Літній тиждень на Черкащині – тур по Україні

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2500грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ви побачите:

 • старовинні вулиці Черкас;
 • красиву панораму “Долина троянд” і Дніпро;
 • батьківщину Тараса Шевченка – село Моринці;
 • унікальний природний комплекс – горбистий ландшафт уздовж річки Тясмин;
 • містичний Холодний Яр;
 • один з найкрасивіших парків України – Софіївку;
 • улюблене місто Пушкіна і Чайковського;
 • один із старовинних міст України – Корсунь-Шевченківський.

Ви дізнаєтеся:

 • про дитинство великого українського поета і що його надихало на творчість;
 • де знаходився табір імператриці Катерини II під час поїздки по Потьомкінським селах;
 • історію любові, завдяки якій з’явився парк Софіївка;
 • де Чайковський працював над знаменитими операми «Євгеній Онєгін», «Лебедине озеро» і «Спляча красуня»;
 • історію Корсунь-Шевченківської битви.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • мати можливість вибрати формат екскурсій, цікавий саме вам;
 • побачити рідкісні рослини, занесені до Червоної Книги України;
 • прогулятися лісовими стежками, насолоджуючись співом птахів і вдихаючи неймовірно цілющий свіже повітря;
 • загадати бажання, яке неодмінно збудеться;
 • провести кілька ненудних вечорів, беручи участь в розважальних програмах;
 • здійснити прогулянку на теплоході по Дніпру і помилуватися просторами “Черкаського моря”.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1-й день

Для туристів, які приїжджають вночі, о 10:00 сніданок, о 10:30 виїзд на екскурсію по місту Черкаси. Всі, хто приїздить автобусом, отримують сухі пайки і можуть залишити речі в автобусі і приєднатися до екскурсії по місту.

У перший день вас чекає пішохідна екскурсія старовинними вулицями Черкас . Ви прогуляєтеся по найкрасивішою вулиці міста – Хрещатику. Помилуєтеся витонченими архітектурними спорудами: Палац одружень побачите знамениту філармонію. Побуваєте на Замковій горі, в меморіальному комплексі – “Пагорб слави” з монументом “Батьківщина-Мати”, звідки відкривається гарна панорама “Долину троянд” і Дніпро.

Після екскурсії – прогулянка на теплоході по Дніпру . Помилуйтеся “Черкаським морем” і його просторами.

По приїзду в готель «Черкащина 365» * вас чекає святкова вечеря, веселі і колоритні «Гуляння на хуторі Думанці».

Проживання в готелі «Черкащина 365» 3 *, який знаходиться в красивому місці – з хвойним лісом з одного боку і річкою Тясьмин, з іншого. В готелі: безкоштовний WiFi, бар, ресторан. З вигодами в номері.

2-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

Сьогодні, як і всі наступні дні, у вас буде можливість вибрати, як саме ви хочете дослідити Черкащину – на екскурсіях або в активному поході. Повідомте про ваш вибір на рецепції мінімум за день.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.

1. Екскурсія в заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка».

Побувайте на батьківщині Тараса Шевченка – в селі Моринці. Тут пройшло його дитинство. Відвідайте садибу Енгельгард, де Шевченко служив у пана козачком.

Дивно красиве місце з густим лісом, квітучими садами, красивими балками, озерами і джерелами. Ви побачите будиночок, де народився Тарас Григорович, і все що надихало Тараса творити. Заповідник є духовною спадщиною українців і тих, хто любить Україну. Все на цій землі особливе, що зачаровує і неповторно.

2. Активний похід на Шаєва гору – національне заповідне урочище (10 км).

Унікальний природний комплекс – горбистий ландшафт уздовж річки Тясмин. На території урочища мешкають рослини і тварини, занесені до Червоної книги України. Археологічний пам’ятник поселення скіфської епохи. За історичними переказами – в урочищі знаходився табір російської імператриці Катерини II під час поїздки по Потьомкінським селах.

Вечір – дискотека за участю відомого співака і саксофоніста Заура Гусейнова.

3-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.

1. Екскурсія “Містичний Холодний Яр – скіфські городища, цілющі джерела і місця сили”.

Феномен Холодного Яру не розгаданий геологами і до цього дня. Існує теорія, що Яр-велетень з’явився два мільйони років тому, коли наша планета зіткнулася з гігантським метеоритом. На схилах його ярів – зарості реліктового лісу. У них зустрічаються рослини-ендеміки, що росли ще в дольодовиковий період!

2. Активний похід заповідними місцями Холодного Яру.

Холодний Яр має не тільки історичне і культурне значення для України. Це заповідна територія в якій світ тварин і рослин вивчається і досліджується археологами, біологами, екологами. Вашій увазі пропонуємо релаксаційний похід по Холодному Яру, де ви зможете насолодитися чудовим видом, і на власні очі побачити рідкісні рослини, які занесені до Червоної Книги України.

Вечеря, розважальна програма «Козацькі розваги» – бойовий гопак у виконанні Козака, фаєр-шоу.

4-й день

Сніданок в 6:30. О 7:00 виїзд на екскурсію в м Умань.

1. Екскурсія парк “Софіївка” в Умані – один з найкрасивіших парків України.

Софіївський парк в Умані або просто Софіївка – одне з наймальовничіших місць України. Створений в кінці XVIII століття польським магнатом Станіславом Потоцьким в подарунок своїй дружині Софії. У теплий сонячний день і навіть дощовим туманним вранці парк сповнений якогось таємничого зачарування. Можливо, впливає на це і дихання античності, яке відчувається у Софіївці, адже весь парк овіяний духом стародавньої Греції.

2. Активний похід по фірмовому маршруту «На гостини до Марини».

Якщо ви хочете краще пізнати наш край, дізнатися про звичаї і традиції – неодмінно відвідайте новий фірмовий маршрут «На гостини до Марини». Яскравим сонячним ранком прогулюючись лісовими стежками і насолоджуючись співом птахів, вдихаючи на повні груди неймовірно цілющий свіже повітря і збираючи лісові квіти ви доберетеся до будинку – світлиці, де в кутку під іконами з вишитими рушниками зможете загадати бажання, яке неодмінно збудеться. Частування, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки та цікаві розваги для дітей дозволять відчути по-справжньому незабутній колорит сільського життя.

Вечеря-дегустація фірмової страви «Юшка по-Думанецького» з свіжевиловленої дніпровської риби і музичний вечір у супроводі баяніста.

5-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.

1. Екскурсія “Кам’янка – улюблене місто Пушкіна і Чайковського”.

У період 1820-1822 року в Кам’янці кілька разів бував російський поет А.С. Пушкін. Тут він написав кілька своїх відомих віршів і закінчив поему «Кавказький бранець». Історія міста пов’язана ще з одним великим ім’ям – композитором П.І. Чайковським. Майже 30 років Кам’янка була другою рідною домівкою композитору, він приїжджав сюди до своєї сестри, яка була одружена з декабристом Давидовим. Тут він працював над операми «Євгеній Онєгін», «Лебедине озеро», «Спляча красуня» ..

2. Активний похід «Козацькими стежками» (10 км.)

Похід стартує з села Мельники. Це село вздовж Холодного Яру, по обидва боки річки Сріблянка. Одне з наймальовничіших місць Чигиринського краю. Екскурсовод поведе старовинними стежками відомих козаків Байди Вишневецького, Богдана Хмельницького, Петра Дорошенка, керівників гайдамацьких загонів, ватажка Коліївщини Максима Залізняка та інших славних воїнів і захисників цієї землі.

6-й день

8:40 – 9:00 сніданок в готелі.

9:30 виїзд на екскурсії і походи.

1. Екскурсія “Корсунь-Шевченківський – один із старовинних міст України”.

Заснований Ярославом Мудрим, місто було одним з основних центрів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Корсунь-Шевченківський – стане несподіваним відкриттям для всіх, хто відвідує його. Побачите палац князів Лопухіних-Демидових – одну з головних визначних пам’яток міста. Одночасно з будівництвом палацу були закладені оранжереї, виноградники і шовковична плантація. В даний час тут розміщується музей історії Корсунь-Шевченківської битви.

2. Активний похід вздовж Дніпра (10 км.)

Починається з села Худяки і направляється по мальовничій місцевості на Кременчуцькому водосховищу. Ця легка прогулянка дозволяє насолодитися безкрайніми просторами могутнього Дніпра. Маршрут пролягає по Косі, одна сторона якої омивається водосховищем, а інша є берегом численних заплав і озер. Тут відчуваєш себе в пустелі, де суцільні піски і разом з цим розумієш, що ти на березі Черкаського моря і можна навіть сховатися від пекучого сонця в тінистих місцях під соснами.

Під час походу можна купатися в річці і позасмагати. А щоб згадати дитинство, всім туристам ми пропонуємо взяти участь в приготуванні обіду – запекти картоплю з салом на багатті.

Для туристів, які їдуть вночі з м.Сміла (ст. Ім. Тараса Шевченка), виїзд з готелю о 21:30.

Прощальна вечеря о 18:00, підведення підсумків тижневого туру під час чаювання з фірмовим Думанецького Тортом, вечір живої музики у виконанні саксофоніста.

7-й день

Для туристів, які виїжджають автобусами з міста Черкаси, виїзд з готелю о 09:30.

Для тих, хто їде своїм транспортом, час виїзду до 12:00.

Додаткова інформація

Вартість:

Период/
категория номера
03.11 – 20.1202.09 – 02.11
22.12 – 27.12
06.05 – 31.08
4-х місний сімейний2000 грн2500 грн3300 грн
3-х местный2300 грн2800 грн3500 грн
2-х містний стандарт2500 грн3000 грн3800 грн
2-х місний напівлюкс2600 грн3200 грн4000 грн

 

В вартість входить:

 • Зустріч і трансфер в готелі (з ж/д вокзалів м Сміла ст. Шевченко (39 км.) І м Черкаси, з автовокзалу м Черкаси (30 км.).)
 • Щодня комфортна екскурсійно-пізнавальна поїздка
 • Проживання в готелі (6 днів / 6 ночей)
 • Ситні сніданки і пізні обіди
 • Пікніки на природі в Холодному Яру і біля річки Тясмин
 • Кожен день активні прогулянки і походи по історичних місцях
 • Веселі вечірні музично-розважальні програми
 • Страховий поліс 5000 грн / чол, виписаний на групу. Страхова компанія «Інтер-плюс».

Партнер туру

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг