Замовлення квітів та букетів


DonPion – замовлення букетів з доставкою

Замовлення квітів з доставкою додому – чудовий подарунок. Квіткові композиції незмінно піднімають настрій та викликають щирі почуття та емоції.

Авторський флористичний етюд – відмінна можливість зробити сюрприз, що запам’ятовується. Вибрати букет на замовлення можна у салоні DonPion https://donpion.ua/ru/. Флористи магазину, крім класичних та всіма улюблених композицій: 51 або 101 троянда, створюють ексклюзивні та оригінальні ансамблі з тюльпанів, півонії, орхідей, гортензії.

Якщо хочеться порушити загальноприйняті стандарти та замовити щось нове, нетривіальне, особисте — ласкаво просимо до DonPion. Каталог салону містить готові роботи, що дивують нешаблонними, креативними поєднаннями садових і польових квітів, трав, фонових рослин.

DonPion - замовлення букетів з доставкою фото

Букет-мікс

Букет-мікс завжди різноманітний. Елементами збірних композицій найчастіше стають найпопулярніші та елітні квіти – троянди, орхідеї, іриси, тюльпани, гортензії, півонії, ранункулюси, альстромерії, лілії. Букети-мікс – універсальні, їх можна дарувати як жінкам, і чоловікам.

Стиль, дизайн та зміст букета залежать від тематики заходу та переваг клієнта. Чарівність та свіжість квітів зачаровує, захоплює, приголомшує.

Правильне поєднання кольорів у збірних букетах – копітка робота. Це не лише візуальна естетика, а й підбір співзвучних сортів рослин, палітри кольорів, стилю оформлення, загальної структури композиції. Головне в мікс-ансамблі, щоб окремі бутони не губилися на тлі решти.

Не менш важливо правильно поєднати аромати різних кольорів у єдине ціле. Адже підсумкове амбре має бути гармонійним, приємно обволікаючим, без різких акцентів.

Збірний букет ефектних, вишуканих кольорів – це шик, шарм та елегантність. Етюди-мікс – неперевершений дар для особливої ​​урочистості, сімейного свята, романтичного побачення.

Букет-комплімент

Букети-компліменти – це квіткові композиції, що мають компактний розмір. Подібні міні-аранжування виконують зазвичай з однієї або кількох солюючих рослин. Невеликі та чарівні флористичні ансамблі стануть своєрідними посланцями уваги на корпоративних вечорах, коли необхідно піднести квіти кільком співробітникам одночасно без особистого підтексту.

Букет-комплімент – відмінний варіант підношення на першому побаченні. Це з одного боку ні до чого не зобов’язуючий крок, а з іншого боку – ознака гарного тону.

Ансамблі-компліменти допоможуть висловити вдячність чи зацікавленість, не порушивши при цьому негласних правил спілкування та етикету. Мініатюрний і акуратний квітковий презент на знак подяки залишить незабутній і приємний слід у пам’яті навіть малознайомих людей.

Квіткові стилісти вшановують класичні традиції флористики та поважають популярні тренди та думки. Сьогодні в каталогах флористичних салонів є композиції-компліменти, складені відповідно до запитів сучасності.

СВІЖЕ НА ПОРТАЛІ
Парк “Нивки”

Парк "Нивки" - цікаві факти про парк, історія, опис, фото, екскурсії з ...

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

Унікальний музей розповість відвідувачам про три кити, на яких стоїть наша культура. ...

Як називається кільце вашої мрії? Основні види найпопулярніших прикрас з камінням

Види кілець з камінням та їх назви. Пропонуємо ознайомитися з головними принципами ...

Как называется кольцо вашей мечты? Основные виды самых популярных украшений с камнями

Иногда бывает так, что вы рисуете в воображении кольцо своей мечты, и ...

Гора Уздихальниця. Лиса гора

Гора Уздихальниця - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, екскурсії з ...

Річка Дніпро

Дніпро - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, екскурсії з відвідуванням ...

Caribbean club

Перед вами іспанська легенда столиці: тут проводяться сальсатеки, з концертами виступають імениті ...

День народження 3 грудня

День народження 3 грудня. Характеристика знаку зодіаку. Особливості характеру та сумісність. Хто ...

День рождения 3 декабря

День рождения 3 декабря. Характеристика знака зодиака. Особенности характера и совместимость. Кто ...

Лиса гора на Видубичах

Лиса гора на Видубичах - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, ...

Більше цікавих місць:

Магазин “Gara”

Магазин єбанутих речей Gara у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна інформація на relax) ...

Магазин “Riot Division”

Магазин одягу Riot Division у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна інформація на relax) ...

Магазин “Zara”

Магазин чоловічого та жіночого одягу "Zara" у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна інформація на relax) ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг