Киев слайдер

Индивидуальные экскурсии
Увлекательные прогулки по Киеву!

Пасха-баннер

Пасхальные туры по Украине.
Путешествия 18-19 апреля

Замовити індивідуально:

(тур, екскурсію, майстер-клас або інші розваги)

(Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 19:00)

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Відпочинок в Києві

Розваги & FUN

По місцях сили і краси українських Карпат

Тур По местам силы и красоты украинских Карпат познакомит с Карпатами, Буковиной и Подольем. В этом увлекательном путешествии вы посетите места, от красоты которых захватывает Дух, а по Силе им нет равных в Украине.

Читати далі

відпочити в іншому місті

Відпочинок в Україні: relax) допоможе з вибором

relax) знає секрети правильного відпочинку. У вас є вільний час – ми порадимо, як провести його захоплююче, весело і змістовно: куди піти , куди поїхати в Україні , що подивитися, ідеї для відпочинку на вихідні або в компанії, майстер-класи, екскурсії, концерти та виставки, що послухати, почитати, зробити. Незалежно від сезону, часу і фінансів, у нас Ви зможете підібрати варіанти того, як провести час насичено і цікаво.

Цікаві місця України: 1000 ідей для відпочинку

Україна – туристична країна. Вона ніколи не перестане дивувати своєю різноманітністю, культурною спадщиною, багатою історією і прекрасною природою. Як би не манили далекі краї і заморські країни, в Україні є чимало місць і можливостей захоплююче провести відпустку або вихідні. Україна – це країна позачасового туризму:

  • відпочинок в Україні влітку – це не тільки різноманітність турів на Чорне та Азовське море, Одеса, Коблево, Кирилівка, Залізний Порт, а й ще велосипедні тури в Карпатах, рафтинг по Дністру та Південному Бугу, екотуризм, піші подорожі, екстремальні розваги і тури вихідного дня, Шацькі озера, фестиваль повітряних куль і безліч інших різноманітних і цікавих місць
  • відпочинок в Україні взимку – це гірські траси в Карпатах, Славське, Яремче, Драгобрат, Буковель, новорічні свята в етно-стилі, а ще лікувальні курорти: Трускавець, Моршин, Поляна, Одеса, Бердянськ
  • цікаві місця в Україні – багато місця в нашій країні заслужено користуються світовою славою, це і екскурсійні міста (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Харків), і старовинні замки, християнські святині , церкви і монастирі, музеї, і природні ландшафти, релакс) допоможе відкрити вам Україну знову і знову
  • відпочинок в Києві – виставки, спектаклі, концерти, всі гучні прем’єри, кінотеатри, концертні зали, галереї, нічні клуби і арт-кафе. relax) стане вашим надійним провідником по культурному житті Києва.

Відпочинок в Україні 2020

Цілий рік, в режимі 24/7 relax) готує для вас різноманітні пропозиції, найбільш достовірну і повну інформацію і доступні ціни. Плануйте відпочинок і вибирайте тури по Україні – з нами економно, інформативно, надійно і зручно!

Не можете визначитися – звертайтеся в нашу службу підтримки: вислухаємо, допоможемо, підкажемо, порадимо!