Національна музична академія України імені П. І. Чайковського Київська консерваторія


Мрієте здобути якісну вищу музичну освіту? Чи просто любите музику у всіх її проявах? Так чи інакше вам просто необхідно відвідати місце, де поряд з уроками гри на музичних інструментах, вокалу, композиторського та диригентського мистецтва проходять найяскравіші концерти класичної, джазової та іншої музики. А також – виступи молодої опери, святкові заходи та музичні фестивалі. Що це за заклад? – запитаєте ви. А ми відповімо: Національна музична академія України імені П. І. Чайковського. Вона ж – Київська консерваторія!

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського Київська консерваторія

Київська консерваторія була заснована в бунтівні роки революції. І її засновники навряд чи здогадувалися, що цей заклад має пережити не одну революцію і що його історія стане справжнім дзеркалом драматичної долі та боротьби за Незалежність України.

Будівля, в якій розмістилася Київська консерваторія, була збудована у 90-х рр. ХІХ століття. До нього в ньому був готель «Континенталь».

Проект, початок якого було покладено 3 листопада 1913 року, був би неможливим без сприяння таких видатних діячів, як Сергій Рахманінов, Володимир Пухальський, Рейнгольд Глієр та Петро Чайковський, іменем якого Київська консерваторія була названа у 1940 році.

У лихоліття Другої Світової будівлю Київської консерваторії було зруйновано. Але сильні світу цього не забули про колектив установи і евакуювали його до Свердловська. Після війни, у 1955—1958 роках, будинок по вулиці Городецького, 1-3/11 було відновлено та перебудовано. Зокрема, до нього був добудований концертний зал. А після оголошення Незалежності, у 1995 році, консерваторія набула статусу вищої Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Серед знаменитих випускників Київської консерваторії були композитори Борис Лятошинський, Валентин Сильвестров, Іван Карабіць; диригенти Володимир Сіренко, Євген Савчук, Лев Венедиктов; піаністи Володимир Горовиць, Олександр Брайловський; скрипалі Діма Ткаченка та Олександр Гоноболін; бандуристи Сергій Баштан і Роман Гриньків; співаки Микола Кондратюк, Євгенія Мірошниченко та інші.

З того часу Національна музична академія України є не лише головним музичним ВНЗ країни, але й одним з найбільших музичних освітніх закладів Центральної та Східної Європи. Сьогодні в ній зосереджено потужний науково-творчий потенціал, а рівень викладання дозволяє випускати спеціалістів світового рівня.

Крім того, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського є справжньою скарбницею українських музичних традицій та національної культурної пам’яті. А також – генератором нових ідей щодо збагачення сучасної музичної культури. Доказом цього є активна участь педагогів та студентів академії в міжнародних музичних конкурсах та програмах міжнародного обміну досвідом. І численні музичні заходи, що проходять у стінах Київської консерваторії.

Сьогодні у приміщенні Національної музичної академії проходять театральні постановки, музичні фестивалі, вистави Театру тіней, виступи співаків молодої опери, концерти класичної, сучасної, народної музики та інші цікаві заходи.

Тому якщо ви хочете влаштувати собі культурне дозвілля та поринути у світ мистецтва, відкрийте афішу Києва та будьте впевнені: Київська консерваторія не підведе, але й порадує – тут часто відбуваються безкоштовні заходи! Так що поспішайте купити квиток на концерт чи спектакль у консерваторії та готуйтеся до незабутнього дозвілля у чарівному світі музики!

Як дістатися: Національна музична академія імені Чайковського на карті Києва

Додаткова інформація

Адреса: вул. Городецкого,1-3/11 (метро «Майдан Незалежності»)
Телефони: (044) 279 73 44, 279 07 92
Сайт: https://knmau.com.ua/

СВІЖЕ НА ПОРТАЛІ
Школа латиноамериканських танців “CubanoBoom”

Школа латиноамериканських танців CubanoBoom у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна ...

Студія танців “Тодес”

Студия "Тодес". Школа танцю в Киеве. Отзывы, контакты, адрес, телефоны и ...

Школа танцю “Фіделіо”

Школа танцю "Фіделіо" у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна інформація ...

Школа танців “Dance City”

Школа танців "Dance City" у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна ...

Зелений бір

Хочеться провести час на природі з рідними чи друзями? "Зелений Бір" - ...

Жіночі кросівки для спортивних та повсякденних образів

Кросівки - стильний варіант не тільки для занять спортом чи пробіжки, але ...

Женские кроссовки для спортивных и повседневных образов

Кроссовки - стильный вариант не только для занятий спортом или пробежки, но ...

Multiplex Lavina Mall

Адреса: вул. Берковецька, 6д (ТРЦ “Lavina Mall”) Телефон: +38 (044) 290-25-35 Сайт: ...

Інтернет-магазин “Grenka”

Інтернет-магазин "Grenka" у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та детальна інформація на ...

Кав’ярня-кондитерська “Шоколадний будинок von Kluschke”

Кав'ярня-кондитерська "Шоколадний дім von Kluschke" у Києві. Відгуки, контакти, адреса, телефони та ...

Більше цікавих місць:

Зелений театр

Зелений театр – цікаві факти про пам'ятку, історія, опис, фото, екскурсії з відвідуванням Зеленого театру. ...

Стерео Плаза

Stereo Plaza – київський концертний майданчик, один із найкращих в Україні, на якому регулярно проводяться грандіозні заходи європейського ...

Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

Міжнародний виставковий центр (МВЦ) — найбільша виставкова споруда України та великий концертний майданчик. Тут проходять виставкові форуми, конгреси, ...

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг