Аквагрим на дитяче свято

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 600грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Аквагрим для дітей на свято – це чудова розвага на День Народження, дитячий ранок, Новий рік і Хеллоуїн. Художник аквагример приїде до вас додому і створить яскраві малюнки на обличчі. Дитячий аквагрим перетворить хлопчиків і дівчаток в кумедних персонажів, допоможе створити атмосферу гри і веселощів, а також зробити гарну дитячу фотосесію.

Аквагрим цікавий дітям до 12 років (хоча іноді і для дорослих це відмінний спосіб повеселитися і згадати дитинство).

Дата: За запитом, в будь-який день

Як працює аквагример на заходах

Аквагрим – це розпис на обличчі й тілі спеціальними антиалергенними фарбами і гримом. Вони розроблені спеціально для ніжної дитячої шкіри, безпечні і легко змиваються.

Аквагрим для дітей в Києві

Наш аквагример приїжджає додому (або на іншу локацію в Києві). Майстер може почати роботу до заходу, коли всі збираються, або наносити аквагрим дітям під час самого свята. У другому випадку ми також рекомендуємо задіяти аніматорів, які будуть по черзі підводити до майстра дітей, і розважати інших.

Один образ майстер створює 5-10 хвилин, тому в залежності від кількості дітей на святі аквагрим може бути як елементом підготовки, так і стати повноцінною частиною програми.

Коли варто замовити аквагрим на свято

Найчастіше цю послугу замовляють додатково до основної програми дитячого Дня Народження або ранку. Аквагрим щенячий патруль, образи кота, лисички та інших персонажів – подобаються дітям, а батьки зможуть зробити красиву фотосесію з дітьми в різних яскравих образах.

Аквагрим на Хеллоуїн – окрема історія. Якщо в цей день ви організовуєте дитяче свято, то без послуг аквагримера вам просто не обійтися.

Дитячий новорічний аквагрим – відмінний спосіб розважити дитину, розмалювавши її обличчя тематичними зимовими візерунками.

Додаткова інформація

Вартість: 600 грн. за годину роботи майстра.

Замовляйте аквагрим онлайн прямо зараз!

Після отримання заявки з вами зв’яжеться менеджер і ви зможете обговорити деталі програми: кількість і стать дітей, тривалість, локацію, додаткові активності (аніматорів, фокусника, Піньяту), після уточнення яких ми сформуємо остаточний бюджет вашого дитячого свята.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг