8 березня в Кам’янець-Подільському + Хотин + Чернівці

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2280грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Триденний святковий тур “8 Березня Кам’янці-Подільському + Хотин + Чернівці!” – це відпочинок для душі і море дивовижних вражень.

Під час екскурсії ви побачите:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст, Стару фортецю;
 • Хотинську фортецю ХІІІ – ХVIII ст.;
 • красиву столицю Буковини – Чернівці;
 • Архітектурний шедевр – Чернівецький національний університет імені.

Ви дізнаєтеся:

 • Чому фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі;
 • Яким чином чернівецькі будівлі увібрали в себе красу різних культурних стилів кількох епох.

У цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • Побачити легендарні замки і фортеці;
 • Зробити унікальні фото на пам’ять;
 • Провести святкові дні з користю, відпочиваючи і отримуючи нові враження!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 День. 08.03.2018

Туристи, які подорожують автобусом:

06-15 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

О 07:40 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. обід, самостійно.

Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському.

Кам’янець-Подільський – один з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

Поселення в готельний комплекс «Ксенія», який розташований в 800 метрах від фортеці.

Кам'янець-Подільська фортеця

2 День. 09.03.2018

Сніданок.

Виїзд на факультативну екскурсію «Столиця Буковини: м.Чернівці» (дорослі 220 грн., Діти до 12 років 100 грн.).

Прибуття в Чернівці. Екскурсійна програма по столиці Буковини.

Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше ніж трактирів . Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитися з архітектурними шедеврами, що увібрав в себе красу різних культурних стилів кількох епох.

Головна вулиця міста Чернівців названа в честь О. Кобилянської, в минулому вулиця Панська. За якою ви пройдете до колишньої резиденції буковинських митрополитів , побудованої в XIX столітті, за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки і є архітектурною пам’яткою національного значення. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпаків зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

Чернівецький національний університет

В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церква Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурова зала, відновлений після пожежі 1944 г. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які перебувають на межі школи псаломщиків і можливо задумаємося про прекрасне.

Ви побачите: центральна площа з міською ратушею, дерев’яна церква Св. Миколая, турецька площа, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти.

Вільний час.

Повернення в Кам’янець-Подільський. Вільний час.

3 День. 10.03.2018

Сніданок. Звільнення номерів.

Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII ..

Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця ». Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

Хотинська фортеця

Повернення в Кам’янець-Подільський.

Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільської фортеці .

Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

Неприступність укріплень Кам’янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, отримав відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо і, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!»

Повернення в готель. Вільний час. Вечеря (самостійно)

Обід (самостійно) і вільний час.

Виїзд до Києва 15:00.

Приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

Додаткова інформація

Вартість туру за чол.:

 • Номер стандарт: 2280 грн. / Чол.
 • Номер напівлюкс: 2350 грн. / Чол.
 • Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2050 грн. / Чол.

Для туристів приєднують в м Кам’янець-Подільський: -100 грн від вартості туру.

У вартість туру входить:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готелі «Ксенія»;
 • Харчування: 2 сніданки;
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII.
 • Послуги супроводжуючого, медична страховка.

Доп. послуги за доп. плату:

 • Факультативна екскурсія «Столиця Буковини: Чернівці« (220грн.- дорослі, діти до 12ти років-100 грн.)
 • Вхідні квитки в музеї та замки.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Кам’янець-Подільський – Чернівці – Хотин – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг