкровенням для любителів гумору у стилі Доктора Хауса. Це точно не дитяча розвага, а її головна мета – не перемога, а… як слід посміятися! На вас чекають дорослі теми, термоядерний гумор і нестримні веселощі. Вся сіль гри в ланцюговій реакції гумору: один гравець озвучує частину жарту, а наступний вимовляє свою фразу, викликаючи бурю захоплення у публіки.

Мафія

Мафія фото

Місто засинає, прокидається мафія! Хто з нас не чув цієї фрази? А спробувати зіграти в одну із найпопулярніших психологічних ігор пробували? Гинуть мирні жителі, а детектив має знайти членів мафії. Обов’язково спробуйте зіграти в “Мафію”, щоб побачити на своїх знайомих з іншого боку. Впевнені, вони вас здивують.

Свинтус

Свинтус фото

Гра “Свінтус” чимось нагадує “Уно”. Вам також потрібно першим позбутися карт на руках, ось тільки спеціальних карт у цій грі значно більше і вони набагато “підступніші”. Наприклад, “Тихохрюн” змушує ціле коло мовчати, а “Хлопкопит” вимагає швидко покласти руку на стопку, трохи забарився – і вся стопка карт твоя.

Пісня Льоду та Вогню: Стартовий набір

Пісня Льоду та Вогню: Стартовий набір фото

Дуже красива та цікава настільна гра для шанувальників “Гри престолів”. Хочеться попередити відразу: правила гри непрості, але як тільки ви з ними розберетеся, годинами “пропадатимете” за цією грою. Ви ніби потрапите в улюблений серіал і поринете у його події. У цю гру можна грати годинами і навіть цілодобово. Але час пролетить непомітно!

Соображарій

Соображаріум фото

Як зрозуміло з назви, у цій грі треба дуже швидко розуміти та реагувати. Під час ходу ви відкриваєте дві картки: на одній вказана ситуація, а на іншій – літера. Гравець, який перший вигадає слово, що відповідає цим двом умовам, забирає собі картку. Виграє гравець, який набрав найбільше карток.

Бенг!

Бенг! фото

“Бенг!” стане знахідкою для тих, хто любить “Мафію”, але хоче чогось нового. Кожен учасник отримує кілька карток: основну роль, персонажа з унікальними здібностями та атрибути для битви. У цій захоплюючій грі ви по повній програмі виявите свою майстерність оратора та будете мати величезне поле для дій.

Діксіт

Діксіт фото

Мабуть, “Діксіт” – одна з найкрасивіших настільних ігор, карти для якої малювала французька художниця-сюрреалістка Марі Кардуа. Гравцям потрібно придумати до карт асоціації та відгадувати асоціації інших. Переможе той, хто найкраще зможе зрозуміти, що коїться в голові суперників.

Манчкін

Манчкін фото

Рольова гра “Манчкін” – одна з найпопулярніших “настілок” для компанії. Вам слід прокачувати свого персонажа і боротися, виконуючи не найлегші завдання. Будьте готові до того, що ваші суперники будуть ставити ціпки в колеса, тому перемога не гарантується. А ось що гарантується, то це веселий вечір.

Активіті

Активіті фото

“Активіті” – це найсмішніша настільна гра, про яку не чув лише лінивий. Щоб не вимовити загадане слово, вам потрібно буде зображати його за допомогою міміки, жестів та звуків. Але робити це так, щоби вас зрозуміли і слово відгадали. Хтось вас зрозуміє, а хтось і ні. У цьому й “фішка” цієї гри.

relax) бажає вам ненудних вечорів з друзями та більше приємних приводів для зустрічей!

СВІЖЕ НА ПОРТАЛІ
Парк “Нивки”

Парк "Нивки" - цікаві факти про парк, історія, опис, фото, екскурсії з ...

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Унікальний музей розповість відвідувачам про три кити, на яких стоїть наша культура. ...

Як називається кільце вашої мрії? Основні види найпопулярніших прикрас з камінням

Види кілець з камінням та їх назви. Пропонуємо ознайомитися з головними принципами ...

Как называется кольцо вашей мечты? Основные виды самых популярных украшений с камнями

Иногда бывает так, что вы рисуете в воображении кольцо своей мечты, и ...

Гора Уздихальниця. Лиса гора

Гора Уздихальниця - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, екскурсії з ...

Річка Дніпро

Дніпро - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, екскурсії з відвідуванням ...

Caribbean club

Перед вами іспанська легенда столиці: тут проводяться сальсатеки, з концертами виступають імениті ...

День народження 3 грудня

День народження 3 грудня. Характеристика знаку зодіаку. Особливості характеру та сумісність. Хто ...

День рождения 3 декабря

День рождения 3 декабря. Характеристика знака зодиака. Особенности характера и совместимость. Кто ...

Лиса гора на Видубичах

Лиса гора на Видубичах - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, ...

Читайте також:

Заміський клуб «Авантюрист»

Сплав на каное, відпочинок, спортивні розваги у ресторанно-розважальному комплексі "Авантюрист". ...

Де подивитися салют на День Незалежності у Києві

Смотровые площадки и места где посмотреть салют на День Независимости в Киеве. 24 августа смотрим салют и феерверки ...

Як відсвяткувати день народження взимку – ідеї, поради та рекомендації

relax) вважає, що для дня народження немає невдалої пори року і навіть взимку його можна відзначити весело та ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг