Поліський заповідник (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1650грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

«Поліський заповідник» – дводенний тур з Києва до дикої природи, до райського куточка, де повітря наповнене ароматами спокою і справжнього українського релаксу. Даний тур по Україні буде цікавий любителям природи, шукачам пригод і тим, хто хоче просто відпочити подалі від цивілізації і відкрити для себе нові місця. Кажуть, їздити сюди коштує чотири раз на рік: навесні, коли туристів чекають птиці-косачі, влітку – лілії на озерах, брусниця і чорниця без ГМО, восени – журавлина і дикий мед, взимку – казкової краси ліс.

Поліський заповідник розташувався в верхів’ях річки Уборть, на північ від Житомира. Створений в 1968 році, він є місцем, де успішно співіснують дрімучий ліс, реліктові рослини, що збереглися з часів останнього зледеніння, і медоносна бортництво. Прогрес прийшов в цей край лише до кінця XIX століття, однак і зараз зустріти вовка в Поліському заповіднику набагато простіше, ніж нашого або іноземного туриста.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

Для туристів, які хочуть приєднатися з інших міст: прибуття на залізничний вокзал м.Києва до 7:00. О 7:00 – збір туристів і виїзд на автобусі від Південного ж / д вокзалу.

О 8:00 збір туристів і виїзд на автобусі від ст. метро “Мінська”.

Через 3,5-4 години, проїжджаючи по мальовничому Овруцькому кряжу, ви приїдете до Поліського заповідника.

Смачний обід, після якого нас чекає екологічна екскурсія по заповіднику.

Поліський заповідник був створений в 1968 році для збереження унікальних поліських лісів. Тут збереглися ландшафти, які, згідно з Бернською конвенцією, відносяться до “Смарагдової мережі Європи” і мають високий природоохоронний статус.

На екскурсії Ви побачите тайгу в Україні (саме тут проходить межа поширення тайгових видів рослин), пройдетеся по екостежкою, відвідайте унікальні водно-болотні угіддя і боброві греблі.

Крім природного інтересу, поліські ліси приваблюють ще й старовинним промислом – збором дикого меду. (Іноді можлива покупка поліського меду).

Екскурсії проводяться пішки.

Вечеря біля вогнища. Ніч в дерев’яних будинках (зручності у дворі).

Будь ласка, зверніть увагу, що проживання в цьому турі “похідне”! В даному регіоні немає комфортного готелю. Проживання передбачено в дерев’яних будиночках для туристів з піччю, водою з криниці і зручностями на вулиці. У кімнаті може проживати кілька людей, від 2 до 6. У будиночках є ліжка, постільна білизна, електрочайники, розетки. А також неподалік є будинок з невеликою лазнею та можливістю прийняти душ. При бажанні ви можете взяти з собою намет і розбити її неподалік.

2 день

Сніданок.

Екскурсія в музей “Древлянське село” і унікальний музей каменів, які приніс сюди льодовик; огляд водяного млина, продовження екологічної екскурсії. Виїзд додому, з відвідуванням літописного міста Овруч.

Під час подорожі – обід. Повернення до Києва орієнтовно до 22:00.

Додаткова інформація

Тривалість туру: 2 дня / 1 ніч

Початок: 8.00, Київ, ст.м. “Мінська”

Умови проживання: проживання передбачено в дерев’яних будинках для туристів з піччю, водою з криниці і зручностями на вулиці. У будиночках є ліжка, постіль, електрочайники, розетки. Неподалік є будинок, де невелика банька і можливість прийняти душ. Ви можете взяти з собою намет і розбити її неподалік від будиночків.

Вартість для 1 чол .: 1650 грн.

У вартість включено:

  • проїзд на туристичному автобусі;
  • всі екскурсії по програмі;
  • проживання в дерев’яних будинках;
  • харчування: 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря;
  • страховка.

У вартість не включено і оплачується додатково:

  • мед, ягоди, гриби;
  • сувеніри.

Де проходить

Основний маршрут: Київ – Селезівка – Овруч – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг