Пивний тур до Чернігова

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 500грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У більшості українців славне місто Чернігів, в першу чергу асоціюється з улюбленим для багатьох хмільним напоєм. Так чому ж особисто не відправиться в пивний тур і не побачити на власні очі, як же все-таки роблять справжнє українське пиво? Стати справжнім знавцем всіх тонкощів приготування цього напою!

Чернігівська пивоварня запрошує на екскурсію, де Ви зможете особисто спробувати різні сорти напою. Досвідчені екскурсоводи розкажуть все про процес пивоваріння, чим відрізняється темне пиво від світлого, що впливає на вміст алкоголю в пиві і багато іншого. Повірте: побувавши раз, ви ніколи не забудете атмосферу справжньої української пивоварні! Вас чекає:

 • Комбінований тур – знайомство з історією міста і знайомство з пивним виробництвом.
 • Унікальна програма.
 • Найкрутіші чернігівські гіди, які знають най-най в Чернігові.
 • Екскурсія на пивоварний завод “Чернігівське” та дегустація всіх видів продукції заводу.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

8:00 – збір групи біля ст.м. Лісова (з метро вихід з першого вагона наліво і ще раз наліво, на Броварський проспект).

8:20 – виїзд з Києва. Заїзд в Козелець (Собор Різдва Пресвятої Богородиці).

10:40 – приїзд до Чернігова. Пішохідна оглядова екскурсія по місту. Відвідування Антонієвих Печер.

Чернігів – один з найдавніших і найцікавіших міст України. Протягом століть був значним політичним, економічним і культурним центром.

Пішохідна оглядова екскурсія дозволить Вам побачити на власні очі це прекрасне місто який багатий на історію.

Найвідоміше місце в Чернігові є Вал – це історичний, культурний і духовний центр міста, його найдавніша частина – давньоруський Дитинець. Саме тут на верхньому плато правого корінного берега річки Десна, там, де вона зустрічається з одним зі своїх приток – Стрижнем, в останній чверті VII століття виникло укріплене городище, що дало початок майбутній столиці величезного Чернігово-Сіверського князівства.

З Валом пов’язано чимало славних імен того часу – войовничого Святослава Ярославовича, Володимира Мономаха, Олега, прозваного в місті Гореславічем, Ігоря Святославовича – героя «Слово о полку Ігоревім», засновника Москви Юрія Долгорукого і багатьох інших.

Територія Валу продовжувала залишатися адміністративним і культурним центром Чернігова. Тут на початку 19 століття будується кам’яний будинок губернатора – пізніше класична чоловіча гімназія, а нині історичний музей ім. В.В.Тарнавского. Пізніше поруч зводиться будівля жіночої гімназії (нині художній музей), а біля них влаштували Гімназійний сквер, де в 1900 році встановили бронзовий бюст О.С.Пушкіну. А на місці колишньої цитаделі, вже в наш час, встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченку. Прогулятися по тінистих алеях парку, помилуватися дивом збереглася архітектурою стародавнього Валу приємно в будь-який час року.

Відвідування Антонієвих Печер (факультативно дорослий – 25 грн, дитячий – 10 грн). Антонієві печери – це система підземних ходів і переходів, які знаходяться в товщі Болдиних гір. Загальна протяжність ходів – 350 м. Печери залягають на глибині до 12 метрів і розташовуються в двох основних рівнях.

Звичайно, за ці роки і про самому монастирі, і про його жителів, і про печери виникло безліч легенд і переказів. Найцікавішою здається легенда про гігантський підземний хід, який нібито тягнеться від Антонієвих печер і до самої Києво-Печерської Лаври.

13.00 – 14:45 – вільний час в місті, обід (за бажанням).

15:00 – екскурсія та дегустація на Чернігівському пивзаводі.

Друга частина нашої екскурсії включає відвідування Чернігівського пивзаводу (вхідний квиток 50 грн) – посла пивної культури на українському ринку, який являє найдавніші традиції пивоваріння (з 1366 року).

Виробництво пива, на думку пивоварів, – справжнє мистецтво, якому можна вчитися роками. З давніх часів ремісники-пивовари назвалися Броварник, а їхні майстерні – пивоварнями. Історія виникнення ідеї варіння пива починається з найдавніших часів.

Під час екскурсії Ви відвідаєте цехи де виготовляється цей напій і зможете продегустувати всі сорти пива особисто.

Увага! Для пропуску на екскурсію все екскурсанти повинні бути у взутті без підборів і шпильок; не мати при собі прикрас: ланцюжків, сережок, перснів, браслетів, годин (це все можна залишити в окремому закритому приміщенні). Відеозйомка суворо заборонено !!! Екскурсантам має бути не менше 18 років!

18:00 – збір групи. Виїзд до Києва.

20:00 – орієнтовне прибуття до Києва на ст. м. Лісова.

& Nbsp;

Додаткова інформація

Вартість туру: 470 грн.

У вартість туру входить:

 • проїзд на комфортабельному автобусі;
 • супровід гіда по всьому маршруту;
 • оглядова екскурсія по Історичному центру Чернігова;
 • страховка.

У вартість туру не входить:

 • вхідний квиток на Пивоварню – 50 грн;
 • вхідний квиток в Антонієві Печери – дорослий – 25 грн, дитячий – 10 грн;
 • харчування і особисті витрати.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Чернігів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг