Київський національний академічний театр оперети


Київський національний академічний театр оперети – установа, що гармонійно поєднала під своїм склепінням інструментальну музику та вокал, різні види танцю, включаючи балет, та елементи естрадної майстерності. Внаслідок такого синтезу кияни побачили яскравий, легкий та демократичний музичний жанр – оперета.

Київський національний академічний театр оперети

Київський національний академічний театр оперети

Театр у приміщенні Народного Троїцького будинку, – саме так називається будівля, в якій сьогодні розташовується Київська оперета, – був заснований у 1907 році. Організатором трупи виступив видатний діяч мистецтв – Микола Садовський. На перших афішах театру красувалися імена корифеїв вітчизняної сцени, уславлених артистів та драматургів, серед яких – Марія Заньковецька та Марк Кропивницький, Панас Саксаганський та багато інших.

Цікавий факт: саме у Київській опереті відбулася прем’єра вистави «Наталка Полтавка» знаменитого українського композитора Миколи Лисенка.

А народження Київського національного академічного театру оперети датується одразу двома днями: 13 січня 1934 і 14 грудня 1935 року. Пояснюється це просто: у січні ’34 тут було відкрито театр музичної комедії під керівництвом В. Бенедиктова, а в грудні ’35 відбувся перший виступ трупи зі виставою «Летюча міш» Штрауса.

Як тоді, так і зараз головним принципом професійного життя колективу Київської оперети є повага до традиційної театрально-музичної спадщини. Навіть коли під час війни трупу театру було евакуйовано до Казахстану, якість постановок та робота київського театру викликали захоплення не тільки в Алма-Ати, а й у Москві.

Післявоєнна епоха діяльності Київської оперети пов’язана з діяльністю знаменитих режисерів, драматургів та диригентів, серед яких – Д. Шевцов, Ю. Рибчинський, М. Дунаєвський, І. Кальман та інші.

Сьогодні Київський національний академічний театр оперети позиціонує себе як театр широкого профілю, якому не чужі творчі експерименти. Вистави, що з’являються на його підмостках, вражають жанровою різноманітністю.

Завдяки старанням творчого колективу Київської оперети театральна афіша столиці наповнюється такими шедеврами з світовим ім’ям: «Летюча миша» та «Сільва», «Містер Ікс» та «Фіалка Монмартра». І питання, куди піти в Києві, щоб подивитися і гідно оцінити неординарні трактування «Кармен-сюїти» чи «Труффальдіно з Бергамо», «Сорочинського ярмарку» чи мюзиклу «У джазі тільки дівчата» не стоїть.

Київський національний академічний театр оперети ставить не лише тематичні спектаклі. З однаковим успіхом тут проходять сучасні мюзикли, концерти, музичні шоу-програми та класичні постановки.

Окрім того, колектив Київської оперети не сидить на місці. Гастролі трупи по європейських містах не тільки несуть славу про національний театр оперети Старого світу, а й дозволяють самим артистам вчитися новому. І саме тому афіша Києва може запропонувати величезну кількість івентів, заради яких варто купити квиток на спектакль, відвідати Троїцький будинок і переконатися: дозвілля у стінах Київської оперети – один із найкращих видів відпочинку у великому місті!

Як дістатися: Київський національний академічний театр оперети на карті Києва

Додаткова інформація

Адреса: вул. Велика Васильківська, 53/3 (ст. м. Олімпійська).
Телефони: (044) 287-14-80, 287-62-57, 287-26-30, 287-01-12.
Сайт: http://operetta.com.ua/

СВІЖЕ НА ПОРТАЛІ
Центральний будинок художника

Будинок художника – заклад, який відіграє ключову роль у культурному житті Києва. ...

Докер Паб. Docker Pub

Хочете провести час в атмосфері веселощів, випивши пива чи віскі, та ще ...

Ботанічний сад імені А. В. Фоміна

Ботанічний сад імені О. В. Фоміна - цікаві факти про парк, історію, ...

День народження 5 грудня

День народження 5 грудня. Характеристика знаку зодіаку. Особливості характеру та сумісність. Хто ...

День рождения 5 декабря

День рождения 5 декабря. Характеристика знака зодиака. Особенности характера и совместимость. Кто ...

Міжнародний центр культури та мистецтв (ex-Жовтневий Палац)

Міжнародний центр культури та мистецтв (він же – Жовтневий палац) – чудовий ...

Поділ

Поділ - цікаві факти про пам'ятки, історія, опис, фото, екскурсії з відвідуванням ...

Творче об’єднання “Тисячоліття”

Театр «Тисячоліття» – установа, що об'єднує молодих та талановитих ентузіастів, які відчинять ...

День народження 4 грудня

День народження 4 грудня. Характеристика знаку зодіаку. Особливості характеру та сумісність. Хто ...

День рождения 4 декабря

День рождения 4 декабря. Характеристика знака зодиака. Особенности характера и совместимость. Кто ...

Більше цікавих місць:

Творче об’єднання “Тисячоліття”

Театр «Тисячоліття» – установа, що об'єднує молодих та талановитих ентузіастів, які відчинять для вас двері у світ феєричних ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг