Майстер-клас Мозаїка в стилі Гауді

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
550грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Затишок в будинку створюється за допомогою химерних деталей, підібраних зі смаком. А краще – зроблених своїми руками з душею і безмірною любов’ю до творчості.

Доторкніться до пишності Барселони на майстер-класі Мозаїка в стилі Гауді і переконайтеся: створити унікальний предмет інтер’єру, гідний великого майстра, так просто!

Дата:

«Пряму лінію придумав чоловік, а коло – Бог», – говорив Антоніо Пласід Гільмо Гауді-і-Корне, а в народі просто Гауді (наголос на І). Величезна кількість неправильних геометричних форм, відсутність прямих кутів і правильних ліній, феєрверк фарб і буйство Її Величності Фантазії – ось авторський стиль Маестро, завдяки якому його роботи не перестають збурювати уяву через більше ніж двох сотень років.

Це цікаво: Кажуть, надихала майстра сама природа, в якій він зумів розкрити красу дрібниць: пустотливого сонячного променя, кучерявої крони дерева, таємничої хмари. Другою музою Гауді були казк і сказання – все, що могло б дати волю його буйній уяві.

Майстер-клас в Києві Мозаїка в стилі Гауді дарує вам унікальний шанс доторкнутися до дива неповторності міста великого Майстра – Барселони, – на стінах якого не схожі один на одного шматочки плитки сплітаються в дивовижній симфонії грації, пластичності і краси .

Перемішуючи, поєднуючи, розбиваючи і склеюючи деталі різнобарвної мозаїки, ви будете створювати свій неповторний шедевр: рамку для фотографії, горщик для квітів або підставку під гаряче. Будьте впевнені: будь-який з цих предметів обов’язково стане яскравим шматочком літа і принесе в ваш будинок заряд позитивної енергії, але навіть це ще не все!

Купити квиток на майстер-клас Мозаїка в стилі Гауді – значить знайти своє джерело натхнення. Тому що зробивши мозаїку раз, вам захочеться творити ще і ще, перетворюючи рідний дім в найтепліший, а сім’ю – в найміцнішу.

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 години.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг